Tehotensky test

Ahojte. S ex sme mali 2x nechraneny sex na zaciatku septembra. Daval si pozor, neurobil sa do mna a naposledy, kedy uz bola pravdepodobnost plodnych dni, a mal blby pocit, ze by mohlo aj nieco malo uniknut v tom sekrete, sa radsej vytiahol. Odvtedy som mala docela silnu menstruaciu, vyplavila sa aj sliznica. Vtedy som bola v nemocnici, lebo som po zakroku, tam som stravila tri tyzdne, s pooperacnymi komplikaciami- tromboza. Teraz mi menstruacia meska uz 3ti tyzden a ja sa bojim, ze som tehotna. Mozu to ovplyvnovat nejake lieky co beriem na riedenie krvy, stres alebo nieco podobne, alebo som tehotna? velmi sa bojim, lebo s priatelom som sa rozisla pred dvoma tyzdnami a mam iba 17rokov…

dnes rano som si urobila tehotensky test a vysiel negativny, ani po 4hodinach sa vysledok nezmenil. tak snad to je pravda a budem v to verit a od tychto stresov zacinam k sexualnemu zivotu pristupovat este viac zodpovedne ako doteraz. ahoj

Ahoj. No tehotna mozes byt, ale si myslim, ze je mala pravdepodobnost, ze by si bola. My to s manzelom robime do mna uz 2 mesiace a tehotna som az teraz. A niektore pary to skusaju aj niekolko rokov, kym sa to podari. Lekar by Ti povedal, aby ste skusali dalej a az ked sa priblizne rok nebude darit, tak chodte na testy, ci ste plodni. Ale ked chces velmi otehotniet, mozes si merat teplotu a podla toho urcovat svoje plodne dni. Vsetko ohladom toho ako sa to meria, kde a podobne najdes aj na nete alebo sa opytaj svojho lekara. A hlavne nemat stres. Vela stastia.

interupcia sa robi do 3 mesiaca to mas odkial ze do druheho ;))a uz v roku 2003 zacala byt drahsia uz vtedy stala 6500sk teraz stoji vyse 300eur,alebo 300

ahojte…potrebujem radu…mala som chránený pohl.styk , ale kondom sa priateľowi zwliekol a on sa do mňa sprawil…zistila som, že tehotenské testy sa dajú sprawiť až po piatom dni od pohl.styku a ja w žiadnom pripade nemôžem otehotnieť…rozmýšlam nad tabletkou, alebo sa môžem spoľahnúť na neplodné dni, ktoré som wtedy mala…čo mám robiťť???prosíím poraďte čo najskôr na mail…

No nič nieje na 100%, žiadna ochrana. Ale musíš počkať kým ti nepríde menštruácia a ak bude meškať spraviť test. A potom uvidíš. Ale ak si mala neplodné dni tak si myslím, že nemusíš byť tehotná.

Zdravím. S priateľom som mala pohlavný styk hneď po skončení menštruácie, chránený, použila som spermicídny krém, Pharmatex, ale u neho k ejakulácii nedošlo.
A počas menštruácie sme styk nemali, bolo to len také “maznanie”, kedy svojím penisom prechádzal po pošve, tiež neprišlo k ejakulácii. Menštruácia mi mešká cca. 4-5 dní, myslíte, že sa mohlo niečo stať? Strašne sa bojím, muž ževraj spermie vylučuje aj mimo, tzv. kvapôčky lásky. Mohlo to byť natoľko silné, že by to nejak počas menštruácie zavážilo alebo že by spermie nezabil ten spermicídny krém? Ďakujem za odpoveď.

ja mam podobny problem, mala som asi 6 dni po menštuacii s priatelom nechraneny styk, tesne to stihol vytiahnut ale tak že sa ešte urobil na mna možno aj dnuka neviem, teraz mi meška menzes už asi 11 dni pričom ho mam pravidelny, bolesti v podbrušku som mala už už ked som mala dostať a potom aj o tyžden a stale nič… niekedy ma to ešte pobolieva akoby som mala dostať mam dosť silny vytok, chodivam častejšie na wc a toči sa mi hlava… test som si robila vyšiel negativny ale ma sa robiť rano a ja som si ho robila na obed tak neviem… aka je prosim pravdepodobnosť že som tehotna? odpovedzte na moj e-mail alebotu dakujem

ahoj…potrebovala by som vypocut si zopar nazorov a popripade aj poradit…s priatelom sme mali chraneny pohlavny styk, avsak kondom sa nam roztrhol.nevieme vsak ci sa to dostalo tam kam nemalo, pretoze vacsina ejakulatu skoncila na mne…do jedneho dna som vsak pre istotu uzila tabletku escapelle, takzvanu tabletku po.zle mi nebolo, nebadala som na sebe ziadne take zmeny…po tyzdni sa mi zacala menstruacia, slabsia.mozem byt napriek tomu vsetkemu “v tom”?..mozno s priatelom robime zbytocnu paniku, urobili sme vsak vsetko co sa dalo…

aa prosim keby ste odpovedali na moj mail registracky@inmail.sk…dakujem fakt.

tak to sa nemusis bat nebudes tehotnaaa,su to kvapocky lasky mas pravdu ale aj mi sme to zazili z priatelkou podobne takze sa nemusis bat.pozdravujem

Caute potrebujem surne poradit pred 2 mesiacmy som mal pomer bez ochrany s mojou priatelkou a od vtedy už dostala 2x kramy ale na 3 už cakame 10 dni je možne že je tehotná ?? pls poradte co najrýchlejsie

Potrebujem radu, pred asi 11timi dnami som mala nechraneny pohlavny styk a priatel sa do mna spravil. Asi 3tyzdne pred tym pohlavnym stykom som vysadila antikoncepciu, ktoru som brala skoro rok. Vypocitala som si kedy som mala mat plodne dni a vyslo mi to na zaciatok decembra v case toho pohlavneho styku som plodne dni nemala. Hned na druhy den som zacala brat opat antikoncepciu ale mam strasny strach ze som otehotnela aka je pravdepodobnost?

ahojte, s priateľom sme mali nechraneny pohlavny styk zhruba pred tyzdnom a bolo to pocas mojich plodnych dni. chcem sa opytat ci si mozem spravit tehotensky test uz teraz alebo by som mala este par dni pockat.? dakujem a pozdravujem

nemala by si byť ale možeš počkať kym ty skonči menštruacia a pre istotu si urobiť test ak si tehotna ukaže ty to .

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či môžem byť tehotná, lebo s priateľom som mala nechránený pohlavný styk, neberiem žiadnu antikoncepciu. Mebštruáciu som síce mala, no krátko a mala som pocit, že to bola len akási zrazená krv…

Ahojte,
brala som 8 rokov tabletky a pred mesiacom som ich vysadila, lebo by som chcela otehotniet. Meska mi 8 dni. Pred 3 dnami som si urobila test, bol ale negativny. Mam si urobit este jeden? Kedy?

CHOD KU GYNEKOLOGOVI

ahoj,
nie nemusis,ja som brala 7rokov tabletky a tiez mi meskali 10dni,robila som si test,a tiez bol negativny.telo si musi len zvyknut

ahoj tak to je jasne …ze si tehotna ale k lekarovy chod …ucite nepodcenuj to …mozno na ultrazvuku este nic neuvidi ale poziadaj si o krvne testy…nechcem ta strasit ale ja som to neurobila a potratila som…bola som v takej istej situacii ako ty tri testy vsetky slabunka ciarka…tak chod cim skor a ked nahodou nic neuvidi poziadaj aj nech ti vezmu krv.nevahaj a chod naozaj dobre ti radim