Skúsenosti s Grandoptical

Tak super, určite im niečo padne do oka. Ja som si bola kúpiť teraz v zľave slnečné okuliare. Je akcia 50% tak som využila.

Ďakujem za info, tento týždeň sa chystáme na nákup tak určite pôjdeme pozrieť. Možno aj ja nájdem nejaké slnečné na leto.

Nemáš zač, snáď niečo vyberieš. Záleží asi aj na akú predajňu zájdeš, Možno na každej je ten výber iný.

Boli sme v Auparku, tam chodím vždy a majú tam toho na mraky. Ďaľší týždeň ideme vyzdvihnúť. Ale je spokojná, našla úplne obyčajné a jednoduché rámiky a aj sklá sme dali nové urobiť.

A ja som si vždy myslela, že tieto väčšie reťazce to majú o niečo drahšie ako také tie malé optiky. Ale okuliare nenosím takže to neviem porovnať.

Tak to si nemyslím, ja čo som v Grandopticale kupovala okuliare už pár krát tak vždy som trafila dobrú cenu. Mamina mala z jednej malej optiky u nich v meste okuliare a stáli ju dosť. No hlavne som videla bol biedny. Ale nechcela ísť inde aj keď som ju presviedčala.

Tak to asi nie je jediná čo nemá rada zmenu. Pozám starších ľudí čo proste nechú žiadnu zmenu a nedajú si povedať aj keď by to bolo pre nich lepšie.

No myslím, že u tej mojej mamky ide hlavne o to, že tam má známu a asi by sa cítila blbo keby išla ku konkurencii, no neviem ale radšej to už neriešim.

Inak ja som bola tiež taká, chodila som do jednej miestnej optiky a proste nikdy som nechcela ísť inde. Potom som našla priateľa a ten ma vytiahol do mesta na nákupy a donútil ma vybrať si nový rámik, pretože ten môj mal už asi vyše 5 rokov:-) A keď som videla ten výber rámikov v GrandOpticale tak som zízala, Ale vybrali sme rýchlo a mám ho zatiaľ druhý rok. Takže som začala chodiť častejšie do nákupáku a nie len do tých naších pidi obchodov. Proste je fajn niekedy opustiť svoju komfortnú zónu.

Ja tu nakupujem rada, hlavne keď sú tie ich výpredaje, už som raz odišla aj s dvoma slnečnými, proste som ich tam nemohla nechať. Myslím, že celková ponuka okuliarov je veľmi dobrá a aj keď sú niektoré rámiky dražšie tak nemám problém si za dobrú kvalitu priplatiť.

Veď jasné, záleží či chceš mať nejakú super značku alebo sa uspokojíš aj s obyčajnými. Ja moc vyberavá nie som ale zatiaľ čo som mala aj lacné od nich tak výdrž mali dobrú. Viacmenej som menila lebo už mi prišlo, že ich nosím dlho inak by som ich kľudne nosila stále.

Čauky, prosím vás teraz má Grandoptical nejaké meranie zraku zadarmo, boli ste niekto?

Ahoj, ja chodím k nim pravidelne. Je to rýchle vyšetrenie a bez dlhého čakania na objednanie. A fakt nič neplatíš :grinning:

Super ďakujem pekne, idem sa objednať kým sa ešte dá. Len som bola zvedavá či to tak naozaj je.

Chápem, tiež som to tak mala, že som nejak neverila až kým som nevyskšala. Teraz chodím iba k nim na preventívky. K očnej som čakala niekedy aj pomaly pol roka kým ma objednala. A tu máš aj na druhý deň termín keď sa podarí:-) A hlavne možnosť objednania aj poobede, čo mi príde super.

Tak som konečne bola. Fakt rýchle vyšetrenie a tá optometrička bola zlatá. Dioptrie sa mi našťastie nezmenili, takže som rada. Ale najbližšie pôjdem zase sem a vyberiem si aj nejaké nové rámiky, ten výber majú fakt neskutočný.

Tak hlavne, že si bola spokojná, Inak ja tiež chodím teraz len k nim kôli veľkému výberu, predtým som nakupovala v malej optike.