Tehotensky test

Ahojte, prosím vás, poradťe mi, ci bude tehotensky test spolahlivy, ked uz mi meska menstruacia 14 dni, pricom, ale mne meskava aspon tyzden i obvykle, len pred asi mesiacom som mala s partnerom nechraneny styka a ked sa nespravil a doteraz som si bola ista, zacinam stresovat a zavahat…

ahojte chcem sa vas opytat-menstruacia mi meska 3den s mazelom sme maly nechraneny pohl.styk ale nepustil to do mna.dnes som si robila aj tehotensky test a vysiel mi negativny.strasne sa bojim jedno dieta uz mame a na to druhe nie som vobec pripravena,dakujem za radu

vies Miska tie testy tiez nefunguju na 100% lebo mne sa skutocne ta druha ciarka zjavila neskor nez pise pribalovy letak. A tehotna urcite som uz vyse 7 mesiacov:))))

tri dni meskajuca menstruacia nic neznamena mozes byt prechladnuta alebo v streste alebo cokolvek ine co moze mat nepriamo dopad na posun. Ak nedoslo k vniknutiu spermii do teba teho nemozes byt

ahoj. ja mam podobny problem…pohlavny styk som mala koncom jula,samozrejme s použitim kondomu ale cesr nikdy nespi…mavam menstruacie ale stale mi meskaju par dni …dúfam že aj tak nie som v tom lebo niekedy mam take čudne pocity…čo myslite?

urcite ta druha palicka nic neznamena aj v pribalovom letaku mas napisane ze test sa nema odcitavat viac ako 10 minutach, cize potom to uz neznamena nic

ahojte,pravidelne uzivam antikoncepciu,poslednu menstruaciu som dostala normalne…mala som nechraneny styk a uz dlhsiu dobu pocitujem nevolnost a mam pocit vacsieho bruska…uz si to mozno namyslam,ale mam strach ze som tehotna…mozu to byt priznaky tehotenstva,aj ked beriem tabletky pravidelne?

tiež som mala problémy pri robení testov ale treba brat do úvahy aj dobu od pohlavného styku - teda prípadne dna začiatku tehotenstva a dlžku meskania menštr.pretože ak je to len pár dní zohráva tam úloha aj hladina látok ktorá sa mení v prípade gravidity čo si môžete pozriet aj ked vám lekárka robí odber krvi a testy uvádzajú údaje o množstve tých látok a tie sú zo začiatku nižšie- a tie testy ich ešte nemusia zachytiť malo by to byť inak uvádzané aj na testoch že po koľkých dňoch od styku či meškania je možné spolahlivo zistiť ale dá sa zaniesť moč priamo do labáku v zdravotníckom zariadení u nás na poliklinike je to možné pacientka si sama odovzdá ranný moč a požiada o tehotenský test a nie je to ani drahé dokonca lacnejšie než tie “prúžkované”, a výsledok by mal byť spolahlivý nakolko ho robí laboratorium. s pozdravom zuzka držte sa baby.

ahoj…pred 4 dnami som mala nechraneny pohlavny styk a priatel to nedopatrenim do mna pustil…do hodiny som si dala tabletku po…aku mam sancu ze nebudem tehotna? bojim sa vysledku tehotenskeho testu…nemam odvahu si ho ani spravit

ahoj ak si si dala tak rychlo tabletku po tak tehotna nemozes byt. obsahuje totiz mega davku hormonov, ktore neumoznia vajicku uhniezdit sa. Tehotensky test je ti aj tak zbytocne robit, lebo v pripade tehotenstva je to mozne zistit az o pat a viac dni po nechranenom styku, kedy sa zacne zvysovat hladina HCG v moci. Odporucam do buducnosti aby si sa vyvarovala zbytocnych stresov viac zodpovednosti a opatrnosti a nehazarduj s tym, ze ostanes tehotna a potom to budes riesit invazivne potratom. Zien ktore takto zabili svoje deti chodi na svete mnoho takze nie je potreba rozsirovat ich rady. Staci byt rozumny a mysliet vcas na to co bude. A tabletky po tiez pozor na nich vzhladom k tym obrovskym davkam hormonov ti mozu rozhasit cely organizmus. Nie je to vhodna bezna forma antikoncepcie existuje aj lacnejsia a lahko dostupna forma kondom aj ked to je zasa hlavne pre muzov dost neprijatelne, lebo si to ta “neuziju”. Lenze preco by vsetku zodpovednost mala na svoje plecia brat len zena. Vzdy su pri tom obaja a ak chcu byt rozumni tak nech to dokazu.

chodim s mojim priatelom uz 3 roky a stalo sa nam to prvy krat …inak vzdy v pohode…brala som asi rok antikoncepciu a potom som ju vysadila zevraj to tiez skodi…a potrat…??? urcite by som sa k tomu nikdy neznizila…urcite by som si dieta nenechala zobrat…a s tou tabletkou po …to som bola v takom strese ze sme ju hned bezali kupit a az potom som si precitala o nej ako vela skodi…uz nikdy viac…radsej viacej opatrnosti…

hm…a na letaciku tabletky po je napisamna 84 % ucinnost

vies nikto ti neda 100% ucinnost, ale vzhladom k tomu ze si liek uzila ozaj bezprostredne po styku tak by ucinnost nemala byt oslabena. Mne este ked som chodila s mojim manzelom raz praskol prezervativ a bali sme sa tak som si tiez tu tabletku dala a ked som si citala tie svinstva popisane v letaku no tiez mi to nebolo jedno. Ale co sa tyka potratu nikdy by som na ziaden nesla a som rada, ze mas rovnaky nazor. Teraz asi budes do najblizsich kramov v strese ale neboj bude to ok.

Ahojte mam otazku.Mala som interupcny zakrok asi pred siestymi tyzdnami,mala som odvtedy nechraneny pohlavny styk,velmi sa bojim este mi neprisla odvtedy menstruacia,uz som bola aj u gynekologa dal mi injekciu na spustenie menstruacie pred piatimi dnami ale stale nedosla,uz som si robila dvakrat tehotensky test ale stale mi ukazuje negativny,ale mam kazdy den mierne bolesti v podbrusku,velmi sa bojim,nema stym niekto skusenost?Som z toho nervozna,velmi sa bojim poradi mi niekto?Dakujem

ahoj.prosim poradte mi… mala som z partnerom nechraneny pohlavny styk, menstruaciu som mala dostat v utorok tohoto tyzdna.cize mi to meska cca 4 dni…cez tyzden som mala take pocity ze to uz dostanem…a stale nic…citim sa na to ze by som to mala dostat…ale stale nic…mozem byt tehotna??bojim sa …poradte mi…dakujem

Mala som nechránený pohlavný styk… neurobil sa do mňa ale viem že aj pri sexe sa vylučujú spermie…veľmi sa bojím lebo vraj to bolo cez plodné dni. dal asom si na to hned antikoncepicu… ako neberiem ju pravidelne ani nič… ale… bojím sa.Príznaky nemám aj tak prešiel len týždeň… test si idem robiť stredu vôbec neviem čo mám robiť mám len 16.Aj predtým som mala nechránený styk ale to neviem či tiež vtedy mohla mať plodné dni.Ale nebola tehotná… bojím sa lebo dieťa nemožem mať a mama my ma zabila,a nedala by mi určite peniaze na interupciu… chalan sa bnamňa vykašlal som bezmocná… prosíím pomožte … napíšte na email xblackdiex@azet.sk
dakujem weľmi

AhojZuzka, ja som mala ten isty problem…ale to mas rozhadzany organizmus aleneriskuj tehotenstvo opat lebo prides o maternicu a deti si mozes sulat z plasteliny…treba si na to davat pozor.Urcite nie si tehotna…neboj

ajša…už som to dostala…a ak ti mozem trochu poradit…skus vyskusat pit cervene vino a daj si vecer horuci kupel aspon na pol hodky a nemysli na nic…vies ono to je vsetko aj ovplyvnene stresom…nesmies na to mysliet aj ked je to tazke…a stale nad tym rozmyslas…skus to…

ahojteeee babenky prosim vas pomozte mi … brala som antikoncepciu 3 mesiace a potom s om vinechala 1 mesiac a potom som zase pred mesiacom zacala brat … ale pred 4 dni mi prietel povedal ze mam prestat brat a ze ce babetko … tak uz 4 dni neberem zase tabletky a vzdy sa spravi domna uz asi 4 krat to bolo tak te to dal domna tak teda mozem bit tehotna ??? prooosim oppovedzte mi velmi by mi to pomohlo dakujem pekne

prvy krat v živote som sa naozaj zlakla toho že som otehotnela nič take sa mi pred tym nestalo…myslim že som v tom dost opatrna a ale tentokrat v tom zohral ulohu alkohol…ale dieta by som si nenechala to som vedela hned.stalo sa mi to s uplne cudzim chlapom a nestalo to vobec za to…dakedy par minut rozkoše vam poserie cely život.odteraz sa na sex pozeram inymi očami…