Silne bolesti hlavy

Co pises to je uplne pochopitelne. To ked takto sa aj ja zobudim, uz potom sa to so mnou nesie a som taka nejaka nesvoja z toho, viem o com hovoris :open_mouth:

No potom to uz nie je len ze bolest hlavy ale aj vsetko mozne okolo toho, ja uz potom prskam na vsetky strany :smiley:

Mávam to podobné, ale pomáha mi Cetalgen. Ten mi vyrieši akúkoľvek bolesť hlavy, či už ide o menzes alebo o zmeny počasia, tak zakaždým sa z toho vďaka nemu dostanem.
Len teda musíme ho mať doma do foroty, lebo už aj muž si zvykol si ho nosiť do práce, keď na neho čosi príde :smiley:

Mávaš to takéto často? Nemôže to byť, že večer niečo si pozerala a že by ti to akože nejako utkvelo v pamäti a z toho si taká bola nesvoja alebo čosi??
Lebo aj to môže byť, že hlava si to tak nejako drží v pozadí alebo akoby som to povedala a potom v spánku sa to na nás prenesie.

To moze byt aj tym, ze hlava si to tak nejako uchovava a potom sa nam to vynara, to je fakt, je zaujimave, ze ludske telo ake je zazracne v konecnom dosledku a si to ani len neuvedomujeme.

to je, to je fakt, len ako sa vysporiadat s takymito problemami? stava sa vam niekedy, ze vas chyti bolest hlavy aj viackrat za mesiac? ze to nie je len ze sem tam, ale ze sa to zacne s nejakou pravidelnostou opakovat?
vacsinou fakt, ked je toho vela, co sa tyka aj domacnosti, aj prace, to vtedy akoby si moje telo povedalo, ze potrebuje stopku :confused:

tak potom treba zredukovat stres a nebudes mat problemy, nad tym si nerozmyslala? :stuck_out_tongue:

keby to bolo take jednoduche ako sa to povie, ze?
nejde to tak jednoducho ako by sme chceli, najma velakrat nas to chyti v takych situaciach kedy potrebujeme fungovat na sto percent :slight_smile:
ked sa to opakuje ako pises @kiabka, ze to tak je dlhodobo tak uz by som to potom aj cez lekarov hnala :confused:

tak ak to neustupuje, dlho to trva a najma ak nepomaha od bolesti ani nejaka tabletka, tak jasne, ze je nutne zakrocit aj s doktorom, dat sa vysetrit nejako, ja mam skusenosti s kadejakymi bolestami hlavy, ale teda som rada, ze si viem s nimi poradit :slight_smile:

Bolela ťa pri covide hlava?
Lebo teda mám od včera pozitívny test a to ako mne ju ide rozdrapiť, to je nesktuočné :frowning:

covid je taky problem, ze to na kazdeho ucinkuje inak, rozne sa prejavuje, takze by som sa necudovala, keby ta to chytilo prave takto, zaklad je oddychovat, nejako neprepinat sily, snaz sa pit vela vody, oddychovat a co sa tyka tej hlavy, uz si si aj nieco skusala dat?
treba tabletku a dobry je aj studeny obklad na celo :slight_smile:

no neviem ako ona, ale som taka, ze by som nevyckavala, proste by som si nieco dala hned ako by som sa necitila dobre :smiley:
neviem teda ako to mate vy, ale myslim si, ze je zbytocne sa nejako mucit, najma mna dokazu vytocit vtipy muzov o bolestiach hlavy, z toho som na nervy :smiley:

Bolela a nenormalne, vsade, to ani nebolo, ze celo, temeno alebo co, ale to bola komplet cela hlava, no na nic cele.
Ale kupila som si Cetalgen a ten mi pomohol to prezit. Bez neho by som ani telku nemohla mat pustenu, lebo mi islo hlavu rozdrapit. Lebo to dost co covid je velka zataz samo o sebe, tak ked sa k tomu este prida hlava, kasel, to uz je cele na nic. Ako sa citis dnes?

aky je to liek? je to aj pod nejakej inej bolesti ako bolesti hlavy, ci nie?
vies, ze ci ho mas doma aj napriklad od bolesti brucha, pri bolesti kolena alebo tak podobne??

ked je nejaky liek od bolesti, tak je od bolesti, to nie je nejako selektovane, ze od takej alebo od onakej, proste to mas na bolest a od teploty, takze je dobre ho mat doma aj tak preventivne, ze keby nieco sa vyskytne, dobry liek sa zakazdym zide :slight_smile:

no lebo ked pride aj napriklad teplota, tak ono to ma vacsinou sprievodne bolesti hlavy, aspon teda u mna je to takto, ze to zakazdym s niecim pride a je dobre, ked vies jednou ranou sa zbavit dvoch veci :stuck_out_tongue:

Keď teplota to väčšinou nepríde len tak samotné to je normálne, ja teplotu som mala naposledy pri covide a teda to nebola len teplota, to okolo toho bolo toho ešte veľmi veľa. Aj bolesti hlavy, aj celého tela, veď som bola rada, že som rada, som mala problém aj ležať, to ešte aj vtedy ma všetko bolelo, no nebolo to vôbec nič príjemné.

no to moj muz ten lezi vela aj ked nebyva chory a akurat vcera prisiel s tym, ze ho chrbat boli a myslim, ze aj to ako byva na gauci skruteny a dlhe hodiny, ze aj to proste sa na nom podpisalo :smiley:

Je normálne, že pri tom chrbtica trpí, to je rovnako aj s dlhým sedením a potom na to sa začnú nabalovať iné problémy, zlé držanie tela, bolesť krku, hlavy a už to ide, viem akože o tom svoje, pretože tiež som si tým prešla a to sa nedá len tak dať do poriadku ľavou zadnou.

dlho ti trvalo kym si si to dala teda dokopy? a ako na to?
ja zase mavam take, ze rano sa zobudim uz s bolestami hlavy a to je castokrat neunosne, ze potom som aj neprijemna na vsetkych :confused: