Roboticky vysavac

Takým by som sa práve chcela vyhnúť :smiley: Nevravím možno za tie peniaze stoja ale ja toľko peňazí naň a veľa iných ľudí tiež nie takže musia byť aj funkčné aj tie lacnejšie

treba si porovnávať tie funkcie. akože áno veď máš aj tie drahšie ale zase my tiež máme za takú normálnu cenu a ja si ho neviem vynachváliť. nemám problém konečne vysávať aj každý deň, len nachystám aby sa dostala všade kde má, zdvihnem stoličky, nejaké káble ak je treba, závesy čo mám po zem a ide :smiley:

A zvláda ti to normálne aj také veci ako väčšie omrvinky a tak? Alebo s vlasmi nemá problém?

vôbec,e šte som nepostrehla a to máme aj zvieratá. samozrejme čistíme ho pravidelne aby sa nezasekávali tie štetinky a tak ale to by mala byť normálne starostlivosť o takýto vysávač

chapem to, kedysi ked to zacalo tak si neviem predstavit, ze by som si taky kupila lebo tie ceny boli hrozne ale teraz uz je to dostupne prakticky pre vsetkych. aj tym, ze niektore tie elektrodomi poskytuju na taketo veci aj moznost si ich zobrat na splatky a ked si vyberies nejaky okolo 300 tak to ani nie je na dlhe splacanie

Aha tak to je jasné, treba takto čistiť každý vysávač takže to ma neprakvapuje. A ako často čistíš napríklad aj tú nádobu na odpad? Zvláda povysávať celý byt bez tohoa by si to musel vyprázdniť?

Tak jasné, kedysi aj sušičky napríklad boli pre bežných ľudí úplne nedostupné, len vo filmoch sme to videli a teraz už je to skoro taká samozrejmosť ako práčka dajme tomu. Ja takúto sumu mám nachystanú tak to je v pohode

Zvladne cely byt isto to sa nemusis bat, ze by si ho musela cistit pocas toho ale ja zvyknem pred kazdym vysavanim vyprazdnit tu nadobu pre istotu :slight_smile: Ale uz je to na tebe a na tom kolko vysavas. Len si to treba kontrolovat ale nie je to nic tazke, trva to asi 30 sekund :slight_smile:

A nemohla by si mi odfotiť aká veľká tá nádobka je? A nemá nejaký problém s vlasmi a tak?

tak potom by to malo byt v pohode nie ked si pripravena na to kolko to bude stat :slight_smile:

pocuj a netreba ti tam niekedy menit napriklad aj tie kefky kde sa vlastne zachytavaju tie necistoty?

Fuha no mozem nabuduce ale tak asi si vies aj sama predstavit aka je velka ked vidis ten vysavac. Pripadne nie je niekde aj obrazok? Ja skusim najst pockaj :smiley:

Vies co myslim, ze po nejakej dobe by sa to malo vymenit ale co som pozerala tak to nie je vobec drahe, ved to je len taka umelinka so stetinkami takze v pohode. Ale co ja viem, uz ho mame dost dlho a zatial mi pride, ze este to vobec netreba menit to mozno zalezi aj od toho ako casto ho pustas a co vysava a tak

Prečo by som nemala byť? Veď vidím v obchodoch aké sú tam ceny :wink:

Áno ale rada by som to videla aj ako to vyzerá a tak. A dá sa to dobre vyčistiť? Má to aj enjaký filter či to vôbec?

aha to je super a nezachytavaju sa na tom vlasy napriklad?

potom v poriadku ja len pre istotu, ci si na to pripravena. lebo viem, ze niektore baby si myslia, ze kupia ja neviemm niekde v lidli za sto eur a ze ten je super a bude im zvladat vsetko

My máme od Xiami a sme s ním maxímálne spokojný :slight_smile:

Pre mňa najlepšie… odporúčam…

kazdy vysavac by uz podla mna teraz mal mat normalne nejaky filter aby sa zabranilo tomu aby sa prach a necistoty dostavali spat do ovzdusia. ja som dostala teraz na vianoce konecne roboticky vysavac a nechapem ako som mohla doteraz zit bez neho :smiley: :smiley: je hrozne tichucky takze ked sedime vecer pri telke a nieco chrumeme, co je teraz skoro kazdy vecer tak jasne, ze pri detoch polovica skonci na zemi tak kludne aj od 10 vecer ho zapnem nech to vysaje a neroznasa sa to dalej do bytu, je to proste laska :heart_eyes: a dokonca ma aj funkciu mopu takze ked potrebujem tak rovno aj vytrie podlahu, myslim, ze to uz je sen kazdej z nas. upratovanie cez vikend mi vdaka tomu trvalo chvilku a dokonca sme ho kupili aj s nejakymi nahradnymi stetinkami a vecami na jednochsie cistenie, pridam ti sem foto co vsetko bolo v tom baleni 2021-01-02_212135