Silne bolesti hlavy

je to velmi zakerne aj ked teraz tie priznaky su uz miernejsie ako tomu bolo na zaciatku, ale stale to nie je nic prijemne, ked to clovek chyti, najma by som povedala, ze pri bolestiach netreba zotrvat, ze cakat kym prejdu same, lebo pri covide to moze ozaj dlhsi cas trvat a to cloveka tiez dokaze vysilit :frowning:

pri covide je to na nervy, to nevies, kedy je lepsie, viem sama ako to bolo u mna, na jeden den sa mi polepsilo, uz som si myslela, ze uz je proste dobre, ze klud, uz bude len lepsie a lepsie a teda bola som nemilo prekvapena, ked sa mi o dva dni zase pohorsilo :confused:

My sme s mužom prvé tri dni mali také hrozné, že fest, potom už lepšie, ale začalo to bolesťou hlavy, chrbta, kríže, no akože myslela som, že sa zbláznim.
To som nevedela, čo robiť, ani ako si ľahnúť, to je také nepríjemné, keď ani v pohode spať ani nič, to akože ozaj bolo na nevydržanie.

to verim, dobre je mat nejake lieky doma, pre taketo pripady, ze zrazu clovek zostane doma, nie je mu dobre a vlastne ani nemoze nikam ist, v tomto som sa uz tiez poucila a snazim sa mat nieco po ruke :wink:

to verim, hlavne pri tomto je take zvlastne to, ze kazdeho to uplne inak zasiahne, ze nakoniec vlastne mozes byt aj rada, ze vam sa po troch dnoch polepsilo, lebo keby to dlhsie trvalo, tak to verim, ze to by bola zataz aj na psychiku :frowning:

no kolki su aj niekolko tyzdnov pozitivni, ze to nejde tak lahko od nich prec, ale nedavno som pocuvala jeden podcast a jeden doktor tam hovoril o tom, ze ludia, co maju problemy s imunitou, ze ti si vlastne tu pozitivitu pri covide drzia dlhsie, tak zrejme aj tie problemy mozu dlhsie trvat, tak nie je na skodu oddychovat dlhsi cas a proste nenamahat sa.

nieco na tom moze byt, to akoze si myslim aj ja, ze to nie je bezne, ze sa to nestava len tak hocikomu, ale tak nie je na skodu mat doma po ruke nieco, lebo ozaj clovek nevie co ho moze chytit, kamoskin muz v sobotu zimnicu, cely den robili vonku nic mu nebolo, vecer zimnica, rano teplota a vybavena vec :confused:

A co mal? Akoze myslim, ci len prechladnutie alebo covid alebo co?
Lebo teraz je toho vela.

Je aj jedného aj druhého, otec volal akurát včera, že má pozitívny test, tak im pôjdem do obchodu pokúpiť, čo treba a aj do lekárne, lebo má teplotu a nič nemajú, tak aby bolo dobré, nech sa z toho dostane, lebo predsa len už má tiež svoj vek, tak nechcem aby sa mu niečo skomplikovalo.

Treba sa postarať, stále to hovorím, že proste mali by sme rodičom pomáhať a vrátiť im to, čo nám roky dávali.
Čo si im pokúpila? Aj ovocie by bolo dobré aby jedli, aby proste imunita sa im držala, nech sa ten priebeh ešte nejako viacej neskomplikuje. Kiežby sme sa vedeli takýmto veciam vyhýbať.

Vyhnúť sa tomu nedá, to aj keby si neviem čo robila, myslím, že z času na čas každého človeka začne hlava bolieť. Zakaždým sa niečo nájde, čo to môže spôsobiť, u niekoho to môže aj málo kofeínu, zmenu tlaku, počasia, zle keď sa človek vyspí, kadečo :wink:

no mal pozitivny test, takze asi ti je jasne, co, je toho vela, to je fakt, ale tak pre istotu sme sa drzali dalej, lebo dnes nie je nejako vidiet v tych priznakoch rozdiel medzi chripkou a covidom a teraz je take obdobie, ze mam pocit ze sa dari aj jednemu aj druhemu dost dobre :confused:
@soniavyskov tak hlava ano, len velakrat som uz pocula, ze prave aj bolesti hlavy su priznakom covidu a ze vtedy ozaj dokaze boliet statocne :confused:

…ano to mam pocit, ze kazdy ten variant, co k nam pride ma nejake ine prejavy…uz ale nastastie nie su dnes take tie problemy s dychanim, s kaslom ako to bolo na zaciatku…

to je fakt, lenze zabera tebe nejaka tabletka, ze na kazdu bolest hlavy? bez ohladu na to, ze co by ju spustilo?

Tak mne áno, napríklad, čo ja si dávam Cetalgen, tak ten mi zaberá aj keď ma bolí hlava akože čelo a spánky, alebo aj keď temeno hlavy, čiže žiadny problém, žeby mi pri niečom nezabral alebo tak, také veru ešte nebolo.
A ono mám pocit, že každá tá bolesť znamená niečo iné, že ju niečo iné spúšťa.

Áno áno to tak kľudne môže byť, dvakrát by som nepovedala, že nie, ale každý organizmus je úplne iný proste a môže mať aj rôzne prejavy. Mám známu ktorú napríklad v živote hlava nebolela a sa len smejeme, keď to na mňa príde :smiley:

No to sa môže tešiť, že sa jej takéto veci vyhýbajú, lebo ja v mojom okolí nemám nikoho kto by nemusel bolesti hlavy riešiť. Trápiť sa s nimi.
Niekedy mi od bolesti hlavy aj vzduch pomohol, ale sú bolesti pri ktorých vôbec, akože žiadne zlepšenie ani keď sa prejsť idem, to už viem podľa toho ako mi je, že či to už je na tabletku alebo na čo.

ale to je dobre, ze sa poznas, to aspon vies ako reagovat vcas, aby ti bolo dobre, aspon to ber ako pozitivum :slight_smile:

Ty mám pocit, že vo všetkom by si našla niečo také dobré, niečo také čo poteší človeka, to sa mi páči po pravde. Lebo ja si neviem zachovať zakaždým takto chladnú hlavu a proste to brať ako to príde. Ja viem, že je výhoda, že dnes už sú lieky, že si vieme pomôcť, ale bolesť keď dôjde tak ma to znechutí :smiley:

Haha ale to nielen teba, to bolesť proste nie je príjemná záležitosť pre nikoho a za žiadnych okolností.
Mám to rovnako, ale teda zaberie mi našťastie od bolesti liek hneď :smiley: Ale tak to nebolo tak zakaždým, to tiež trvalo, kým proste som našla také, čo mi sedí.