Tehotensky test

Ahoj, ano ked sa ti objavia dve ciarky bez ohladu na to, ci je tehotenska slabsia, to nevadi, asi este tehotensky hormon nie je taky silny, ale chod k doktorovi, aby ti pripadne tehotenstvo este potvrdili krvnym testom.

No myslím, že sú aj také, čítala som to na nejakom fóre, kde holka písala, že je v 4 mesciaci a urobila len tak pre srandu test a jej ukázal, že nie je tehotná. Neviem značku.

Prosim poradte mi, robila som si tehotensky test, a jedna ciarka bola silnejsia a ta druha bola slabsia. Moze to 100%-ne znamenat, ze som tehotna? Odpiste. Diky

Ahojte, chcela by som sa opýtať na váš názor. pred týždňom som mala nechránený pohlavný styk pred menštruáciou, kt. čakám, čiže počas plodných dní, partner si dávala pozor, ale aj pred dvomi rokmi si dával, vlastne stále si dáva, ale vtedy som predsa otehotnela, išlo nakoniec o mŕtvy plod. čo by som chcela vedieť teraz je, či môžem byť tehotná, čakám menštruáciu, pobolievajú ma vajíčkovody, prsníky mám citlivé, ale menštruáciu sa zatiaľ nedostavila, kedy urobiť test, aby som nestresovala, lebo to je fakt o nervy, nechcem, aby sa opakovalo, to čo pred dvomi rokmi. Uvítam nejaké rady, vďaka.

Ahoj, ako si dopadla? Potvrdilo sa tehotenstvo?

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či možem byť tehotná , keď už dva mesiace nemám menzes, ale mna nebolia ani prsníky, ani nemám žiadne bolesti v podbrušku, len mi býva ráno zle. Ďakujem veľmi pekne.

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či môžem byť tehotná. Užívam antikoncepciu Qlaira, no zároveň som užívala antibiotikum Klacid 500 mg s postupným uvolňovaním. Robila som si tehotenský test cca. 6 dní po styku, a jedna palička je silná, a druhá úplne slabučká, takmer neviditeľná. Ešte som začala aj “krvácať”, teda je to také tmavé hnedé hlienovité. A bolí ma brucho. Poraďte prosím.

Tehotensky test v 4. mesiaci Ti moze vyjst negativne, tieto testy su stavane na urcenie hladiny HCG v moci a ta stupa do 10 tyzdna tehotestva, kedy dosahuje najvyssie hodnoty, potom klesa, takze v 4. mesiaci ta hladina nie je taka vysoka ako na zaciatku tehotenstva.

Janka, moze to byt stresom, zlou vyzivou, zivotospravou, ked sa snazis drasticky schudnut, tak sa ti nenormalne pokazi menstruacny cyklus. Moze to byt od toho.

Ahojte kocky, chcem sa oyptat, pred tyzdnom som si robila 2x tehotensky test a vzdy mi vysiel pozitivny. 2 zretelne viditelne ciarky, tak som bola rada, ze cakame s manzelom prve babatko. No dnes som akosi zahadne zacala krvacat, vyzera to ako menzes, akurat, ze mi vobec nie je zle, vacsinou ked mam kramy, hned prve 2 dni mi byvava starsne strasne zle, az na odpadnutie a teraz nic, akurat mam stale nutkanie na vracanie akokeby, ale to som mavala aj pred tym, to mi je divne, ze som mala pocit, ze sa mi zacali objavovat aj tehotenske priznaky a dnes toto, dakujem za radu.

Je mozne, ze si potratila. Neviem, krvacanie neprinasa nic dobre.

Prosim vas, priatelka sa boji, ze je tehotna, je to vazne, ked ma vytok sfarbeny do biela? Vraj to je prvy priznak?

Ahoj. S priateľkou máme taký problém. Mali sme chránený pohlavný styk asi dva týždne pred jej menštruáciou, týžden pred menopauzou ale dostala chrípku a začala používať antibiotikum. Menštruácia jej mešká už 4 deň môže to byť aj pre tie lieky?

Ahoj, meska mi menzes uz 17 dni, nikdy predtym mi tak dlho nemeskal. Byvam casto unavena, stale by som spala, som hrozne podrazdena, bolia ma prsia, mam slabunky biely vytok, nezvraciam ale sem tam mam pocit na zvracanie, pred dvoma mesiacmi som mala dost slaby menzes namiesto zvycajnych 6 dni som mavala menzes 3 az 4 dni, byvalo mi zle, dost som zvracala, mierne mi narastlo brusko, tak si mysleli aj znami, ci nie som v tom ale testy 2 krat vysli negativne, ale byvala som aj chora, tak neviem, ci to neovplyvnilo vysledok a teraz ziadna menstruacia a mam priznaky mam strach, ze sa sklamem, tuzime po dietatku, mozem byt tehotna?

Ahojte, tiez potrebujem poradit. Adi den po tom co mi skoncil menzes sme mali s priatelom pohlavny styk, v domneni, ze mam nepolodne dni, presne o tyzden nato, cize dva tyzdne skor, som dostala menzes, teda neviem ci je to menzes, zacala som krvacat, trva to uz druhy den a intenzitou sa to aj podoba na menzes, len ma neboli brucho. Rano som si robila test a bol negativny, ale je to len tyzden od pohlavneho styku, moze byt ze to nezvycajne krvacanie znaci tehotenstvo? Dakujem za rady.

Dobry den, potrebujem nutne poradit, naozaj nutne, mala som sex s jednym muzom pocas menstruacie a spravil sa do mna. Do 10 hodin som uzila tabletku po sexe, o 3 dni som si urobila tehotensky test, bol negativny. Ale kamaratka mi povedala, ze po tej tabletke by som mala dostat silnu menstruaciu, ale nic, nedostala som. Dokonca mi to meska asi 15 dni. Robila som si este dva testy, lebo uz je od toho mesiac a tyzden a boli negativne, ale mam stres, ci nahodou nie som, kedze som to este nedostala alebo je to len ucinok tabletky? Moj problem je, ze nemozem navstivit lekara, (z vazneho dovodu) za skoru reakciu alebo nejaky nazor vopred dakujem.

Ahoj Kristina. Nemusis sa bat, ze si tehotna. Vecsinou ked zena uzije tabletku PO sexe, jej menstruacny cyklus sa narusi. Niektorym menstruacia meska, ine ju maju zas priskoro. Hovorim to z vlastnej skusenosti. Mne to rozhodilo cyklus na 3 mesiace. Mala som menstruaciu kazde dva tyzdne. Nemusis sa bat ani robit si dalsie testy. Je viac ako iste, ze tehotna nie si, je to len vedlajsi ucinok tabletky.

Dakujem, si ma ukludnila, lebo cestujem, som stale na cestach a nemozem si dovolit taketo nieco, nemam cas na lekara a mala som stresy jak slak, dakujem.

Dobry den! Ja som sa chcela spytat, ci si mozem urobit tehotensky test aj ked beriem HAK, ci to nebude mat vplyv na vysledok, lebo som si nie ista, som bola chora a brala antibiotika a mala som aj pohlavny styk.

Dobry den, mam zavazny problem, ktory trapi nielen mna ale i mojho priatela. Uz skoro pol roka sa snazime a zaroven trapime, pretoze nemozem ostat tehotna. Nechraneny sex mame vzdy v strede cyklu, pred a pocas menzesu, mam pravidelny menzes kazdych 28 dni a mam 27 rokov, moj gynekolog ma upozornil, ze mam len trochu obratenu maternicu a o dietatko sa mame snazit stale. Jedno dieta uz mame a tuzime po druhom. Dakujem za pochopenie. Ale urcite to nevzdame, raz sa snad nic netusiac zadari, ale v com je problem? Ako casto to mame skusat? Poradte mi prosim. Prajem prijemny den vsetkym utrapenym srdieckam, ktore su nestastne ako ja.