Tehotensky test

ja sommala tiez niekolkokrat dve ciarky a nebola som tehotna a to uz mamdve deti,skus si zopakovat test opat,ale aspon s tyznovym intervalom.

Nie je za co ja mam este len 19 ale otazku “a nemozem byt tehotna?” som uz riesila 3x ten test co mas meria koncentraciu okolo 20 a uz po mesiaci ju mas niekolko nasobne vyssiu vazne by to uz zareagovalo (najlepsi je aj tak ranny moc ale to urcite vies) tak drzim palce a ak nahodov budes stale nervozna chod ta gyndu je to lepsie jak nervy. Viem z vlastnej skusenosti aka zla vie byt paranoia :slight_smile:

prosim vas, mala som petting a priatel sa urobil mimo mna, no cast ejakulatu ostala na mojej nohe, mohla by som ostat tehotna, hoci do mna nevnikol?? vdaka

Nie je to mozne. Ako si sama povedala partner do teba nevnikol a spermie same od seba nedoplavu tam kam treba.

Potrebuje radu, pred 3omi dnami som mala s priatelom nechraneny styk. Neni si isty ci ho stihol vytiahnut v spravnej chvili, aj ked vacsina toho skoncila na mojom chrbte je mozne ze nieco uniklo. Mam par dni pred menstruaciou takze plodne dni urcite nemam ale zaujimalo by ma, ze aka je pravdepodobnost toho ze by som ostala tehotna a kedy si mozem kupit test najskor aby mi vysiel vysledok na ktory sa da spolahnut?

aka je pravdepodobnost nemam potuchy a co sa tyka testu spoliehala by som sa na vysledky az tak po 21 dnoch… je to dlha doba ale test spraveny skor ti nemusi hormon namerat… drzim prsty :wink:
koncentracie latky v moci su
Od početí Od PM (mIU/ml)
7 dní (1. týden)3 týdny 0 - 5
14 dní 28 dní (4 týdny)3 - 426
21 dní 35 dní (5 týdnů)18 - 7,340
28 dní 42 dní (6t) 1080 - 56,500

a v teste si mozes precitat na aku koncentraciu je citlivy… moj "uz po 5tich dnoch mal citlivost 20 to znamena ze je mozne ze by som ja tu hotnotu mala az po 21dnoch…

Dakujem :slight_smile:

ahoj,
pred 3 a 4 tyzdňami, vzdy cez vykend som mala nechranený pohlavný sex - priatel sa vo 4.tyzdni sa pspravil do mna. Menzes som mala dostať 5.2., ale mešká mi (inak som mala vzdy na cas menzes, robila som si test a vysledok bol negativny. M?ozem byt tehotna, ale mam este pockat a spravit si druhy test? Uzvam silne lieky DoxyHexal, tak mám velke obavy :((

Ahoj ak neberies antikoncepciu a ak nechces trpnut v obavach radim ist ihned gynekologovi spravi ti ultrazvuk a uz by aj mal podla neho vediet ci si tehotna alebo nie. Radesej skor ako by malo byt neskoro. Ak zisti, ze tehotna nie si pichne ti vyvolavaciu injekciu a mali by ti prist do tyzdna…ver mi navstivit gynekologa je to najrozumnejsie.

Pred viac jak tyzdnom sme mali s priatelom nechraneny styk. Urobil sa mi na chrbat citila som to ale nevie ci mu nahodou trochu neuslo. Minuly stvrtok som mala dostat menzes neprisiel mi tak som isla ku gynekologovi povedala som mu co je vo veci, spravil mi ultrazvuk ale nic tam nevidel vraj po tyzdni neni este mozne aby bolo vidiet, ze som tehotna. Tak mi pichol vyvolavaciu injekciu. Dnes ma zacalo boliet brucho ako pri mensturacnych krcoch, dokonca mi prislo nieco ako slaba menstruacia… ale nie je to uplne ono. Myslite, ze mozem byt tehotna?

prosim vas,mozte mi poradit?s priatelom sa snazime o babetko a 3dni mi meskala menstruacia a dnes mi prisla.vcera som si robila test a zda sa mi,ze je tam 2 slabunka ruzova ciarocka,ale niesom si ista,lebo musim riadne zaostrovat.mozem si urobit rano pocas menstruacie?

Ak sa tam objavila slaba ciarka je pravdepodobne, ze si tehotna nakolko test reaguje na mnostvo hormonu v moci, ktore telo vylucuje pocas tehotenstva. Ak je ta ciarka taka slaba je mozne, ze si este len v prvotnom stadiu tehotenstva. Ak ti menstruacia skonci sprav si test este raz ale hned rano, ak si tehotna uz by ti mal ukazat jasnejsiu druhu ciarku. Pokial babatko chcete a budes tehotna tak gratulujem :slight_smile:

Ahojte.Potrebujem poradit.S priatelom sme nemali pohlavny styk ale moja ruka nejak zabludila do jeho nohavic.On sa spravil,utrel si ruku do servitky a potom sa dotykal zvonka mojej posvy.Bolo to 3 dni potom ako mi skoncili kramy.Je mozne ze ostanem tehotna ?Velmi sa toho bojim.Prosim poraddte mi.

prosiim vaaas poradte mi… ja neviem co mam robit :frowning:

Ahojte prosim poradte.
Mala som s partnerom sex.
Bolo to bez ochrany začiatok bol dobry tak ho vybral že niečo citi. (nevystriekal sa). Chcela som to dokončiť ustami no on je po obriezke je to inšieš občas ho to boli preto sme chceli pokračovať ďalej v sexe keď už ho išiel vopchať predtym si ho stlačil a vyšla mu na prsty presvitná lepkavá vodička … ale potom sme už nepokračovali v pohlavnom styku…

Prosim poradťe či môžem byť tehotná? keď mi už 2 deň meškajú krami naposledny som ich mala 15.1.2010 a dnes už je 17.1.2010

Nebojsa urcite tehotna nebudes…spermie sa do teba nemali ako dostat aj ked sa dotykal tvojej posvy…

Ahojte, usilujeme sa s manželom o bábätko a som strašne nedočkavá, už by som chcela vedieť, či sa podarilo alebo nie. Po koľkých dňoch od styku môžem už skúšať nejaký test a ktorý?
Ďakujem

Ajoj ja som mala taky isty problem a dala som si tabletku do 1 hod. myslela som si že tehotna nemozem byt…no ako mi neprichadzali dni…tak som si urobila pre istotu tehot. test…lebo som mala ppriznaky ze som tehotna- ako je unava, zaha… Nakoniec mi test ukazal jednu ciarku a druhu taku slabu…isla som ku gynekologicke a ta mi potvrdila ze som tehotna…A vies preco?? Lebo bolo dobre zahniezdenie spermie…tak mi nepomohla ani tabletka do 72 hodin.

Ajojte poradte mi…Mam Mirenu na 5 rokov asi pol roka…S priatelom mavame sex nechraneny…to je jasne…teraz mi meskaju dni(menzes) 11den. Chcem sa opytat ci mozem byt tehotna aj napriem tomu ze mam zavedene teliesko. Robila som, si aj tehot. test a vysiel negativne. Ale mam stale taky pocit ze mam dostat a stale nic. V podbrusku ma pobolieva a aj krize. PORADTE:…dakujem

ahojte, vždy som dostala menštruáciu do 35.dna, priemerne okolo 30-31 dna, ale vzdy prisla do 35 dna, to uz bol maximum. Teraz mam 38 den a nic, nedostala som,pohl. styk sme mali niekedy koncom januara, zac.februara,nechraneny. Vcera aj dnes som si robila 2 testy, ale vysli negativne. Myslite si, ze mam malo HCG, preto mi vysiel negativne? Inak uz tyzden pocitujem priznaky ako pred menstruaciou. Boli ma brucho,atd…