Silne bolesti hlavy

Mne Cetalgen tak pomaha, ze na pol dna a mam klud, ale tiez myslim, ze to ma na svedomi to, ze obsahuje aj paracetamol, aj ibuprofen, ze je to taka dvojita sila. Lebo predtym nech som si dala cokolvek, tak to bola len taka chvilkova ulava.

ide aj o to, ze preco ta hlava boli, aka je intenzivna bolest, lebo ja niekedy si nemusim nic dat, ze mi to aj same prejde, ale niekedy sa aj v noci na bolesti budim, ako aj tuto noc a bola som leniva vstat a ist si dat tabletku, takze potom rano ta bolest bola este intenzivnejsia, ale tak to si sama za to mozem :smiley:

No keď by som sa v noci na bolesť zobudila, tak ti poviem, že už by som potom len tak nezaspala, to na toto som háklivá :open_mouth:

mna takto dokazu zase zobudit bolesti, ked mi menzes zacina, ked dostanem, to vtedy je nieco neskutocne, to maloco mna zobudi, ale bolesti hned :confused:
keby som sa radsej na nejake prijemne veci budila, ako ranajky do postele alebo nieco podobne :smiley:

no myslim, ze toto by sme si priali viacere, ale tak nie zakazdym je cosi take mozne, u nas sa taketo stalo asi len raz v zivote, aj to ked som bola tehotna, takze si uz ani nerobim nadeje, ze sa takeho prekvapenia este niekedy dockam :smiley:
uz som zlozila pri mojom muzovi ruzove okuliare :smiley:

…ale tak asi je mily alebo nieco v inych smeroch, ked si s nim, no nie?.. :slight_smile:

No na bolesť keby som sa zobudila, tak to by som si hneď išla niečo dať, lebo už keď v noci niečo takéto príde, tak to bude intenzívne, aspoň ja mám takú skúsenosť a som rada, keď to mám čím skôr za sebou. A samá bolesť teda ozaj len zriedka kedy prejde.

a davas si jednu tabletku alebo ked takto ze aj v noci, tak hned dve?
chcela by som vediet, ze ci ozaj je lepsie ked su bolesti silne dat si dve, ci to ma silnejsi ucinok.

Ahojte. Mali ste baby problem niekedy, zeby vas bolela hlava tak raz do tyzdna aspon, ze nebol asi ani tyzden bez toho? Lebo ja neviem co posledne mesiace, ale furt ma pobolieva. A najhorsie je, ze tabletky, co som skusala tak nepomahaju. Uz som bola aj u doktora, ale teda nevyzera to zeby som mala nejaky zasadny problem :confused:

Čo si skúšala? Základ je, už to tu asi aj baby písali, že čo tabletka obsahuje, lebo každému pomáha čosi iné, iná zložka od bolesti.
A keď to mávaš raz za mesiac, nemôže to byť spojené nejako s cyklom?

tiez by som povedala, ze by to mohlo mat suvis ako s ovulaciou tak aj napriklad s predmenstruacnym syndromom, ved ono kadeco sa deje, hormony dokazu s nami riadne mavat :open_mouth:

ano - ja to tak mavam, aj cez ovulaciu mam bolesti aj pred menstruaciou a este niekedy aj ked mi konci, to kazdy mesiac proste mam nejaky problem a nie je to prijemne, nastastie ale ked ma boli hlava, tak nemam taky problem, zeby to bola migrena, lebo migreny sa zbavit by bolo ovela komplikovanejsie ako beznej bolesti

Sranda, že my ženy to takto tažko máme…
Mňa počas ovulácie veľmi bolieva podbruško, to taký zvláštny pocit, ani neviem akoby som to popísala…

no to si nevyberies, ani ja a ani ty, mozeme sa s tym len zmierit a dat si nieco od bolesti, aby to utlmilo, nech zvladneme normalne fungovat :wink:

Dievcata ako vidim, tak vy mate dost skusenosti s bolestou hlavy. Mna bezne nebolieva. Aspon teda nebyvalo to u mna take caste ako tento rok. Aj na konci zimy, aj teraz na konci leta mam take bolesti, to akoby prechod do ineho obdobia a hned sa to prejavi v bolestiach hlavy :frowning:

  • ahoj vlada - to ze ta nebolievala neznamena, ze to tak bude na furt, to sama som sa o tom presvedcila, ze to co dnes plati tak zajtra uz nemusi :slight_smile: - moze byt, ze si citlivejsia aj na zmeny pocasia, na tie prechody, nie si jedina v tom, to som si ista :wink:

:-)ano, aj zmeny pocasia, aj kolisane hormonov pocas mesiaca dokaze toho velmi vela, to tiez viem o tom svoje, lebo som si takym presla a nie je to uplne jednoduche, ale podla mna da sa s tym fungovat, treba sa len naucit co ti pomoze sa z bolesti dostat von, to je taky zaklad podla mna :slight_smile:

Ano, mne osobne Cetalgen pomoze, to viem, ze ked na mna ide menstruacia, hlava ma boli a cely clovek, ze nie som vo svojej kozi, tak mi staci jedna tabletka a postavi ma to na nohy.
A presne to som potrebovala. Lebo velakrat som mala problem s tym, ze som bola uplne k nicomu tie dni.

toto ano, na mna ma tiez vela veci vplyv, napriklad na jar nemam problemy s nicim nejako, ale v zime mavam caste bolesti hlavy a nie je to teda vobec nic prijemne, ale tak viem uz kedy ma to chyta a ze kedy mozem s tym ratat a hlavne viem ako na to reagovat :stuck_out_tongue:

Ale to môže byť aj zmenou tlaku, takže tých možností, čo ti to môže spôsobovať je veľa, ale poviem ti, že hlavné je sa tomu nepoddať!