Tehotensky test

ZBITOCNE NESTRESUJ A POCKAJ KIM DOSTANES AK TI BUDU MESKAT SPRAV SI TEST

Chcela by som sa spytat ci je mozne ze som tehotna ak som s priatelok mala nechraneny pohlavny styk a on si je isty ze sa nic nestalo…lenze mala som pred 3 dnami dostat kramy a nic…tak som si bola kupit test pre istotu lebo ma to strasne stresuje a bol negativny…ten pohl.styk sme mali 4 dni pred ocakavanymi kramami…cize mozem sa spolahnut aj na neplodne dni…?prosim o nazor niekoho kto ma skusenosti s niecim podobnym alebo sa do toho proste vyzna…dakujem…:slight_smile:

inak mas ten isty problem ako ja…skoro identicky…a ja som z toho na nervy uplne…lebo tie kramy stale nechodia…uz hladam take dovody…tehotna dufam nie som neverim tomu ale tak co ak…same otazky a tak…neznasam cakanie…

Dobry vecer,

kamaratka mala pred 2 dnami (8.1.) s priatelom chraneny styk, kedze im dosli prezervativy tak (napisem to slangovo) parkrat aj “na ostro” no vzdy sa jej priatel urobil mimo. No kamaratka si nie je 100%ne ista ci moze otehotniet. Kedze sa jej priatel nema k svetu a situaciu nechce riesit, tak som sa toho chopil ja lebo mam o kamaratku obavy. Chcel by som sa spytat ci sa da nejak zistit ci moze teraz otehotniet. Poslednu menstruaciu mala od 1.1.2010 do 5-6.1.2010 a dalsiu ma mat az 27.1.2010 je to dost dlha doba a to cakanie ju a aj mna moze utrapit. Momentalne si nemoze dovolit otehotniet. Da sa s tym nieco robit?

Za rychlu odpoved vopred dakujem a ostavam s pozdravom

zufaly kamarat

no aj mna tieto situacie vedia dobre rozhodit ked mam este tak dlho do menstruacie…ale otehotnenie ma tiez svoje podmienky…jednoznacne nemozu chybat spermie…ktore v jej pripade chybaju…a aj ked by sa nejake dostali musela by byt moc plodna aby k niecomu doslo…preto ten pocet spermii je taky velky…lebo az vtedy je sanca ze sa tej jednej z tych milionov podari…podla mna sa teda vobec nemusi bat…a otehotniet je drina…niekto sa snazi roky…keby to bolo take jednoduche tak skoro kazda baba ma uz za sebou aspon jeden porod…a na psychike by mohol pomoct aj vysledok testu…ale s tym by som este pockala…na tebletky “po” je uz asi trochu neskoro…no co poradit…nemusi stresovat podla mna tehotna nie je aj ked je to tazko takto hodnotit…a ty musis byt fakt dobry kamarat ked sa takto zaujimas o tu kamaratku…drzim palce…a nestresujte nie je tam dovod…

ahoj

ja by som sa chcela poprosit o radu, mala som chraneny styk jeden den po skonceni menstruacie, partner vobec nevyvrcholil…mozem byt z toho tehotna???

No a nepomohol by test s vysokou citlivostou, ktory dokaze vyhodnotit tehotenstvo uz do par dni od oplodnenia?Ak teda k dakemu doslo co pochybujem…

je to fakt dost nepravdepodobne…

ahojte 1.1 som mala pohlavny styk s priatelom spravil sa do mna. uzivam hormonalnu antikoncepciu avsak v mesiac pocas tohto styku som ju uzivala nepravidelne nikdy som vsak neprekrocila 12h dobu… 8.1som si robila tehotensky test vysiel negativny… avsak mam cely cas divne pocity v podbrusku a som v tomto ohlade strasny streser :smiley:
viem ze nepravidelnost uzivania ucinky antikoncepcie znizuje a test je nasjpolahlivejsi az po meskani menstruacie…

tak sa pytam otehotnel tu niekto aj takouto cestou?

ahoj…ak som mala poh. styk - chránený, počas neplodných dní(viem, že na to sa vôbec nedá spoliehať)a partner neejakuloval…mohol nastať skrat??? možem byť v tom??? každý názor mi pomôže, ďakujem

ako chraneny bol ten styk? nemala by si byt

Ahojte…chcem sa spytat ze ci este mozem byt tehotna ak som mala nechraneny pohlavny styk s priatelom 3 dni pred tym ako som mala dostat kramy a tie som potom dostala 4 dni po termine aj ked mavam stale pravidelnu…no a zaujimalo by ma aka je sanca ze som tehotna ak som kramy dostala aj ked oneskorene…a neboli dake slabe alebo co…uplne bezny priebeh…a este som si robila test a bol negativny…poradte co najrychlejsie diky moc

čítaj príspevky uverejnené aj nižšie!!!podľa toho čo píšeš nie si tehotná!prečo to nepraxtizujete s ochranou, potom sa nebudeš zbytočne stresovať!!!vved si budúca matka a pohlavné choroby ti nehovoria nič?v dnešnej dobe sa musí žena sama starať o svoje zdravie ved následky ponesieš tiež ty a aj tvoje potomstvo!!!veľa šťastia

ahoj,pred mesiacom som vysadila anticoncepciu.Brala som ju 2roky.Mala som pohlavny styk nechraneny ale kramy my meskaju.Urobila som si 2 testy,boli negativne,ale ja mam stale pocit ze som tehotna.Mala som hnede hlienove vytoky,zmiesane aj s menstruacnou krvou.Mozem byt tehotna?dakujem

dobry den.strasne sa bojim ze som tehotna.meska mi 1 tyzden.tabletky neberiem.a test som si robila 2 krat a vysiel negativny.a menstruacia este nikde.bojim sa lebo mi nikdy nemeskalo vzdy som mala pravidelny cyklus.prosim pomozte mi.

ahojte, uz siesty den mi meska menstruacia a zacinam chytat stresy z babatka :-/ S priatelom sme sa snazili spmenut ci sa mohlo nieco stat, ale uz asi pol roka pouzivame globule pharmatex a vascinou do kombinujeme s tym, ze semeno ide mimo mna, takze sa nam to zda malo pravdepodobne, ale nejde mi do hlavy co sa moze diat, lebo menstruaciu mavam vzdy pravidelnu… Myslite, ze by sa mohlo nieco podarit?

ahoj test by si si mala robit az po tyzdni vtedy to je istejsie ale najistejsie to mas ked zajdes gynekologicke ale ja by som este pockala 4 dni a ked nedostanes vtedy si ho urob

6.januara som mala pohlavny styk,najprv s kondomom a druhykrat bez,ale priatel sa do mna neurobil,ale bojim sa ze tam mohol ostat zvysok semena z toho predtym…do 72hodin som uzila escapelle,teraz mam pocit zvacsenych a bolavych prs a zda sa mi ze chodim castejsie na wc…robila som si na 5. a 10.den od styku tehotensky test,ale obidva boli negativne…menstruaciu som mala dostat 16.januara a este stale nic,obcas mi tie 2dni meska,ale tentokrat sa bojim…poradte prosim-dakujem

Ahojte!

Prosim poradte mi.Meska mi menzes už asi 8 dni a robila som si test 3x za 3 dni a stale tam mam slabu druhu ciarocku. Som alebo nie som tehotna?