Tehotensky test

urobiť si ho možeš až piaty deň neboj všetko to nájdeš v letáčiku nič zložité:) a už nikdy nemaj nechránený sex lebo sa može stať že otehotnieš aj ked si dávaš pozor!!

no nie je ale radšej to už neskúšajte až ked budeš chránená hak

aSI JE …JA AJ KED MAM NORMALNY MENZES A MAME SEX TAK SU NA DRUHY DEN SLABSIE ALEBO SA MI DOKONCA SKOR SKONCIA.

Ahojte mám otázku.Mala som s priateľom nechránený sex, doteraz sme si vždy dávali pozor no tentokrát sme toho viac popili takže sme nedali pozor a urobil sa do mňa.Poslednú menštruáciu som mala 7.9 a nechránený sex sme mali 20.Iste je možné riziko otehotnenia.Dá sa povedať, že cyklus mám pravidelný (+, - 1-2 dni) Nikdy som nepočítala plodné či neplodné dni, nie som si istá ale v tom čase môže byť že som mala plodné dni? Ďakujem.

ahoj prve priznaky mozes mat uz v tretom tyzdni a to take,ze ta bolia prsia ,toci hlava,vsetko ti smrdi hlavne jedlo a cigarety a bolesti v podbrusku.A este mna aj napina ked dopapam.

Ak 7.9. bol 1.deň menštruácie, tak v čase vášho nechráneného sexu si mala mať dokonca vysoko plodné dni (14.-16.deň cyklu sa považuje za obdobie najvhodnejšie pre počatie). Zdravé spermie si navyše dokážu počkať na ovuláciu zhruba 7 dní. Takže, ak ste obaja zdraví, 20.9. si mala vysokú šancu otehotnieť.

ahojte, mám otázku… s priateľom sme od poslednej menštruácie mali viacero pohlavných stykov, všetky však boli chránené. Použili sme kondóm a priateľ skončil mimo mňa, no aj tak sa bojím či sa niečo nemohlo stať… od poslednej menštruácie je už 50 dní a ona stále nechodí. Krámy mi vedia dosť blbnúť, ale teraz sa bojím. Mám bolesti v podbrušku a taký pocit akoby už mala prísť a stále nič… môže ísť aj napriek všetkému o tehotenstvo?

Milá Mona.
Myslím, že o tehotenstvo asi nejde. Radšej vyhľadaj gynekológa, ktorý ťa vyšetrí a povie Ti kde je chyba. Menštruácia môže meškať z mnohých dôvodov.
Ale určite radšej zájdi za lekárom.

Ak by som Ti mohla poradiť tak uvolni sa a nemysli na to,že by ste chceli mať babo. Moja kamarátka a jej priateľ sa snažili o babo 2 roky.Veľmi po ňom túžili.Už si myslela,že je v nej nejaký problém.No a keď sa rozhodli,že už bolo dosť skúšania,že to nechajú.Tak zistila,že je tehotná.Stačilo sa jej trochu upokojiť z dnešného stresu a stalo sa to nečakane.
Dúfam,že Ti toto pomôže nejako.

nie nie je to možné aby si bola tehotná takto som to mala aj ja ze mi nechodili som sa stresovala a ked som na to nemyslela tak mi o dva tyzdne prisli ale mozes to mat aj zapal ale tehotna nie si ked chces urob si test ale podla mna je to zbytocne lebo spermie sa nemali k tebe ako dostat

Prosim poradte mi…mala som nechrany pohlavny styk asi 3krat, ale partner sa do mna ani raz neurobil…bola som si kupit tabletku po, ale asi az 69 hodin po styku a teraz mam strasnu paranoju, ze nebude ucinkovat…prosim povedzte mi,ze bude:D
a este sa chcem spytat, ci si po tej tabletke mozem spravit tehotensky test a bude spolahlivy, nebude skesleny…a este ci si ho mozem spravit uz 7dni po pohlavnom styku,lebo v navode je to tak cudne napisane,ze graviditu to zisti uz po 7mych dnoch ale urobte si ho v prvy den vynechania menstruacie…prosim odpiste mi…fakt som vystresovana

Ahojte s priatelkou som mal chraneny styk {kondom durex) dna 25.augusta avsak kondom sa zvliekol a ostal v nej ale neejakuloval som,doteraz nedostala kramy…urobili sme tri tehotenske testy rapiclear direct v case menstruacie ked ju mala mat…moze byt tehotna ??? dakujem

Môže, ak je otcom niekto iný…

Ahojte , potrebujem radu , s priatelom sme mali chraneny pohlavny styk, ale mohlo sa stat ze ked si daval dole kondom dostal sa mu ejakulat na ruku a potom ma este palcoval ale umyl si pred tym ruky len si niesom ista ci ich umyl dôkladne , velmi sa bojim meška mi menstruacia uz 3den a strasne sa bojim zeby som mohla byt tehotna , sex sme mali asi 1 alebo 2dni po skonceni menstruacie , cyklus mam nepravidelny a sexovali sme po druhý x poradte mi co najrychlejsie prosim , mozem byt tehotna ? alebo iba stresujem a z toho mi meska menstruacia ? :frowning: vopred dakujem

Chcem sa spitat robila som si tehotensky test rano bola jedna palicka a o 3 hodiny sa my tam ukazala druha ale bola slabucka tak neviem ci som tehodna porate

ahojte mala som sex s kondomom posledny julovy tyzden a odvtedy aj menstruaciu ale mam strasne divne chute a pribrala som tak neviem ci to je len tym ze jem vela alebo som tehotna. poradte ak viete prosim

je celkom mozne ze si tehotna aj mne vysla druha palicka aj ked iba slabucko ovela neskor nez sa v pribale testu pisalo a teho sa mi neskor potvrdilo

Marii,ak ste mali styk s kondomom a tvoj priatel si aj po tom umyl ruky,je velmi nepravdepodobne,ze by si mohla otehotniet…navyse,zena ma plodne dni 12-16. den od zaciatku posledneho cyklu(v pripade pravidelneho 28 dnoveho cyklu),kedy sa vajicko uvolnuje z vajecnikov a caka na oplodnenie,ktore ak nenastane,odchadza z tela von v podobe menstruacie…
Ale ak si chces byt ista,skus si kupit tehotensky test,aby si uz nebola v strese…stoji to okolo 3-4 €…vela stastia :slight_smile:

urcite nie si tehotna :slight_smile:

ES: v letaciku mas pisane ze ked sa ti palicka nezjavi do 5min nie si tehotna a ked sa ti zjavila az po troch hodinach urcite nie si tehotna …ked chces urob si test inej znacky