Silne bolesti hlavy

ani nevrav, ostal hned lepsi vzduch u nas taka metelica bola. aj som sa zozaciatku bala ze co to vsetko zase vyvedie ale nastastie zlepsilo tlak a teda aj bolest zmizla. inak som fungovala tak isto kazdy druhy den na tabletke. popripade len na polke tabletky.

a ved to je este take prijatelne si myslim. zas to asi neberies cele leto tak cize si ti organizmus ani na to nejako nemoze navyknut ze by ti to uz otom nezaberalo tak ako malo.

…jasne, to by si musela brat velmi dlho a to nie je ani dobre, lebo mozes tym tlmit nieco mozno vaznejsie…u mna maximalne tri dni uzivat lieky od bolesti ci teploty a ak nezaberaju tak smer doktor…

a co sa vam take najviac osvedcilo? inak moja babka ked mala silne bolesti hlavy tak si alpou potierala spanky niekedy az celu hlavu a to jej zabralo najucinnejsie. no neviem si to ale predstavit v dnesnej dobe takto fungovat :smiley:

Účinné to môže byť, veď kedysi bývali aj tie čínske mastičky na spánky. Ale na celú hlavu liať :smiley: To by som asi nevyzmývala ani za týždeň ten zápach :smiley:

fuj to si presne pamatam ako som rada ze v tomto ide medicina vpred s dobou a dokaze prekvapit niecim novym lebo toto si v dnesnej dobe veru neviem predstavit. mozno starym babkam je to jedno uz :smiley:

babske rady boli kedysi najoverenejsie co si pamatam. co mas v dnesnej dobe overene pokial to nevyskusas sama na vlastnej kozi? mne napriklad ani len bylinky a taketo vecicky nezaberali, proste som si musela dat od bolesti flector alebo taketo silne analgetika aby mi bolo dobre.

tak ale to je uz fakt silne si myslim. a to uzivas akoze co kazdy den ked mas dlhodobejsie bolesti? lebo neviem si predstavit ze by som si kazdy den musela dat jeden sacok aby som dokazala fungovat. navyse ta chut ma celkom tiez odradza.

No najhoršie je keď ti to ešte aj nechutí… Ako väčšinou bývava že nechutí, ale pomáha :smiley: … Najlepšie keď len tabletku prehltneš a máš to za sebou :smiley:

ako ja mam napriklad problem s takymito prehltnes a ides :smiley: ked je liek velky tak musim davat na polovicu alebo proste podrvit ak dietatu :smiley:

No tak ale vacsina liekov od bolesti je proste takych vacsich si myslim, u tabletiek pre dospelich to tak je. To by si si musela davat asi detske tabletky :smiley: Ale vies co je dobre podla mna ked maju tu drazku v strede, ze sa daju v pohode prepolit a nestriela ti to po kuchyni :smiley:

:slight_smile: to strielanie po kuchyni velmi dobre poznam haha. ako ja nemam problem s tabletkami, ved byvaju aj take ze obalene filmom tie idu celkom lahko dolu krkom. horsie su take tie suche tabletky.