Tehotensky test

Ahojte. Asi tak zhruba pred tyzdnom sme mali s priatelom nechraneny pohlavny styk. Mali sme ho aj viac krat ale vzdy sme si davali pozor a vzdy sa vystriekal mimo mna. No ale uz druhy den mam taky divny pocit v bruchu a aj mierne pobolievanie. Je sice mozne ze som nieco zieddla alebo ze je to zo slniecka pretoze som cely den bola na slnku. Menstruaciu by som mala dostat az niekedy zaciatkom septembra. Ale ak by mi meskala chcela by som si pre istou urobit tehotensky tes. Povecte mi prosim ako to fonguje lebo som to este nepouzivala. A este by som sa chcela opytat. Kolko dni po styku je vhodne si urobit tehotensky test?? Prosim odpiste mi … vopred DAKUJEM

tak po piatich dnoch je to najlepšie

Ahojte mam velky problem 5.den mi meskaju kramy a ja nevem co robit…sme mlady hoci ja som uz mala prvy sex ale nie s terajsim priatelom ale este pred nim…teraz spolu chodime rok a devet mesiacov travili sme pred mesiacom spolu sami predlzeny vikend pohlavny styk sme nemali mali sme len oral aj to v prvy den robil iba on mna…takze sa nic stat nemohlo…druhy den sme to robili v sprche kde uz som ho uspokojila aj ja ale nedoslo k nejakemu styku jeho semena somnou…a na treti den takisto…ale bojim sa ze coak ano…coak som tehotna…sme mladi rodicia ma zabiju…poradte alebo podporte ma…zajtra idem kupit tehotensky test ktory je najlepsi?su naozaj spolahlive?..prosim pomozte…som zufala

Test si môžeš spraviť už v deň keď si mala dostať menzes. Niektoré drahšie testy odhalia tehotenstvo ešte skôr o pár dní.

Test si môžeš spraviť už v deň keď si mala dostať menzes. Niektoré drahšie testy odhalia tehotenstvo ešte skôr o pár dní.

par dobrych rekacii na pouzivanie escapelle

http://www.omimine.cz/poradna/categorie/40301/escapelle.aspx

No to sice ano, ale ked ona sex ani nemala tak kvapocka lasky zostal kdesi na deke…takze co sa plasi…nerozumiem tomu ako si mlade baby neuvedomuju dar tehotenstva. Treba sa chranit, a nie dufat!!!

Pozor mile slecny a damy !!! otehotniet mozte aj ked sa do vas muz nevystrieka…viete ako? poculi ste uz o kvapockach lasky? ceknite si do googlu…potom zistite…

naozaj to staci uz po piatich dnoch???

to naozaj uz po piatich dnoch:??,kamaratka mi spominala ze ot este nic neukaze ze sa moze mylit ze az tri dni pred menzesom…ako je to teraz vlastne???

dakujem :slight_smile: no po 2 dnoch som menzes dostala, ale po tom, co som si tu uz hocico precitala, sa bojim, ze aj tak sa vzdy moze nieco stat…

Ako vidim nie som sama v mojom veku a s tymto problemom. Jasne ze ak som v tom, rodicia ma zabiju … Ale menstruacia mi meska uz asi tyzden, nic zvlastne nepocitujem mozno mierne bolesti. S kamaratom sme to ani ‘poriadne’ nerobili ale aj na tu chvilu co bol vo mne sme mali kondom, ani sa do mna neurobil , ani nic. Som velmi opatrna, aj pri orale a inych veciach okolo toho. Poradte mi prosim vas, velmi sa bojim, stalo sa mi ze mi uz meskala, no mam obavy hoci si to neviem vysvetlit ako sa to mohlo stat. Idem si spravim teda test a uvidim. No aka je sanca?

ahoj Vanessa nienerobila som si test, ale uz som po dvoch tyzdnoch dostala kramy…tak asi niesom…či?

Ahojte! Robila som si asi 3tehotenske testy a stale mi vysiel rovnaky vysledok prava ciarka bola tmava a lava bola bledunka az neviditelna ale bola tam.NEviem co si mam o tom mysliet.Pocula som ze intenzita toho pruzku zavisi od toho kedy som otehotnela ak som otehotnela.Nechcem ist este lekarovi,ale neviem co si mam o tom mysliet.Meskaju mi kramy uz asi dva tyzdne poradte mi.Dik I

al co si :DD nemozes byt ked beries lieky mozno si prechladena treba si dat urologicky caj a ist ku doktorke nech ta vysetri neboj bude to ok ja to viem podla seba aj ja som ta

neberiem tabletky prave ze chcem otehotnie a uz rok mi to nejde.Mozno som uz paranoidna.Partner ma furt upokojuje ale neviem tak mi svitla trosku nadej.
Ale asi to zasa bude len sklamanie.

ahojte,
mala som pohlavný styk partner do mna vnikol na 10 sek a povedal že sa absolutne nemusim nicoho obavat lebo sa urcite nevystrieka,kondom sme nepouzili len sme to skusili menstruaciu mam dostat,je dovod na paniku?

Ahojte… som tehotna v 4.tyzdni, neviem ci som tu spravne na tomto fore… babatko si necham… vsetko je v poriadku… potrebovala by som vediet aka je vysoka materska, popripade,kde to zistim…nejaka internetova stranka? dakujem.

Ahoj…mne meska tyzden,s chalanom som spala ked som mala 2tyzdne vysadene tabletky…bala som sa,mam bolesti v podbrusku…kupila som si tehotensky test,a je negativny:)skus to:)

neboj určite nie si tehotná z orálneho sexu sa nedá otehotnieť, spermie to neprežijú na vzduchu žijú len 3minúty:)musei by sa nejako dopraviť až k pošve čo nezvládnu