Silne bolesti hlavy

to moze potom aj rozdavat po susedoch :smiley: lebo ved ked niekam ides ti staci mat odstrihnute z blistra mozno tri tabletky. ako aj leukoplasty si hadzem ze z kazdeho po dva a potom doplnam.

tak ja si myslim, ze ked uz aj nejaky liek mam kupit, tak aby bol hlavne vsestranny…ze bude stacit ho pouzit len fakt vo vynimocnych akutnych situaciach a zaberie okamzite alebo aspon teda necakam hodinu kym zaberie…

no lenže to je zas otázne ktorý ti tak dobre zaberie na všetko, či čo si chceš robiť koktejl z liekov? skúšať jedno cez druhé a sledovať a čakať ktorý liek ako zaberie, to tiež nie je dobrý nápad.

No to vôbec nie. Veď keď raz vidím že mi nezaberá alebo mi je stále zle aj po troch dňoch tak radšej idem k lekárovi nech mi tedá dá niečo na predpis. I keď zatiaľ sa mi to našťastie nestalo a to mávam fakt bolesti hlavy, kŕčnej chrbtice i PMS.

vies co podla mna treba pozerat hlavne ved na to zlozenie. pokial obsahuje dostatok ibuprofenu a este je aj v kombinacii s paracetamolom tak je to fakt vseliek :smiley: kedysi som na tie zlozenia nejako nepozerala, no potom mi to odporucila kamoska aj spolu s liekom cetalgen, ktory obsahuje prave tieto dve zlozky.

Takze on v pohode zabera aj na bolesti hlavy? Ja mavam furt problemy s tou mojou hlavou, aj po doktoroch som obehala ale nic mi nezistili, iba tlak mavam nizky a zrejme som aj meteosenzitivna.

Ano zaberie ti aj na to. Teda ja ho teda vyuzivam najma na tieto bolesti hlavy a je perfektny. Tak isto ma hlava zacina bolievat ked ma prsat alebo je zamracene od rana - vtedy sa mracim aj ja :smiley: No dam si jednu tabletku a do pol hodiny mam pokoj.

Ono to je podľa mňa najhoršie keď máš také to bolestivé kombo - pms, k tomu sa pridruží bolesť hlavy, krížov. Na zbláznenie. Ale čo veď človek čo to znesie a hlavne my ženy :sweat_smile:

Hej hej presne toto je smrtiace kombo :grinning: Ale veď zase dá sa to nejako obísť s tými analgetikami.

ale tiez zase by si mala vediet ktore pouzit lebo aby si potom nerobila aj kombo s tymi analgetikami. :sweat_smile: :see_no_evil:

to je velmi podstatne podla mna. ale tak preco si hned mixovat rozne lieky? predsa len nestaci jeden mat na vsetko? treba citat zlozenie dievcata. pokial liek obsahuje dostatocne mnozstvo paracetamolu a tak isto ibuprofenu tak si myslim ze ziadny iny liek ani nepotrebujete.

no to je sice pekna predstava ale mne teda zatial ziaden liek takto ucinne nezabral ze by som si nemusela davat aj nejaky iny. je pravda ze zlozenie necitam ale proste vypytam si v lekarni nieco na bolest hlavy alebo zubov alebo chrbtice atd.

ano treba sa v lekarni pytat to je dobre. ale zas na druhej strane niekedy ti lekarnici maju mozno aj nariadene z tej marketingovej strany ze co maju predavat ked sa niekto na nieco pyta a nevie presne aky druh lieku sam potrebuje lebo to nema overene apod.

A čo máš v dnešnej dobe overené? :smiley: Pokiaľ sama nevyskúšaš tak nevieš. Tiež som bola sama sebe pokusným králikom ale keď som niekde čítala na niečo veľa pozitívneho tak som vedela že toto jednoznačne vyskúšam. Lebo inak by som nenatrafila na to čo mi reálne aj od bolesti uľavilo.

No to je pravda. Nevyskúšaš - nevieš :smiley: Inak miestami som si myslela už že aj tehotná by som mohla byť lebo som fakt nevedela čomu mám pripísať tie bolesti hlavy. Ako testy vychádzali negatívne,potom som aj ms dostala, ale no hroza.

Hej taketo si mala prejavy pocas tehotenstva prveho? Teda neviem ci uz mas nejake za sebou ked si to tomu pripisovala. Ja aktualne dost bojujem s prehrievanim organizmu v tychto teplotach. Milujem leto, ale pokial ho nemam travit niekde pri vode tak mi tieto teploty fakt neprospievaju.

Ako úprimne nejako sa mi to polepšilo ale to len nachvíľu. Ak začali tieto teplá a nedajbože že menej pijem vody tak na ďalší deň alebo ešte v ten večer som s bolesťou hlavy vybavená.

toto s tymito teplami mas veru pravdu je to des. uz som pozerala pocasie a cez vikend by malo sprchnut konecne. to sa mia j tlak upravi a teda aj hlava prestane tak bolievat, lebo mna bolieva z toho. vody vypijem aj dva litre za den ale ked raz je dusno tak s tym nic neurobim. jedine si tabletku od bolesti dat.

u nas prsalo :pray: taka som bola rada a konecne som sa nebudila s bolestou hlavy, dalo sa dychat paradne, hned som vsetky okna pootvarala a spravila prievan. s vodou tak isto nemavam problem teraz sa to asi ani neda ze vypit menej vody za den. ale ked je raz clovek prehriaty tak fakt uz jedine tabletkou si pomoct.

1 lajk

ja ocakavam dnes ze by malo u nas sprchnut. asi sa postavim pod rynsu nech mi na hlavu leje a schladi mi ju. lebo ma neskutocne bolieva posledne dni. a to vypijem dva litre vody ale tepo je teplo.

1 lajk