Silne bolesti hlavy

Tak tam potrebujes investovat hlavne cas, viacej nejako nic, ale poviem ti, ze treba ist, najma ked tie bolesti trvaju uz dlho, to nie je nic prijemne a najma ak ti to narusuje tvoj bezny rezim, tak s tym treba nieco proste urobit.
Kde mavas bolesti? V ktorej casti?

Horšie je keď lieky nezaberajú, tebe nepomáha nič? Lebo teda ja mávam niekoľkokrát za mesiac bolesti hlavy, ale u mňa to tabletka od bolesti spraví.
Ako dlho ti toto už trvá?
Skús napríklad keď ťa chytia bolesti dať si Cetalgen. Ten mne pomáha.

Mňa spánky bolievali často…A to som vtedy nevedela ani zaspať a mne to veľakrát začalo keď bolo toho na mňa veľa…Že stres, hlava na plné obrátky furt niečo…

nezda sa to, ale psychika je v tomto smere velmi zly pan a ma velku silu :confused:
si pamatam dlhe roky mamina mavala s bolestami hlavy problemy a nakoniec dala v praci kde robila vypoved a zacala robit inde a odvtedy po bolestach akoby sa zlahla zem, ma viac energie, nebolieva ju hlava no super :slight_smile:

len toto je problem si pripustit, teda malokto si to tak uvedomujeme, ze proste to moze byt aj tymto sposobene, tak je dobre, ze jej je lepsie :slight_smile:

tak lebo je to stale by spom povedala akoby tabu tieto temy, ked ide o psychiku a vsetci len o pozitivnom mysleni a proste nie kazdemu to ide, nie kazdemu sa proste dari mysliet takymto smerom, takze to aj chapem, ale nechcela som o tomto akuratne pisat.
u mna problemy s hlavou zacali ked som sa zacala viacej venovat cviceniu s krcnou chrbticou, lebo mam zle drzanie tela a teda hlavne hlavy a to mi take veci spustilo ze dovi :smiley:

:-)to moze mat suvis bez problemov, pretoze inak zapajas to svalstvo, tu krcnu chrbticu, nieco sa ti natiahne, nieco skrati a to hned sa moze takto prejavit, takze nie je na tom nic zvlastne, aspon pre mna ee.

No a ono sa toto nabaľuje a nabaľuje.
A nedá sa to potom vyriešiť len tak z jedného dňa na druhý :frowning:

…jasne ze nie, najma ked sa to zbiera roky a postupne…velakrat proste male problemy ignorujeme a zacneme im prikladat vyznam az ked sa zacnu nabalovat…viem to napriklad aj podla svagrinej, ta zacala bolesti hlavy riesit a venovat im pozornost az ked sa jej narodila dcera a nebola schopna normalne fungovat…az to ju donutilo proste zamysliet sa nad tym, kde je problem a hlavne zacat okolo toho chodit viac…

necitala som vsetky komentare co ste tu pisali, mam problem s tym, ze niekedy ma rano tak zacne strasne boliet hlava a cele doobedie mi to nechce prejst :frowning:
potom som uz neprijemna a nervozna na cely svet a proste vsetci vokol mna si to odskacu :frowning:

ale tak si treba uvedomit, ze nik nemoze za to, ze ty mas bolesti alebo nieco, ja viem co prezivas a myslim, ze mnohe zeny to chapeme a sucitime s tebou, ale rodina za to nemoze :stuck_out_tongue:

  • ahoj Veeka -

len ked ti je zle, to na taketo veci ani nemyslis, teda ja dozaista nie, vtedy tiez som proste taka nijaka, neprijemna, ale to ked uz som taka, tak polovicka vie, ze nieco nie je okej a len mi donesie tabletku, vodu a dopraje este pol hodinku, kym mi zaberie, aby som potom uz bola normalna :smiley: :smiley:

Do pol hodiny sa z toho dokážeš dostať?? :open_mouth:

toto keby mne nieco tak rychlo pomohlo, to by som sa akoze velmi tesila, to co si davas, ze ti to tak rychlo pomoze? ja vacsinou s bolestami ked zacnu tak s nimi bojujem potom uz cely den :confused:

  • ahoj emanuellsa -

dokazem veru, staci mi to, Cetalgen ten mi zaberie rychlo, ze nemusim dlhsie nejako cakat :slight_smile: - zmurilka tiez som dlho hladala, co by mi zabralo, pomohlo, kadejake lieky som skusala, aj kamoska mi dake vitaminy radila, ale to vobec, proste ja potrebujem nieco ucinne, silne a toto je pre mna top :smiley:

Ja nerozumiem tomu ako niekomu môžu len dáke vitamíny alebo niečo pomôcť, podľa mňa je to akože celkom nezmysel, ale tak nech každý robí ako uzná za vhodné :smiley:
Mňa často v zime trápia bolesti, v lete príde taký útlm tých bolestí, ale zima a jar, to je pre mňa najhoršie obdobie :smiley:

To môže byť aj tým počasím, predsa len teraz jeden deň hmla, mrzko, druhý deň krajšie a sa to kdejako strieda :confused:

Po akej dobe, keď si dáte tabletku od bolesti sa vám zvykne tá bolesť vrátiť?
Akože sa znovu ozve??

od tabletky mne sa zvykne tak az po nejakych 7 hodinach priblizne a niekedy sa mi uz ani nevrati, zalezi, ze co je to za bolest, ze ci to mam z toho, ze som malo pila vody, alebo z menzesu alebo z nizkeho tlaku, toho je velmi vela a zakazdym sa teda moje telo chova inak :smiley:

U mna zalezi o aku bolest ide, preco ma ta hlava boli.
Niekedy mi to jednou tabletkou prejde, ze vobec nemusim uvazovat nad dalsou alebo nieco, teraz akurat cez vikend som mala taku blbu noc som sa zobudila vystresovana o 4, sa mi asi nieco snivalo a to ako ma potom bolela hlava, to bolo nieco neskutocne. :confused: