Tehotensky test

ahoj môžem sa ťa spýtať, že ako to dopadlo s tymi testami?Že či si tehotná, lebo ja mam podobný problém…Mala som mentes 6.2.2010 po necelom týždni som začala špiniť no nie krv, ale taký hnedý výtok, ktorý trval cca 3 dni.cyklus mam 28 dní.Mala som dostať menzes 6.3.2010, ale neprišiel. 8.3.2010 som si robila test a bol negatívny dnes som si robila tiež a boli tam obrysy druhej čiarky.Zvačili sa mi aj prsia mam ich citlivé,žltý výtok mám taktiež jednoducho viacero príznakov tehotnosti.Veľmi chcem bábetko…Takéto príznaky a aj to špinenie som mala keď som bola 1X tehotná. V pondelok sa chystám gynekológovi.Myslíš, že možem byť tehotná?ďakujem

možem byť tehotná, aj napriek tomu, že do mňa nevnikol - dotýkal sa penisom mojej vagíny

čo by som za to dala, keby mi test ukazoval dve čiarky…ten kto chce dieťatko má problém, a kto nechce…bojí sa tehotenstva - strašné

Ahoj kika ja si myslým ze to je od tých antibiltik mne sa stalo to iste bola som chorá doktorka mi ich predpísala a krámi som mala až na druhy mesiac ked chceš tak mi napíš na diablik2225@zavinač gmail.com

Ahojte, chcela by som od Vás poradiť… 17.2.2010 som mala svoj prvý pohlavný styk. Použili sme aj kondóm, aj antikoncepciu Pharmatex http://www.pharmatex.sk/. Prvú menštruáciu som dostala presne, hneď ako mám a ja mávam na 100% presnú, nikdy mi nemešká. Čítala som však prípady, kedy ženy boli tehotné a prvú menštruáciu mali. Mne teraz menzes mešká už 4. deň. Chcem sa spýtať, myslíte si, že môžem byť tehotná? :frowning: Ďakujem za rady.

dobry wecer. poslednu menstruaciu som mala21.2. .respektive mi meska5dni .mozem ju este dostat?prosim poradte mi

ja som na tom tak isto ale dnes som si kupila test pre istotu zajtra testnem

je mozne otehotniet v neplodne dni?

stalo sa vam ze ste mali negatívny teh.test a boli ste tehotne???

Mám taký problém…21.marca mi skoncila menzes. Tri dni na to 24.marca sme mali s partnerom nechranený pohl.styk…viem všsk, že sa do mna neurobil…avsak mavam take zvlastne pocity v podbrusku, taka jemna bolest, a bolo mi aj trosku nevolno.nie vsak rano ale pocas celeho dna…V piatok 2.aprila som si urobila 2 tehotenske testy…nie vsak z ranneho mocu…oba mi vysli negativne, ze prej nejsem tehotne…Dnes 5.aprila som dostala nejaky krvavy vytok ale menzes to byt po takej kratkej dobe byt nemoze…Viete mi poradit, ze ci si mam urobit este tehotensky test a ci mozem byt tehotna? Môže Ovplivnit testy to, ze som si ich nerobila rano?Prosiim odpiste a poradte…

to je drahe

Suhlasim…!
ja práve uvazjem ze si urobim test, len sa bojim ze budem sklamana ked neukaze dve ciarky…

nie, nie je možné otehotnieť v neplodné dni. Ale je možné že ti prišla ovulácia skôr ako si čakala a mala si vlastne plodné dni

Dobrý deň. Potrebovala by som poradiť, lebo už ani sama neviem co si mam o danej situacii myslieť. S partnerom mávame každý týžden pohlavný styk avšak bez ochrany ale prerušovaný. Menštruácia mi meška už 2 týždne a robila som si od meškania par testov a boli negatívne, no nechapem preco mešká. Mam bolesti pri žalúdku a mam výtok,kt.zapácha a je ho raz menej a raz veľa. Sem tam ma boli aj pri vaječníku. Neviem čo si mám o tom myslieť… Veď hádam keby som bola tehotná tak príznaky sa dostavia už 2týždne po počatí nie??

Ahojte, prosim Vas poradte mi! Meskala mi menstruacia, tak som zasla k doktorke, ale nezdalo sa jej, ze som tehotna, tak mi pichla vyvolavacku, uz je to 7 dni a kramy som nedostala. Robila som si tehotensky test a vysiel mi pozitivny. Dnes rano som si robila druhy a vysiel negativny. K doktorke som objednana az na buduci tyzden. Nechce sa mi cakat. Nema niekto podobne skusenosti? Som alebo nie som tehotna?

Ahoj, robila som si tehotensky test pomocou GS mamatest a chcela by som sa opytat, pretoze som si nie uplne ista, kde sa mali zobrazit tie pruzky. Ci obidva na ten plochej casti v strede alebo jeden sa mal objavit az v tej hrubej modrej casti pri napise hCG, kde je vyznaceny biely pasik. Dakujem za odpoved

Ahojte, prosim vas moze sa stat ze aj ked som si robila dva testy a hned mi ukazalo, ze som, zeby sa to mohlo mylit? Dakujem.

Ak test zareagoval na ten hormon, tak tam jednoznacne je a to znamena, ze si tehotna, gratulujem.

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci ste mali niekto skusenost, alebo ste o tom poculi o pripade, kedy test ukazuje sice dve palicky, ale jednu silnu a jednu slabu, cna kolko tomu mozem verit, ze som tehotna. v letaku pisu, ze jedna ciarka moze byt aj slabsia a test plati ako pozitivny. Dakujem.

Stalo, drobec ma skoro 8 mesiacov :). Robila som si test v piatom týždni tehotenstva a bol negatívny. Keď som ho robila o týždeň, bol pozitívny.