Tehotensky test

ahoj…myslim ze si tehotna,lebo nezalezi na tom ci je ta druha ciarocka silna alebo slaba,ale rozhodujuce je to,ze ju tam vobec mas.

Má niekto podobnú situáciu ako ja…kvôli zápalu v mandliach beriem dlhodobo antibiotiká /už pomaly mesiac/ a teraz mi mešká menštruácia už 10 deň a takto dlho mi nikdy nemeškala…s manželom síce nemáme chránený pohlavný styk, ale dávame si predísť, lebo bábo ešte zatiaľ nechceme. Aj by som si urobila test, no na jednej strane, keby bol negatívny, bola by som rada, no na druhej aj troška sklamaná…len či nemáte skúsenosť s tým, že antibiotiká môžu ovplyvniť meškanie menštruácie?

Poradťe mi prosím, 18.01 som mala nechránený pohlavný styk a priateľ šiel na plno, do hodiny som užila tabletku po? Môžem otehotnieť alebo tabletka po zaberá? Som týždeň pred menzesom?

no mne to tak ties a som bola tehotna terz mam pekneho 3 tyznoveho synceka

pred 3 dnami som spala s pritelom zrazu ho zo mna vytiahol ze uz isiel tak musel kondom sme nepouzili,beriem sice HAK ale vten vecer som vzala inu tabletku ktora znizuje ucinok antikoncepcie myslite si ze mozem byt tehotna?moj priatel mal vtedy trosku viac vypite tak neviem nakolko sa dokazal ovladat,dnes sa citim zvlastne,som unavena.nechuti mi jest,mam bolesti v podbrusku,bolia ma krize a menzes dostat nemam…co si otom myslite?dakujem

Potrebovala by som poradiť. Mala som pohlavný styk s priateľom už veľa krát. A skoro stále bez ochrany. Tabletky neberiem. Chodíme spolu už niečo vyše roka a zatiaľ sa mu nestalo, že by mu ,ušlo" ale teraz mám strach. Boli sme na jednej rodinnej oslave a aj sa tam pilo. A on nevedel, či mu nechtiac ,neušlo". ja sa bojím preto, lebo posledné dni od toho ako sa to stalo som mala veľké kŕče v oblasti podbruška. Bolo to naozaj veľmi nepríjemné, dokonca som musela odísť aj z vyučovania. Nikommu som to zatiaľ nepovedala, lebo sa bojím. Mám len 15 rokov a keby sa o tom dozvedela moja mama asi by ma zabila. Rozmýšľala som aj nad tehotenským testom ale potrebovala by som radu. Aký si mám kúpiť a koľko by ma to vyšlo. zatiaľ to mame nechcem povedať tak aby som vedela koľko peňazí si mám pripraviť a hlavne akú výhovorku k tomu, že na čo ich vlastne potrebujem. Prosím pomôžte mi

Podľa mňa si tie pocity vsugerovávaš…ja si myslím, že tehotná nemôžeš byť nakoľko berieš antikoncepciu, lebo antikoncepcia nie je závislá iba od tej jednej tabletky, pri ktorej si mala možno znížený učinok, to sú hormóny, ktoré sa ti držia stále v tele a každou jednou tabletkou si ich iba dopľňaš…

Tehotenské testy stoja rôzne…sú aj lacnejšie okolo cca 2€ a vyššie, no skôr by som ti radila pokiaľ naozaj nechceš ostať tehotná v 15, aby si bola naozaj opatrnejšia, lebo zákon schválnosti funguje vždy a všade aj keď je to veľmi málo pravdepodobné, že iba pri takej troške, keď hovoríš, že mu “ušlo” by si ostala tehotná…maj troška rozumu, keď viež v 15 sexovať, tak by si mala vedieť aj aké by mohli byť následky…

ja som mala pohlavny styk tri dni po menzese a otehotnela som…u kazdeho je to inak,takze sa nespoliehajte na tabulky,vypocty a somariny a chodte si dat predpisat antikoncepciu ak teda nechcete aby cely vas zivot skoncil uz na zaciatku…
pozn.:pre prispievatelky:krámy,krámy majú kravy,menštruaáciu alebo menzes zas ženy!

toto sa stalo aj nám s partnerom včera sme mali pohlavný styk s kondómom, ale kondóm mu spadol…našťastie si to skoro všimol, takže ešte sa nespravil…Dnes som užila aj tabletku po, ale aj tak sa strašne bojíme…menštruáciu som mala dostať dneska, ale nemám ju pravidelnú, minule mi meškala až týždeň a to nemala prečo… môžem byť tehotná??? ;(

myslím si, že tehotná nie si, to asi len stresuješ…musíš veriť sebe, alee hlavne aj slovám doktora…neboj sa

ahoj…toto isté sa stalo aj nám včera s priateľom…presne to isté…tabletku PO som užila dneska na obed… mala som neplodné dni a nespravil sa …strašne sa bojím, že som tehotná…ako to dopadlo?

ja by som na tvojom mieste zašla za gynekológom a spýtala by som sa ho na to…ale podľa mňa tehotná nebudeš, a ako píše Dia, tie pocity si asi len vsugerúvaš zo strachu…nám sa v nedeľu s parterom stalo to, že sa mu spadol kondóm, ale spravený nebol, takže by sa nemali nič stať, ale “kvapôčky lásky”, taaak pri nich nikdy nevieš…no pre istotu som užila aj tabletku po, tak dúfam, že nie som v tom ;( …strašne sa bojíme ;(

baby, ste tehotné … na tehotenskom teste je napísané, že akákoľvek druhá čiarka, či už svetlá alebo tmavá, ale keď tam je, potvrdzuje, že ste tehotné…

Mam problem priatel sa do mna spravil a bal sa mi to povedat. Dozvedela som sa to asi az 2tyzdne po tom pohlavnom styku. Spravila som si test vysiel negativne. Pre istotu som si spravila dalsi ktory vysiel tiez negativne, a v ten den mi este aj prisla menstruacia. mala som ale strach, ze ten test bol ovplyvneny tym, ze som mala v moci krv tak som si po par dnoch spravila dalsi a zase negativny. teraz sa mi budete mozno smiat ale dneska som si robila dalsi nakolko sa nejako necitim dobre a mam take divne pocity v bruchu, tiez vsak vysiel negativny…myslite si, ze je to uz dostacujuci dokaz nato aby som prestala mat obavy? Lebo moja znama mi vravela ze mala az 4mesiace menstruaciu a prvy test jej tiez vysiel negativne a nakoniec bola tehotna…dakujem za odpoved.

tehotensky test meria hladinu hormonu v moci a zalezi od citlivosti testu ako skoro vie urcit tehotenstvo… urcenie tehotenstva uz po 5tich dnoch nie je velmi spolahlive… ale po takom dlhom case by to uz malo byt v poriadku kolko presne uslo od toho styku?

Kupila som si testy na zistenie tehotenstva v rannom stadiu…a bolo to na celodenny moc. Od toho styku preslo uz 44dni a ten test som si naposledy robila vcera…

44dni? Tak to urcite nie si tehotna.by si mala dostatocne vysoku hladinu hormonu aby to test zmeral. Tak bud pokojna a sexuj dalej :smiley: Samozrejme s ochranou :wink:

ahoj ja mam tiez 15 som 25 dni po sexe a robila som si uz 6testou a vysli negatyvne len sa bojim ze som tehotna :frowning: a test stoji zhrba okolo tych 4-5eur podla toho aky a hlavne najcitlivejsi…

Ach si ma potesila mam sidce 21 ale na dieta sa naozaj necitim :slight_smile: Len si neviem vysvetlit tie divne pocity v podbrusku mozno je to len zo stresov ale dakujem za odpoved. Pre dalsikrat si dame s priatelom vacsi pozor :slight_smile: