Tehotensky test

Podla mna tehotna nebudes test by to to uz zistil…je mozne, ze si len prechladnuta ked ta pobolieva brucho tak ti menzes kazdym dnom pride.

Ked mas zavedene teliesko neni mozne aby si otehotnela, nato to telisko predsa je :)Tak ako hore mozes byt len prechladnuta a to moze sposobovat aj bolesti krizov…

Najlepsie je si test urobit pred ocakavanou menstruaciu tak 3dni a pouzit ranny moc vtedy by si uz mala vediet vysledok :slight_smile:

neboj sa nebudes tehotna…

Zaujimalo by ma ako si na tom, pretoze mam podobny problem, aj mne uz meska menzes, mala som ho dostat 19.2., 2 negativne babytesty a menzes nikde…

Ahojte kočky…ja mam taký problem…tento mesiac som vynechala antikoncepciu a namiesto nej sme použili kondom aj ked manžel si ho nedal hned nazačiatku ale spravil sa do kondomu kde kondom nam nepraskol ani raz…menštruacia mi meška 5 den a na 3 den so si robila babay test vyšiel mi,že nie som tehotná…Som strášne nervozna a neviem čo mam robiť…Mam si spraviť ešte jeden…dakujem

Nemoze to meskanie byt v dosledku hormonalnej zmeny, kedze si vynechala antikoncepciu? Ja by som este tyzden pockala a tak si urobila dalsi test. Mne menzes meska uz 7 den a 2 negativne babytesty s odstupom dvoch dni… bola som u lekara, povedal mi pockat a o tyzden, ked sa menzes nedotavi, prist na ultrazvuk. Tak cakam… aj ked to nie je prave najprijemnejsie cakanie, kedze neviem v akom “stave” som :frowning:

tehotna nie si nemusis byt nervozna. Meskat ti mozu preto, ze si vysadila antikoncepciu :slight_smile:

v pondelok som mala pohlavný styk, v utorok som si zabudla vziať tabletku :confused: a dala som si ju až v stredu :frowning: šla som ku gynekologovy a dalmi niake tabletky…ale aj tak sabojím…a chcem si urobiť test… kedy si ho môžem urobiť :frowning: nevydržím vyše týždňa kým by som mala dostať menštruáciu… poradte… kedy si ho môžem spraviť? ked som teda mala v pondelok styk ? :frowning:

Ahojte, mne meska menzes uz 2 tyzdne. Mali sme nechraneny pohlavny styk pred troma tyzdnami. Robila som si tehotensky test - vysiel mi ze tehotna nie som. Skusim si ho opat urobit po tyzdni, kedze k svojmu gynekologovi som objednana az o 2 tyzdne, lebo skor ma nemohol objednat. V poslednom case som mala vela stresov, aj som schudla, lebo som nastupila do novej prace, kde som v ustavicnom zhone. Mam obavy ci nie som tehotna, alebo to meskanie sposobil stres, ci nejake zapaly. Budem vdacna za radu…

no neviem. prezivam teraz to iste. test negativny. ale kamoska si robila tri testy a tri vysli negativne a az na stvrtykrat jej vysiel pozitivne. a naozaj bola tehotna

skus tak o sedem az 10 dni. skôr ti test nemusi ukazat pravdu.ale ak ti doktor dal tabletku, tak ti dal asi tabletku “po” tak by si sa nemala bat

ahojte. mala som s priatelom chraneny pohlavny styk-s kondomom pocas mojich plodnych dni. kondom nam nepraskol.menstruacia mi prisla ale velmi slaba a trvala len dva dni.ani ma nebolelo podbrusko pri nej, ani prsia ako zvyknu.myslite ze mozem byt v tom?

Ahoj, volám sa Miriama a chcem sa vás na niečo spýtať …
Mám menzes už 7 rokov, prisahám že ho mám stále pravidelný, dostanem ho presne po 28 dnoch, a dokonca to znie zvláštne ale ešte aj v rovnakom čase doobedu, nikdy nie večer ani v noci proste stále doobedu … Teraz som mala dostať menzes 3.marca, mám priateľa už 5 aj niečo roka, stále mávame nechranení pohl.styk ale nikdy sa nespraví domna… už mi to meška 4-5 dní, tehotenský som si robila po 3dnoch od vynechania menzesu, test bol negatívny, MOZEM BYT TEHOTNA???

Dobrý deň,prosím poradte mi.
02.02.2010 som mala normálnu menštruáciu, asi tak po 18dňoch som začala mať problémy so žaludkom a začala som chodiť po vyšetreniach. Nemohla som jesť a nedokázala som sa napokon ani len napiť vodu, urobili mi ultrazvuk,endoskopiu s diagnozou (zjednodušene) zápal žalúdka, pretože som bola podľa doktora riadne dehydrovaná, dostala som aj 3 infúzie.04.02.2010 som ráno zistila,že mám krvavý výtok, myslela som si,že mám menštruáciu, ale potom som zistila, že vôbec nekrvácam, jasnočervená krv bola stále len na papiery,nie však na vložke. Zľakla som sa ,urobila si ešte večer jeden test a bol negatívny,tak som sa ukľudnila. Ráno som ho ešte pre istotu skontrolovala a po vyschnutí som mala pocit,že tam je akýsi obrys druhej čiarky,urobila som si druhy test - jednoznačne negatívny,zašla som ku gynekologovi,ktorý mi urobil ultrazvuk a jednoznačne mi povedal že tehotná NIESOM. Vravela som mu,že len špiním, na to mi odpovedal, že možno to bude trvať dlhšie,a možno dostanem silnejšie kramy na 5 deň, ale momentalne tehotná nie som. Tak som čakala,o dva dni mi špinenie prestalo, ani jedna vložka nebola potrebná, tak manželovi nedalo a kúpil mi akési testy spoľahlivé 25/HcG, mali sme doma dosť frmol, jeden som si urobila večer, nič tam nebolo, čumela som na neho dobrých 15 minút a stále len jedna čiarka, ráno som tam objavila opäť obrys druhej, urobila som si druhý a na tom nevidno nič, zavolala som doktorovi a on mi povedal, že obrys jedneho testu po takej dobe nestačí, že on si myslí, že tehotná nie som a že on nevie,prečo som mala také špinenie a kedy mám očakávať ďalšiu menštruáciu. Brucho ma bolí ako ďas, výtok mám priezračný až biely,neviem čo si mám o tom myslieť, pochybujem už aj o doktorovi,keď čítam také članky. S manželom sme sa milovali s kondomom, vravel,že každý kondom po milovaní stále kontroluje a že je si istý,že každý bol suchý.Nikdy predtým sa mi také niečo nestalo,špinila som len keď som bola tehotná 2X a to som vravela aj tomu doktorovi ale on na to nič,tak mi prosím poraďte čo si o tom myslíte, či ste niečo podobné nezažili. Budem povďačná,Timea2010

Mia, ako si dopadla,mám podobný problém prosím odpíš mi, Timea

ahojte,mala som 1. krat v zivote pohlavny styk ktory trval maximalne 5 minut a bolo to bez ochrany,no ked ho vytiahol tak tam bola taka biela vodicka ale to nebolo geno…neviem ci to bolo odo mna alebo od neho lebo sa bojim ze ked od neho tak aj ta m mozu byt spermie sice málo ale možu:(… nevystriekal sa do mna vvystriekal sa az o 5 -10 minut neskor po tom.PORADTE PROSIIIIIMMM…:(SOM ZUFALA a robila som si 1 tehotensky test po tyzdni a pol ktory je negativny a krami mam dostat dnes no este nedosli

potrebujem poradiť.bojim sa že som tehotna pred týždnom sme mali s partnerom pohlavny styk viac krat zasebou ale preursovaný a ani raz sa do mna neurobil… vcera som mala dostať kramy… ale som chora a berem antibiotika- mozu od toho meskať? mam si spravit tehotenský test? prosim pooradte…

Ahoj, samozrejme, že je pravdepodobnosť, že si tehotná… Píšeš, že máš roky pravidelnú menštruáciu a mali ste nechránený styk…to je už na väčšie percento jasné… Urob si tehotenský test z ranného moču a budeš si na 100% istá. Ale nespoliehaj sa na to, keď partner dostane orgazmus mimo tvojho tela,že nemôžeš otehotnieť. Vôbec to nie je spoľahlivá metóda . Mužom sa počas styku niekedy uvoľní kvapka, ktorú ty ani on nezaregistruješ - ale tá kvapka stačí na to aby ste boli o jedného viac…

ahojky nemusis sa bat…ta biela gulicka to bola od teba vytok taky hlien…a menstruacia zvykne meskat,pretoze ked je prelom zima a jar …tak v pohode