Skúsenosti s Grandoptical

Tak ja som kupovala v Bratislava, viem že tu máme pár pobočiek. A v Eurovei som si bola kúpiť teda tie okuliare. No vybrala som rýchlo, nevedela som sa rozhodnúť ale našťastie mi pani dosť poradila. Ale určite sú pobočky aj v iných väčších mestách. Len treba pozrieť kde.

To určite, ak nosí okuliare tak by mala radosť. Predsa len je to darček, čo sa využije prakticky. takže ja jednoznačne budem tie poukážky na Vianoce kupovať. Aspoň nemusím rozmýšľať už 3 mesiace dpred čo komu kúpiť. Takto každý bude mat voucher z Grandopticalu a možno nejakú kozmetiku:-)

Tiež chcem naším kúpiť poukážky na nové okuliare. Teraz sme boli akurát v Grandopticale merať zrak lebo majú tú akciu merania zadarmo. Ale našťastie sa u nikoho nič nezmenilo. Len ma hnevá, že ani po toľkých rokoch si rodičia nechcú zmeniť rámiky a už vypadajú teda biedne. Tak snáď ich tie poukážky donútia.

Aj ja chodím na to ich meranie zadarmo. Rada chodím k nám na pobočku v BA, vždy sú tam príjemní predavači a aj optometrista. A neboj, nie len vaši sú takí, u nás tiež nekúpia nič nové ale až keď sa to staré rozpadne:-)

Tak pozerám, že nie sú jediní. No uvidíme, poukážky som kúpila a čo so pozerala tak myslím, že by si mali vybrať, majú tam rámiky v takých ich štýloch:-))

Ja som si bola akurát minule po moje prvé dioptrické okuliare. Grandoptical mám najbližšie tak som išla tam. Musím pochváliť, že boli veľmi príjemní a páčil sa mi aj výber rámikov. Za pár dní som mala okuliare hotové. Nie som zvyknutá moc na okuliare a myslela som, že mi to bude dlho trvať kým si zvyknem. Ale už po týždni ich pravidelne nosím a sú aj pohodlné.

Tiež tam chodím najčastejšie, je pravda, že som si na moje prvé oluliare zvykala dlhšie ale to len preto, že ja celkovo ani slnečné som nenosila, takže som si musela zvyknúť, že mám stále niečo na nose. Ale teraz už pohodička, dokonca som si aj tie slnečné kúpila a nosím poctivo v lete.

Tiež som tam bola pár krát, mávajú dobré zľavy.

Hej tie akcie majú dobré, tiež vždy čakám na to čo potrebujem. Ono je super teraz v tejto drahej dobe aspoň niečo ušetriť. Aj keď viem, že to nie je veľa ale pomôže to. A hlavne aj ten zľavnený sortiment je dobrý, vždy vyberiem.

Ja som bola už pár krát v BA v Avione a vždy som si dokázala u nich okuliare vybrať. A teda okuliare okuliare mi dlho vydržia ani raz som nereklamovala.

Tak hlavne záleží ako sa o okuliare staráš, keď ti ležia kade tade tak je dosť možné že ich niekde zasadneš:-) Ale je pravda že majú dobrý sortiment.

Dioptrické okuliare nenosím ale ponuku slnečných majú peknú v GrandOpticale. Mám akurát nové čo som si pred dvoma týždňami v Nitre kúpila.

Mám dobrú skúsenosť s nakupovaním v GrandOpticale. Zatiaľ som nemala problém s okuliarmi.

Celý minulý mesiac merali aj zrak zadarmo, nebola ani podmienka, že si u nich kúpite okuliare - ale to už píšem asi neskoro:-)

Ja som bola, chodím tam skoro každý rok na premeranie. Pracujem s počítačom, takže oči sú namáhané. Ale našťastie iné ako na počítač nepotrebujem.

Tak to máš dobré, ja nosím okuliare už dlho. Ale je výhoda, že ten sortiment je obrovský a zatiaľ sa mi podarilo vždy nejaké rámiky vybrať.Inak som rada, že sa mi aspoň dioptrie nezmenili, lebo naposledy čo som bola pred dvoma rokmi premerať tak mi zistili, že potrebujem vyššie.

Ja som napríklad kupovala vouchery v GrandOpticale pre rodičov a tiež starých rodičov. Sama okuliare nenosím ale aspoň mi to príde praktické, hlavne ak viem, že už sa sťažujú že by sa im patrilo vymeniť za nové, takže som takto vyriešila minulý rok Vianoce. No tento rok teda neviem, takže si to nechám na poslednú chvíľku.

No tak to by nebol zlý nápad. Už neviem čo pre maminu. Tá stále omiela že nič nechce, ale teda okuliare má už v hroznom stave a nové by sa jej teda aj hodili. Nevieš v akých sumách majú tie vouchery? Možno tam aj dnes po práci ešte zbehnem.

No vidíš, tak to by sa hodilo. Ja som dávala každému 50 Eurové. Ono tie rámiky kúpiš aj lacnejšie a v dobrej kvalite. A myslím, že po vianociach bude aj dosť akcií takže určite výhodne kúpite.

Ďakujem, aj ja som už kúpila, 2x 50 Eurové tak snáď niečo vyberie. Myslím, že výber majú dosť veľký.