Silne bolesti hlavy

ked boli hlava tak to je take dost neprijemne, viem ako to bolo u mna, ked som mala bolesti a nemala som nic osvedcene, ze som nevedela, co by mi mohlo pomoct a to som nebola schopna vobec proste chodit okolo deti, okolo domacnosti, ani nikam ist, no nebolo to nic prijemne :confused:

no to je fakt, lebo deti nemôžeš len tak niekde odložiť, nemôžeš ich odsunúť kým ti bude lepšie, ešte domácnosť, prach, riady a také, to proste počká, ale iné veci nejako ee a to je to, že ja tiež si nemôžem dovoliť proste len tak vyľahnúť bárskedy a duplom nie kvôli hlave :smiley:

Toto je náš údel. Keď už človek má deti, tak bolesti a zdravotné problémy mnohokrát musia ísť bokom a neurobíme s tým nič, proste deti sú deti.
Mne väčšinou bolesť vie skomplikovať dni keď mám toho veľa v pláne, že proste chceme niekam ísť, že mám všetko pomaly minútu po minúte naplánované :smiley:

ale to nie je len u teba tak, ti poviem, ze takto to podla mna byva u kazdeho kto ma deti a domacnost a este popritom aj pracuje, viem presne o com pises, len s tym rozdielom, ze ja ked som nieco mala tak furt som to hadzala za hlavu, neriesila, vypustala, odkladala svoje potreby, bolesti, ze ved co, ale uz posledne razy ma tak hlava trapila, ze som z toho bola ozaj na nervy a musela som zacat premyslat nad tym, co s tym

No mne veľmi za posledné mesiace pomohlo to, že ste mi tu tento zázrak poradili. Lebo na mňa teda vplývalo donedávna všetko, aj tlak, aj počasie, aj psychika no proste všetko, zakaždým si to odniesla moja hlava a to neboli bolesti také, že trošku hlava zabolí to ma vedelo držať celú noc :confused: Ale už je to pasé našťasie s týmto :stuck_out_tongue:
20220531_103210

to aj v noci ta tak bolieva hlava? cely den ked to trva, to ano, to poznam aj ja, ale ja nejako bolesti v noci som nemavala :open_mouth:

@stanka.flichova to aj mna zvyklo aj v noci, ja dokonca som sa aj v noci casto zobudila na to, ze proste ma boli hlava a ze mi ide vybuchnut :confused:
takze ono je to rozne, kazda sme ina a najma ja som citliva aj na zmeny pocasia, cize ked v noci pride burka, tak hned som hore, hned mi v hlave duni a uz to ide :frowning:

ja takto dnes do rana, neviem co bolo v noci, ale cele zle, este aj napit vody som sa musela a stale mam taku hlavu akoby chcela boliet, tak ocakavam, ze ci nieco nepride nejaka burka alebo cosi, lebo toto nie je normalne, ale neviem baby, ja mam taky daky pocit, ze vekom sa tato moja meteosenzitivita este nejako zhorsuje :confused:

A aj prišla. Aspoň teda u nás, dvakrát som bola vonku zavesiť prádlo a dvakrát som musela utekať ho upratať aby mi nezmoklo. Takže to ťa mohlo aj z toho. Inak môže to byť, že sa to vekom akoby stupňuje, lebo mám známu ktorú nebolievala vôbec hlava a po 40tke začala ju každú chvíľu a teda práve pri zmenách počasia. Keď ono na nás ženy aj vo veľkom hormóny vplývajú, máme to ťažšie ako chlapi.

to moze byt a ono aj po porode sestra napriklad zacala mavat, ale dobre je, ze bolesti sa dnes uz daju vlastne korigovat, ze vieme proti tomu zakrocit :slight_smile:

to by som nepovedala, ze to az tak moze, to potom som asi velke bolesti nejako nezazila, ked to neboloo v noci, to som teda aj rada, lebo nemam rada ked sa nevyspim alebo nieco a keby este do toho bolest, asi by som z koze vyletela, to by som bola nervozna asi na cely svet :confused: cize na tebe sa podpisuju aj teraz napriklad tie burky z tepla?

Stanchilia by si sa cudovala na kolkych ludoch sa to vsetko dokaze prejavit, to kolki maju problem to ja som ani len netusila, az kym som sa napriklad aj so susedou nezacala o takychto veciach bavit, proste skoro som okoktavela, myslela som, ze to je rarita taketo problemy, ale vobec nie :confused:

Tebe tiež tak býva na nič? Akože počasie ťa tak ovplyvňuje?
Ja ešte aj počas menzesu som taká citlivejšia.

ved aj ja, so mnou sa to potom dalsi den vlecie proste, no neni to nic prijemne, co ti poviem, neni to sranda, preto ja dnes uz aj v nocnom stoliku mam Cetalgen, aby som mala ho po ruke keby nieco, voda na stoliku nesmie chybat a ked nieco aby proste som hned zasiahla :smiley:

:-)aj ja zvyknem mat takto, ze veci co mam na prvu pomoc tak ich mam v sufliku, lenze uz to aj muz objavil, ze tam mam taku prvu pomoc a kolkokrat ked idem na hotove, ze tam by som este nieco od bolesti mala mat, tak proste najdem len prazdny blister a ide ma rozhodit vtedy!

Haha toto su chlapi. To aj u nas podobne. Ale zeby kupil a isiel do lekarne to ani za svet. To uplne poznam! :roll_eyes:

u nas to nie je inak, aj ked na dovolenku napriklad ideme, tak si zbali svoje veci, ale co sa tyka lekarnicky a takychto veci, tak to zakazdym nechava na mna, esteze sa mi nestava zeby som nieco zabudla, lebo to by som si zase vypocula :smiley:

to veru aj ja, ale co si take davas, ked ta boli hlava pocas menzesu? neda sa to nejako proste zeby som to zvladla v pohode aj bez liekov? lebo vacsinou mam taku skusenost, ze ked som si dala liek od bolesti tak mi prosta zaludok zatazil a snazim sa im vyhybat :frowning:

No neviem podľa mňa niekedy nie, teda ja bez tabletky neviem tie prvé dva dni zvládnuť, pretože to som aj nervózna, aj nesvoja celkovo a k tomu ešte hlava. Bez tabletky by som celý deň asi musela byť v posteli, ako je fakt, že som od bolesti kadečo skúšala rôzne mentolové mastičky a kadečo, ale to vôbec akože efekt žiadny, žeby ma prestala bolieť, žeby sa mi uľavilo.

  • ahoj DominikaVal -

to akoze ja len citam, co si napisala a viem, ze by to u mna bola zbytocna snaha - lebo bolesti hlavy u mna nebyvaju len take, ze trochu pobolieva, ale u mna je to taka bolest, ze niekedy mam pocit, ze mi praskne a ked ma boli za ocami, to je este horsie :confused: