Silne bolesti hlavy

je to prirodzena vec, lebo to ked sa zdravotne necitime dobre, tak potom aj na tej psychike sa to prejavi, ale ja nastastie si dokazem s takymito vecami poradit, dam si Cetalgen a hned sa mi ulavi, je mi lepsie, ze dokazem fungovat aj doma, aj v praci aj okolo deti proste, lebo bez tabletky by som to nezvladla, nepredychala a moj muz asi tiez nie :smiley:

Dlho a vlastne ono je to celoživotná práca by som povedala, lebo je to všetko aj o tom držaní tela a to proste keď som bola zvyknutá na to chodiť zhrbená, predsunutá hlava tak teraz sa musím stále kontrolovať a dennodenne aj cvičiť aby som zase nespadla do tých starých návykov.

No do toho človek spadne veľmi rýchlo…To je fakt…
Ale zase na druhej strane je to dobré, keď človek precitne a začne so sebou niečo robiť, ja dlho som aj bolesti sa snažila zvládať, neriešiť, proste myslela som si, že niekedy je normálne, že bolesti prídu, že to proste pretrpím a vybavčo. Ale tým som akurát tak sama sebe zle robila.

mne zase bolesti zacali, ked som na krcnu chrbticu zacala cvicit, ale to viem, ze to vsetko bolo z dovodu, ze konecne sa mi stavce zacali davat na miesto kam proste patria, po tyzdnoch cvicenia sa mi to zlepsilo :slight_smile:

:-)hlavne je, ze to uz pominulo a je ti uz dobre. ja nemam rada nejake trpenie alebo nieco, moja sestra kedysi mala nenormalne bolesti hlavy ked mala menstruaciu, ta velakrat aj v nemocnici skoncila, co jej zle bolo, co nebola schopna normalne fungovat, takze od vtedy som si povedala, ze ked nieco, tak dozaista to budem riesit uz aj hned.

…no s menstruaciou sa to velakrat spaja, to som o mnohych zenach pocula, ze mavaju taketo problemy a niekedy aj pred, ze nielen pocas, no a toto je take, ze to nevieme, ze ktora na tom ako budeme…kazdy organizmus je iny…moja babka teraz mala bolesti hlavy som cez vikend bola za nou lebo je nascipana, ale tak to mozu byt aj upchate dutiny…

mozu to byt aj dutiny, ale teraz zase je vela pripadov aj covidu, cize nie je na skodu podla mna urobit si aj test, aby clovek vedel na com je. lebo ked vies co ti je, tak vies aj skor zakrocit, ze co s tym robit :wink:

  • ahoj Veeka -

moze to byt, ja preto mam Cetalgen doma stale, ze proste keby aj nieco taketo na nas pride, tak nemusim hned letiet do lekarne, ale mame prvu pomoc doma :wink:

Už aj ja sa snažím mať takéto veci aspoň základné doma, lebo to keď niečo na teba príde, tak ťažko ísť hneď niekam zháňať lieky alebo čosi. Zbytočne by som si tým komplikovala život.
Ale teda našťastie momentálne sa držíme, že sme zdraví, že nejaké problémy s mužom nemáme, ale tak to sa nedá odhadnúť čo a ako bude na druhý deň, zdravie je nevyspytateľné.

…no urobila som jej…nastastie to nebolo ono…mi kamen spadol zo srdca, ked jej vysiel negativny test…akoze je fakt, ze teraz uz tie prejavy uz to nie je nejake silne, ale potom to doznievanie v organizme…no dokaze to narobit sarapatu…takze som rada, ze to bola len chripka…ale teda tabletky som jej bola zaniest…lebo to tak ju bolela hlava, co hovorila, ze ani telku ani radio nemohla mat pustene…

No toto je velmi neprijemne, akoze aj mne da obycajna chripka niekedy dost zabrat a casto robime chybu, ze sa to snazime nejako prekonat, ze proste chceme to rozchodit, rozhybat, neoddychovat, ale nie je to dobre riesenie.

Tým sa to môže len zhoršiť. Môže sa stať, že potom ďalšia chrípka bude o to silnejšia, nepríjemnejšia a aj bolesti hlavy budú silnejšie, u mňa to tak býva, že keď poriadne sa z jednej nedostanem, tak druhá ma lapí akože totálne.
Že potom či chcem či nechcem tak musím zostať ležať.

No niekedy si to už proste nevyberieš, ale bola som aj ja takáto, že som to mala v paži, že proste som neriešila ako sa cítim, ako som na tom zdravotne, nechcela som tabletky užívať ani nič, ale našťastie potom som dostala rozum a uvedomila som si, že zbytočne sa mučím.

to ani ja, lebo som myslela, ze to prejde same, ze telo sa s problemami proste dokaze vysporiadat, ale nie, su situacie kedy je proste uplne zbytocne sa takto trapit, aj preto minuly rok, ved mne bolo hrozne, nemohla som sa zbavit bolesti hlavy niekolko dni, nevedela som spat, budila som sa na to, ze mi je zle, ze ma boli hlava a vtedy som si povedala, ze dost a kupila som si lieky od bolesti, bez toho by som sa trapila mozno aj niekolko dalsich tyzdnov :confused:

tie bolesti si mala z coho? z coho plynuli? akoze zo zenskych veci alebo co bolo u teba hlavnym spustacom?

to keby som vedela, mam pocit, ze to bolo z toho, ze som mala toho vela, kazdu chvilu odo mna niekto cosi chcel, plus proste som bola nevyspata, unavena, no nakopilo sa toho na mna a asi mi to takymto sposobom telo dalo najavo.

To je mozne, ono ja niekedy mam taku bolest, ze staci mi kava a som z toho vonku, ale niekedy je to ako pises ty, ze keby som nezakrocila nejakou tabletkou, tak ma to bude matat asi aj tyzdne.

Len keby sme si toto vedeli vybrať, najhoršie je, že to ani nevieme kedy bolesti hlavy prídu. Sestra tá mi akurát včera večer volala, že sa necíti dobre. Lebo teda najskôr jej bolo zle kvôli tlaku, potom sa jej to ustálilo a o pol hodinu na to ju tak rozbolela hlava, že až nechápala.
Najhoršie je to, že keď si myslíš, že už je lepšie, tak príde niečo ďalšie.

Moze to mat nejaky suvis, tiez sa mi toto uz parkrat stalo, len nema zmysel nejako veci hrotit a treba si proste lahnut a skusit zaspat.
Na mna ked nieco take pride, tak si dam Cetalgen a zastriem v spalni zavesy a idem si dat nejaku pol hodinku, hodinku spanok, nech sa mi ulavi a zakazdym mi tato kombinacia pomoze.

mas aj nejake ine lieky vyskusane? preco prave po tomto siahas, co si pisala? ved od bolesti je toho na trhu uz vela :open_mouth: