Silne bolesti hlavy

take, ze vziat lyzicku a vylupnut si oko, co? viem ze to asi znie morbidne, ale teda mam podobne skusenosti :exploding_head:

Áno…Tie bolesti vedia potrápiť a týmto komentárom viem presne ako si to myslela, lebo neraz som bola s bolesťami hlavy na nervy…Už som aj veľakrát po doktoroch bola, ale záver žiadny…Čo som rada, že dnes už sú voľnedostupné lieky, ktoré ozaj pomáhajú, že majú účinok…Lebo neviem neviem akoby som si sama s tým poradila…

ked nemusi asi byt za tym nejaky problem, vies ono sa moze stat, ze napriklad jeden den menej vody vypijes a hned si to odnesie bolest hlavy, aj s takym som sa osobne uz stretla :wink:

Toto je fakt, ale nie kazdy je taky citlivy, my zeny sme v tomto smere citlivejsie, lebo ja ked si vezmem, ze moj drahy ako malo vody vypije denne, tak proste jeho by hlava musela boliet furt a teda jeho ozaj len z casu na cas, aj to nie len tak ze sama od seba, ale hned je to aj s niecim pridruzene. Naposledy to bola korona, predtym chripka, cize samostatne sa to na neho nelepi, ale aj tak som rada, lebo neviem akoby to bolo keby obaja sme mali kazdu chvilu problemy s hlavou :smiley:

A ked mas covid, tak od bolesti pomahaju normalne lieky? Nestalo sa ti zeby nezabrali??

niektore zevraj ani nie, aspon co som sa bavila s kamaratkou, co nedavno prekonala, neviem mam pocit, ze teraz pri tomto variante, sice neviem ako sa volad, ale vyzera to ze prave bolesti hlavy su take charakteristicke :confused:

Ano su. Tiez som si tym presla minuly tyzden. Ale nastastie to bolo len o bolesti hlavy a svalov, ze nic strasne a prvy den zvysena teplota, ale teda Cetalgen, plus bylinkove cajiky a spravilo sa to.
Ale teda sama som bola prekvapena, lebo neviem kde som to mohla chytit. Dobre je, ze dnes uz su rozne tabletky od bolesti, ze sa toto da bez problemov zvladnut.

kolko dni ti trvalo, kym si sa z toho dostala, ze si sa uz citila viac menej fit?? tie bolesti hlavy si mala len prvy den?

Tiež sme teraz boli pozitívni. Asi týždeň dozadu, aj ja aj manžel a teda trvalo to asi tri dni, čo nám bolo tak, že sme neboli schopní ničoho. Hlava bolela, kríže, komplet celé telo, do toho som mala aj teploty, muž ten kašeľ, takže sme neboli schopní ani obed si navariť, ešteže nám svokrovci nosili predodvere, že ich máme kúsok, lebo neviem čo by sme si počali :smiley:

to fakt az take to bolo? som myslela, ze teraz je to take, ze to clovek pomaly ani nevie, ze ma :open_mouth:

to sa mylis, tie prejavy mozu byt rozne aj dnes, kazdeho to moze nejako inak chytit, takze vobec by som to nezlahcovala, mam kamaratku ktora mala teraz vysoke teploty a teda bola som jej kupovat tabletky v lekarni aby sa z toho co najskor dostala, neni to sranda to je fakt!

mozu netreba to podcenovat, najma vidim to aj podla seba, ze kedysi som si myslela, ze co je to korona, ze ved to je nic, ale ine to bolo, ked sme si tym presli doma a teda nebolo to dobre, nebolo nam moc dobre a teda dlho sme sa z toho dostavali a vtedy som pochopila, ze to nie je sranda a treba si davat na seba pozor

Pri tomto je ale dobre reagovat hned, ked bolesti pridu alebo teplota a clovek vie, ze je pozitivny, tak najlepsie hned si dat teplotu, aby sa to nestupnovalo zbytocne.

To je fakt, mám suseda, ktorý sa vrátil z dovolenky a 42 stupňové horúčky, keď mal 38, že nebude si nič dávať veď telo sa s tým musí nejako popasovať a potom sa čudoval, keď mu to “zrazu” tak stúplo a potom mu už ani studené sprchy ani nič také nepomáhalo.
Neviem myslím, že mnohokrát veci zbytočne zľahčujeme a nemali by sme.

Nemali nemali. Ja napríklad takéto veci akože lieky od bolesti a také sa snažím mať stále pri sebe, aj keď ideme niekam na výlet alebo tak, lebo to môže sa objaviť kedykoĺvek aj bolesť, aj teplota. Stačí sa preceniť niekde na túre a už to ide.

…tie teploty to teraz aj upal a tak dokaze narobit…ako tu uz niekolkokrat zaznelo, treba mat doma akoby poistku…keby nieco, ze si mas co dat od bolesti alebo od teploty…

Možno to niekto zvláda aj bez tabletiek neviem, mám kamošky, čo proste keď dostanú tak sú len doma, že nič nerobia, ale oddychujú keď im nie je dobre, ale nie každý si to proste môže dovoliť, ja si to nemôžem, čiže ja nemám na výber a musím po tabletke siahnuť :smiley:

Aj ja, aj keď akože kvôli tomu som si už kadečo vypočula aj od kamošiek, aj od drahého a tak, že zbytočne panikárim a už scenáre mi chodia hlavou a neviem čo, ale radšej byť pripravená ako potom nariekať, že mám bolesti a nemám si čo dať. Aj na víkendy na chatu keď niekam ideme, tak lieky beriem, lebo ozaj nevieš kedy čo sa objaví a som rada proste pripravená, v strehu.

som uplne rovnaka, z toho si nic nerob. spytaj sa ich, ci budu radsej, ked to na teba pride a nebudes mat po ruke liek, ktory ti zabera a budu tym padom musiet znasat tvoje nalady :smiley:

to robis dobre, ale povies mi co si take bravas? co mas take osvedcene? lebo teda ja kedysi som zvykla nosit kadeco, akoze viacero liekov, lenze dosla som na to, ze nieco pomaha mne, nieco muzovi, ze vlastne musim nosit zvlast pre neho, pre mna a tak, co teda mi zaberie celkom dost miesta a myslim si, ze zbytocne, chcela by som proste keby bolo nieco co nam obom pomoze a budem mat vystarane :smiley: