Tehotensky test

Ahoj, chcem sa spýtať. V sobotu, čiže 4.6. som mala chránený pohlavný styk s mojim priateľom. Aj po prvý aj po druhýkrát sme šli s kondómom a plus to bol aj prerušovaný sex, len tú chvíľku kým kondóm nemal nemusel byť úplne čistý. Je tam malá pravdepodobnosť, ale aká može byť šanca, že kým nemal kondóm a bol vo mne ale (vôbec nie hlboko), že sa tým ďalším stykom s kondómom sa mohlo do mňa niečo dostať. Menštruáciu mám nepravideľnú a väčšinou mesiac vynecháva. Naposledy som ju mala 1.5. Bola som ale u doktorky a hovorila, že keď 28 som to mala dostať, tak som mala vtedy neplodné dni. Hovorila som jej, že to mám nepravideľné, ale ohľadom toho sa nevyjadrila. Dnes som robila test a bol negatívny, v sobotu, čiže 7 dni po styku si plánujem spraviť ďalší. Aká je pravdepodobnosť, že sa mohlo niečo stať? Ďakujem!

Ahojte. Som zúfalá, neviem, čo si mám myslieť. Vedel by mi niekto poradiť? Brala som HA 6 rokov s 1 prestávkou asi polročnou a vtedy som menštruáciu dostávala vždy kadejako, ale v zásade rovnako v jednom týždni, len vždy v iný deň, ale nikdy som ju nedostala neskôr ako som mala, nikdy mi teda nemeškala ani o deň, skôr vždy chodila o 2-3 dni skôr. Pred 2 mesiacmi som ju vysadila a pokúšame sa s priateľom o bábätko. Vyrátali sme si plodné dni a vtedy sme sa o to najintenzívnejšie pokúšali. Menštruáciu som doteraz mala vždy presne v 1 deň, kedže vďaka HA som to mala presné, ale teraz mi mešká už 8 dní. Urobila som si rôzne testy tehotenské a na všetkých je negatívny výsledok. Je možné, že by som bola tehotná? Prosím napíšte mi svoj názor. Ďakujem

Po kolkych dnoch po pohlavnom styku je vhodne si spravit tehotensky test?

Prosím vás, dá sa kúpiť tehotenský test aj bez predpisu?

Ahojte babenky, prosim poradte, posledny menzes som mala 16.6., mohla by som byt tehotna? Test som si este nerobila, lebo akosi sa nechcem unahlit, s manzelom sa uz dlhsiu dobu snazime o babo, ale po vysetreniach u lekarov s diagnozou, ze je velmi mala pravdepodobnost prirodzeneho otehotnenia som uz prestala pocitat aj plodne a neplodne dni, zeby ta spravna spermia prisla prave teraz? Nechraneny sex mame stale a som teraz na vazkach, ci je to mozne, alebo nie myslim, ze ani priznaky nemam ziadne, len mi akosi zacalo chutnat to, co som predtym nemusela a sem tam mi zodvihne zaludok, ale nic viac. Dakujem za nazor.

Ahojte, mam ten isty problem, mam menstruaciu, no v sobotu som citila pohyby v brusku, viem ake su to pocity, lebo 1 babo uz mame, chcem sa len uistit, ze keby som bola vo vyssom stadiu tehotenstva, test aj napriek tomu moze vyjst negativny?

No nam sa stalo to iste. Praskol kondom, utekala som do lekarne kupit si Escapelle (do 12 hodin) a co? No nezabralo, bola som tehotna … bol to sok, mam doma babatko (okrem neho dve starsie deti), muz stale prec, nikoho z rodiny v okoli, na vsetko som - sme sami s muzom, bola som z toho strasne nestastna, ano nestastna - hrozne ze? Tak som isla na UPT, ulavilo sa mi … dufam teda, ze vsetko prebehlo tak ako malo a ja cakam na prvy menzes po … az potom sa mi asi ulavi uplne, viem - dieta je dar, mam doma tri, nevymenila by som ich za nic na svete. Stvrte by som nezvladla fyzicky, psychicky a vzhladom na vysoku hypoteku ani financne. Jasne, ze nebolo to lahke rozhodnutie, ale muz bol na tom ako ja a na nestastnu nahodu - dieta sme sa ani jeden netesili a boli sme zufali. Aj takyto vie byt zivot a nikdy som neodsudzovala tie, co isli na UPT, ale nikdy by ma nenapdalo, ze ja pojdem dobrovolne tiez, nuz mozno keby boli lepsie zivotne podmienky v tomto state …

Ahojte, chcela by som sa spýtať, keď sme mali s partnerom nechránený pohlavný styk, ale neurobil sa do mňa, môžem byť tehotná? Nebolo to ani cez tie plodné dni, ale bolí ma teraz piaty deň za sebou brucho. Môže to byť z toho?

Ahojte, potrebujem poradiť. 10 dní mi mešká menštruácia, včera som si preto urobila test. Ten mi vyšiel pozitívne. Obe čiarky sú dosť výrazné. Dnes som bola u lekára. Ten mi odmietol vziať krv s vyjadrením, že: ja tehotenstvo z krvi nezisťujem, to robia len tí, ktorí nevedia pracovať s ultrazvukom. " Urobil mi ultrazvuk, ale nič nezistil. Vraj je to ešte veľmi skoré štádium tehotenstva alebo je to “hormonálny výkyv”. Nakoniec mi dal injekciu na vyvolanie menštruácie. Vraj keď nedostanem do 10 dní menštruáciu mám sa vrátiť späť.
Myslíte že postup lekára bol správny? Lebo po tejto skúsenosti rozmýšľam nad zmenou lekára. Môžem veriť tomu testu? Vopred ďakujem za odpoveď.

Ahoj Luci, myslim, ze postup lekara nebol spravny, ak si chcela odber krvi, aby zistil, ci si tehotna, mal to spravit a nie pichnut ti inekciu na vy volanie menzesu, ja som si robila test a boli dve az bordove ciarky, prisla som na gyndu a pretoze to bolo skore stadium, tak mi dala ocikat taky papierik a povedala, ze je pozity a dala si so mnou termin o tyzden a potom bolo na vaginalnom ultrazvuku vidit embrio a mam 3-rocnu dcerenku.

Ahoj Mima, myslim ze tehotna nie si, spermia sa musi dostat do posvy, kde oplodni vajicko a to je daleko, takze strach nemusis mat, ale mozes byt prechladnuta alebo mozes mat akurat plodne dni, vtedy pobolieva podbrusko. Ale otazka je, ci tesne pred vasim pohlavnym stykom neejakuloval (ci si masturboval) ak ano, tak tam je pravdepodobne, ze sa moze stat, ze otehotnies.

Dobry den, chcem vas poprosit o radu. Menzes mi meska 4 dni, inak stale mavam pravidelne. Robila som si test a ukazali sa mi dve ciarky, ale ta druha je uplne slabucka, tak neviem. A pobolieva ma v podbrusku ako na menzes, poradte co robit. Dik.

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či môžem otehotnieť, ak som mala s partnerom nechránený pohl. styk v deň, keď mi skončila menštruácia a ani sa do mňa neurobil. Ráno som si išla kúpiť tabletku po … a aj som ju asi po 12 hodinách po sexe užila. Takže aká je pravdepodobnosť, že by som mohla byť tehotná? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

Ahoj, ak si ešte nedostala menštruáciu a 3 testy ti ukazujú, že nie si tehotná, tak ešte nezúfaj. Menštruácia môže meškať zo stresu, z prechladnutia, z antibiotík, z choroby, z hocičoho. Len sa treba upokojiť, dať si relaxačnú kúpeľ. A prsia sa týždeň pred menštruáciou zvyknú zdúriť a sú dosť citlivé. Ale keď cítiš jemné vibrovanie v podbrušku a keď cítiš, že máš asi o 2 čísla väčšie prsia a ráno ti zvykne byť na vracanie, tak radšej by som navštívila gynekológa. S pozdravom, Shelly_Medical :stuck_out_tongue:

Dobrý deň. Potrebujem poradiť… Pred cca 2 mesiacmi som začala užívať antikoncepciu (softinelle) … vybrala som prvé balenie… teraz beriem druhé a menštruácia stále nechodí… už sú to 3 týždne… robila som si aj tehotenský test a bol negatívny… nedávno som mala aj také mierne červené špinenie… No bábo ešte nechcem… ale viete mi poradiť či možem byť tehotná ?

Dobrý deň. Potrebujem poradiť… mešká mi menštruácia 9 dní a pohlavný styk som mala asi tak pred 13 dňami. Chcela by som sa opýtať či môžem byť tehotná? Zatiaľ nemám žiadne príznaky ani nemám bolesti v podbrušku a ani nemám zväčšené a citlivé prsia. Test si idem robiť zajtra, ale chcela by som vedieť že či je tu aj nejaká iná možnosť meškania okrem tehotenstva.

Dobry den chsela by som sa spytat ked ma boli podbrusko na pravej strane aj v oblasti kryzoch? Meska mi to uz 13 den myslite ze som tehotna?

Prosim odpovedzte mi Men som mala dostat 8 a este stale nic neni mi zle ale strasne mabolelo v podbrusku asi 3 dni a ta bolest prestala teraz je en sem tam boli ma aj hlava a zachutili mi zuvacky myslite ze som tehotna? Mala som aj hnedy vytok troska s krvou
dakujem

Ahoj ja ked som si robila tehotensky test ta druha ciarka bola slabsia a teraz mam dcerku 2, 5 rocnu

Ahojte, včera som mala s priateľom pohlavný styk bez ochrany, pretože sa snažíme dávať si pozor. Keď už to malo naňho prísť, rýchlo zo mňa vytiahol penis a hneď sa urobil. Nemohlo vojsť do mňa ani trošku? Nemôžem byť tehotná? Menzes by som mala dostať až okolo 2. či 3. Keď si nie som istá môžem užiť tabletku po? Mám len 16 … za skorú odpoveď vopred ďakujem.