Tehotensky test

ahoj, tuto tabletku je normalne dostat bez receptu na svk, neviem vsak ako je to v dansku.

ahojte,mám 23r.rozhodli sme sa s priateľom,že začneme bez ochrany pracovať na bábätku.antikoncepciu som nikdy neužívala a bez gumky sme sa prvý krát milovali v neduľu 17.2., potom v stredu 20.2. a včera 21.2.Vie mi niekto poradiť kedy si môžem urobiť test? a ako sa to vlastne robí?dakujem

MOOJJAA BUDES TEHOTNAA ASI ANO.

MOJA TEST STOJI 100SK A UROB SI HO RADSEJ JOO…A PRECO SI MYSLIS ZE SI TEHOTNA??

ANO SOM TEHOTNA

Prosim Vas mam 15 rokov a mala som sex par krat a chcem vediet ci som tehotna alebo nie…a chcela by som ist ku gynekologicke na odber krvi ale neviem ci to nepovedia mame alebo tak nejak. Co urobia ked nahodou budem v TOM??? pls pomoc

ahojte …potrebovala by som radu…mam 16 a mala som so svojim priatelom sex…mali sme kondom ale vtej chvili som si neuvedomila ze mam plodne dni…ak sa nemylim tak je to u kazdej zeny ine ine ale tak 12-16 dni po zaciatku kramov…a ja som to robila na 13 den…mam dost stresy vam poviim a urcite decko neceeeem"!!! plooosim poradte!!!


ajojte…noo taq aj ja by som potrebovala poratit ako aj ostatne baby…mam 16 aa tiez som uz okusila ake je to mat sex s mojim chlapcom…no horsie je to ze nemal kondom aa mne uz meskaju kramy skoro 2 tyzdne…nevem co mam robit…uz sa ale vazne zacinam bat…mam z toho zly pocit.mat baabo na krku to urcite nechcem…chcem si kupit tehotensky test ale bojim sa vysledku.pls poradte mi…diky

chcela by som sa spytat ci mozem byt tehotna aj ked som mala sex prvy krat a nemala som pri nom orgazmus…a este ci sa da tehotenstvo zistit aj z mocu na preventivnej prehliadke u doktora??..prosim odpovedzte mi niekto…dakujem

Baby,baby,ste mladučké,chcete sex a vôbec si nič okolo toho nenaštudujete. Ak máte prvýkrát sex,je to len povera,že nemôžete otehotnieť.Ak ste nepoužili ochranu a máte približne v strede cyklu,je to veľmi pravdepodobné,že tehotné budete.A tehotenstvo vôbec nezáleží od ženského orgazmu,ale od toho,či muž pustí do vás spermie.A aj keď si “dávate pozor”,pri opakovanom styku môže ešte čosi v priateľovi zostať a môže oplodniť. Ak nechcete rodiť,tak k sexu pristupujte naozaj veľmi zodpovedne. Z moču sa dá tehotenstvo zistiť,ale nie pri bežnej prehliadke,na to sú tehotenské testy,alebo lekár odoberie vzorku na vyšetrenie. Ak mešká menzes 2 týždne,išla by som k lekárovi ak sa bojím tehotnosti,alebo by som si okamžite skúsila tehotenský test. Čítajte,študujte,pozorujte svoje telo a hlavne,chovajte sa zodpovedne ak nechcete prebaľovať a kojiť v šestnástich.

ahoj…mozete mi prosim poradit???mala som s priatrelom prerusovany styk.menstruacu som mala 12februara a ten prerusovany styk sme mali 3marca.potom par dni na to nam tiekol trosku kondom.mozete mi prosim povedat aka je sanca ze budem tehotna???bo uz 2den mi meska…ale moze meskat aj preto bo som vysadila viac ako pred mesiacom antikoncepciu.no tak teraz neviem ci je volaka sanca ze som tehotna alebo nie…a ci si mam robit test alebo nie…moc dakujem ak mi volaktora poradite…DAKUJEM…

Majka, počula som o babách, čo otehotneli aj POČAS MENZESU, takže je nemožné odpovedať na akúkoľvek otázku typu “môžem byť tehotná?”, v prípade, že ste prišli do kontaktu so spermiami. Príroda je nevyspytateľná, niektoré otehotnejú len keď trenky idú okolo, niektoré môžu robiť, čo na svete chcú a nejde to.

Znie to možno neuveriteľne,ale ja som držala raz takú diétu,že pol hodinu pred jedlom vypiť pohár citrónovej vody a po jedle tak isto.Meškalo mi to 3 týždne.Nikdy pred tým, ani potom sa mi to už nestalo.Samozrejme s diétou som hneď na to skončila.

ahojte… mám len jednu otázku… môžem byť tehotná aj napriek tomu, že beriem zhruba 3 roky HAK a aj som dostala menštruáciu načas, ale veľmi, veľmi slabú (takmer žiadnu, ale predsa)… zmeny na tele necítim, len kamarátka mi povedala, že kombinácia krupicovej kaše s jahodami nie je až taká úžasná ako si myslím…(mám 22, tak až taká veľká katastrofa by sa nestala, ale tak neviem ako by to zniesol potencionálny otec…)

Sorry, ale to s tou krupicovou kašou nechápem, inak podľa mňa, ak si poctivo brala HAK, nemala by si byť tehotná. Brala si popritom nejaké lieky, ktoré mohli oslabiť účinok HAK? Ak si teraz spravíš test, zistíš to bezpečne. Pozor, HAK sa nesmie v tehotnosti užívať, treba hneď vysadiť, ak ti ide o zdravé dieťa.

no že je to ževraj zvláštna kombinácia - krupicová kaša+jahody… ale tak ja si to tiež nemyslím…
nie, nespomínam si, že by som brala niečo… jedine v januári antibiotiká (áno, viem, že oslabujú účinok HAK) na zápal priedušnice… ale tak medzitým som mala normálnu menštruáciu… len teraz mám takmer žiadnu, čo sa mi teda ešte za celých 10 rokov nestalo… preto som znepokojená trošku…
vie, že HAK sa nesmie užívať, ak som tehotná… zajtra asi idem kúpiť babytest, pre istotu…
a ďakujem za odpoveď :o)

prosim vas moze byt pricinou oneskorenia menstruacie aj operacia ruky?BOLA SOM V UPLNEJ NARKOZE A TYZDEN SOM POTOM UZIVALA ANTIBIOTIKA.DAKUJEM LENKA

ked budes vediet, na com si, daj vediet :slight_smile: som zvedava

ahoj Lenka…no samozrejme to moze bit oneskorene aj kvoli narkoze…a ak nebude prichadzat ale 2tyzdne tak si vyskusaj spravit test alebo zajst ginekologovy.drzim palce…

najprv sa ukludni lebo aj stres velmi vpyva na pravidelny mestruacny cyklus. testy sa samozrejme mozu mylit ale v tvojom pripade ked uzivas antikoncepciu a tri testy su negativne a menstruacia meska len 4 dni tak sa neboj.pockaj este tak dva tyzdne urob si znovu test a uvidis alebo zajd ku gynekologovi aby si sa uistila a upokojila.lenka