Sila Enzýmov

Veď aj ten môj je taký, len ma to mrzelo, že to tak trvalo, ale tak čo narobím. Dôležitejšie je pre mňa to, že veci sa zmenili, že to chápe, že si vzal k srdcu moje rady.
Neviem ti povedať, môj muž dosť športuje a zrejme to prehnal pri športe, jak sa hovorí športom k trvalej invalidite, čo? :smiley:

To nie je len u chlapov takto.To aj vela zien ma s tym problem.Je to aj o tom zivotnom style.O tom,ze svoje zdravie dlho zanedbavame a pritom chceme od neho nejake velke vykony.Je to prirodzene,ze potom sa problemy objavuju.

…jak si napisala…dnes uz osobne na Wobenzym nedam dopustit…ked viem, ze ake ucinky a vysledky priniesol aj mne aj mojmu drahemu…zo zaciatku som bola zmatena trosku, ci ozaj nam to prinesie vysledky…ale prinieslo a teda pomerne rychlo…cize nemenim za nic…:slight_smile:

To ti verím, je najlepšie, keď si človek skúsi na vlastnej koži, čo mu vyhovuje, čo mu prináša nejaké tie výsledky, kedy sa mu ten zdravotný stav zlepší. Môj chlap tiež keby sám na sebe nevidel, že mu je lepšie, tak by mi za pravdu prirodzene nedal :slight_smile: Ale keďže enzýmy zaúčinkovali tak ako mali, tak výsledky sa dostavili :slight_smile:

aj ja byvam zmatena, ked chcem skusit nieco nove a najma ked ide o zdravie. Zdravie mame len jedno, takze by sme si mali dobre rozmysleit ako sa on budeme starat, preto si aj davam pozor uz na seba vacsi jak kedysi :slight_smile:
Lebo uz si uvedomujem, ze ak nieco zanedbam, tak sa to bude so mnou viest a viest :confused:

…presne ako pises…ked nieco zanedbame potom to s nami ide…aj so mnou to tak islo…nastastie vdaka enzymom sa mi podarilo dostat do formy…a vdaka nim som zdrava aj teraz…no dnes uz si davam enzymy len preventivne…cize trikrat denne po tri tabletky…znizila som si davky kedze uz sa citim dobre… :slight_smile: …zo zaciatku som brala 10 tabliet, trikrat denne priblizne dva tyzdne…a potom postupne som si to znizila az na tri a teraz sa citim moc dobre!..:slight_smile:

ano davkovanie je fajn si prisposobovat podla toho ako sa citis :slight_smile:

Takze v podstate sa da povedat, ze uz mas zdravie vo forme, ked si davas preventivne davky, ci?

…ano uz som fit…citim sa dobre, preto som si dala preventivne davkovanie a mam pocit, ze je to fajn…drzi ma to pri zdravi…co sa tyka davkovania tak som sa riadila len pribalovym letakom…podla toho som si to upravovala a uplne fajn… :slight_smile:

to preventívne dávkovanie je presne na to, aj ja už iba preventívne si enzýmy dávam, tie dávky zo začiatku pri liečbe sú vyššie, ale človek by sa tým nemal nechať odradiť, pretože to má svoj význam, to telo potrebuje také množstvo enzýmov aby sa začalo dávať do poriadku stavať na nôžky :slight_smile:

Enzýmy? Na liečbu? Nechápem o tom som ešte nepočula a som trochu z toho zmätená. To na aké problémy je vhodné??

o tomto si este nepocula? To je pre mna prekvapenim celkom :slight_smile:
Enzymy su vhodne pri zapale, pri oslabenej imunite a pri kope inych problemov, preto ma to prekvapuje, ze toto je pre teba novinka :slight_smile:

Ani ja som o tom nepocula,teda len do casu,kym problemy neprisli.Potom som bola rada,ze som sa dozvedela,ze vobec nejake enzymy jestvuju a aku vedia mat silu.Dnes by som uz toto nepodcenovala ani len nahodou!!!

Tak nejako zdravotné problémy sa mi našťastie vyhýbajú, takže zrejme preto som o tom nepočula a nemám o tom znalosti.
Pri zápale sú vhodné enzýmy? Pri zápale som si myslela, že sú potrebné antibiotiká a takéto lieky, že len tie dokážu pomôcť :open_mouth:

sila darčekov je tiež veľká preto nezabudnite https://gifts.sk/kategoria/party-doplnky/

…sila darcekov mozno ano…ale pri zdravi moc nejake darceky nepomozu…!!

Ty si mala niekedy nejaké problémy? Vedela by si mi napísať ako je to so zápalom? Keď sa objaví, že čo zmôžu alebo naopak nezmôžu enzýmy?
Neviem o tom dokopy nič, preto by som bola rada, ak by si mi to dala na pravú mieru, aby som v tom mala trošku jasnejšie :slight_smile:

  • enzýmy majú silu aby vyliečili zápal, aby vyriešili aj prejavy, ktoré zápal so sebou prináša. Wobenzym je enzýmový liek a je priamo na tieto problémy určený, pretože len liek má silu a schopnosť liečiť. :slight_smile: Len pri takejto liečbe je veľmi dôležité užívať ich pravidelne a najmä treba sa riadiť dávkovaním v príbalovom letáku alebo tým, čo odporučí lekár -

Ďakujem ti, že si mi napísala. Že si ma s týmto oboznámila. Avšak pozerala som, že je na trhu už viac, čo obsahuje enzýmy, prečo si mi napísala práve o tomto lieku? V čom je to iné??

…mala som problemy velke jak svet…myslela som si, ked prisli, ze sa mi cely svet zrutil…ze uz moje zdravie nebude na tom jak kedysi…no nastastie som sa strachovala zbytocne…a dnes som zdrava…no pred zdravotnymi problemami mam proste respekt…viem cim si clovek musi prejst…ze to nie je jednoduche a duplom to nie je prijemne… :confused:

Je velky rozdiel v tom, ci je nieco doplnkom alebo liekom. Pretoze liek ma preukazatelne ucinky, zatialco doplnok vyzivovy nie. Pri tom su tie ucinky dost na polemizovanie. Nie je proste urceny na liecbu problemu