Tetánia

Tak tento stav velmi dobre poznam… preslasom si nim… ale uz mi je v podstate o. k. po liecbe ktora trvala skoro 2 roky

Chybala mi latka serotonin… chemicka nerovnovaha v mozgu-neurolog v BA mi predpisal lieky a po uzivani sa stav upravil.

Mas na 100% tetaniu

Ahoj, mám tie isté ťažkosti. Bola som už aj u prof. Rudinského s krčnou chrbticou, lebo si všetci lekári mysleli, že je to z chrbtice. Podľa neho nie, všetko spôsobuje tetania. Užívam 6 tabletiek magnezia a večer lyžicu makového oleja na zvýšenie vápnika. Musí to byť s odstupom, lebo je to antagonistické. Chystám sa ísť čínskemu lekárovi na Vajnorskú ulicu na akupunktúru. Viacerým už pomohol. Napíš mi na mejl, ako sa máš. Ľudmila

Ach ludia, mame my ale galibu. Ale na tetaniu sa nevyliecite takymto sposobom, bude ju iba potlacat.
Sam som zacal mat panicku poruchu a tetaniu, patral som po tom, naucil soms a to predychavat. Vyjst po schodoch vsak stale nie som schopny.
Zistil som vsak, co to zapricinuje. Je to borelioza-politicko-ekonomicka choroba, ktora nechce byt liecena. Pomozu Vam ceske stranky o borelioze, kde su ludia s takymito stavmi 1000cky. Bohuzial su u nas strasne smernice na vysetrovanie a liecenie tejto choroby. Urobia vam elisa test-ktory je uplne smiesny a nepresny. Ani western blot vam nic nezaruci. Mala hrstka doktorov, ze ich pacienti, co maju Alzheimera, Parkinsona, tetaniu- vsetkym zistili ze maju boreliozu. Nebudem tu rozpisovat, na ceskom je kopec pribehov co vam mozno pomozu.
Na margo, kliest vas vobec nemusel stipnut, ani flak ste nemuseli mat a aj napriek tomu ju mate. Nasi uzasni doktori zo slovenska vsak ani to nevedia. Dva roky som sa zbytocne trapil, kym mi to nahodne zistili. Potom som si to musel aj tak liecit na cierno kvoli hlupym ceskym a slovenskym smerniciam, ktore este nikoho nevyliecili z boreliozy.

Http://hyperventilacna-tetania.hihahe.eu/

Ahojte všetci chcem sa Vás pekne opytat či mate aj strašné slabosti na odpadnutie a bolesti aj pri srdci a či Vám niekedy je zle aj od zaludka lebo mne stale. Ďakujem krasne

Ahoj prosím Ťa a na akom vyšetrení si bola ked Ti určili tetániu lebo mne povedali že maju podozrenie ale nikto ma ztial nikam neposlal ani mi nedali ziadne lieky len magne B6 a to mi vobec ale vobec nepomaha a tak trpím a spolu somnou aj moja rodina. ďakujem

Organizmus je vycerpany z nespravnej stravy a mate alergicku reakciu na chlad. Doporucujem vam ako laicky domaci lekar nasaadit vyzivove opatrenia v ovocnej a zeleninovej forme, uzivbanie vlakniny / vlociek zmiesane s prevarenou vodou) Takisto postupujte s ovocim. Vyhodny je rucny mixer. Samozrejme pitie zazvoroveho caju a cesnakoveho. Nie kupovany. Cersttvy zo zeleniny. Vyhybajte sa mesovym vyrobkom, bielej muke a sladkostiam. Miesto kavy odporucam, spaldovy napoj z lekarne. Dodrziiuavajte kludovy rezim a prechadzky v prirode.

Skuste chrenovy odvar.

Zialbohu je viacej roznych chorob, ktore lekari nevedia liecit a tak sa snazia nas presvedcit, ze je to “chyba nasho tela”=autoimunita alebo ze ta choroba vlastne v tele nie je, kedze ju nevedia spolahlivo ani zistit a ani liecit. Medzi ne patria Boreliozy, chlamidie pneumoniae, rozne navonok sa slabo prejavujuce viralne infekcie, mykoplazmy, "chronicke " choroby ako biofilmy a L-formy.
Mnohe z tychto sa vedia v tele maskovat, tj skor nez sa da na ne ucinne zautocit sa musia odmaskovat, na co sluzi napr NAC, serrapaptaza a pripadne aj ine enzymi. Az potom s na ne ucinne mnohe antiviralne, alebo v pripade boreliozy napr oleuropein z olivovych listov, a kvapky samenta, coumandy a banderolu, ktore musia byt brane dost dlhodobo, lebo borelioza ma 3 rozne formy, bakterialnu, vnutrobunecny parazit a spor. Bakteria sa da znicit atb, ale nie ine formy, tj po “lieceni” atb sa borelioza “vracia”, tj vobec sa nevracia, lebo nebola vobec vyliecena, tj zostaly v tele mykoplazmicke formy a spory z nej.

Tiez mam priznaky tetanie. Prosim Vas kde v Bratislave sa mozem prihlasit na kompexne vysetrenie. Chcem predist zavaznejsim problemom. Dakujem

Tiez mam priznaky tetanie. Prosim Vas kde v Bratislave sa mozem prihlasit na kompexne vysetrenie. Chcem predist zavaznejsim problemom. Dakujem.

Ahojte vsetci tetanici ta nasa tetania je to fakt velmi neprijemne je to proste strasne stale slabosti na odpadnutie tocenie hlavy a pod. mna ju diagnostikovali asi pred mesiacom mam dni kedy mi je fajn mozno dva a potom nasleduju 4 dni trapenia to je ale sila. Aké problemy rozneho druhu mate vy?

Chcem sa Vás opytať ako sa vlastne stravujete pri tetanii či dodržiavate nejake prísne regule co sa tyka stravy samotnej alebo nie? Ďakujem

Ahoj Bea uplne Ťa chapem mne tiež lekar povedal že či mi moze dat odporučanie ku psychiatrovi takže ma mal za nejakého porušeneho. A ake máš Ty stavy čo preživas a ako casto?

Ahojte. Mne tetániu zistili pred 18 rokmi, vtedy to bolo hrozné. Ležala som na neurológii dva týždne. K psychyatrovi som sa pýtala sama, lebo už som si nevedela rady čo mám zo sebou robiť. Bola som vyčerpaná nakoĽko som mala dvojičky, ktoré mali vtedy tri roky a dali mi poriadne zabrať. Akosi som to prekonala a po roku som si na chorobu ani nespomenula až minulý rok keď už je to asi zasa späť. Zasa tie nepríjemné pocity, závrate, búšenie srdca, bolia ma všetky svaly a kosti. Už som vybrala množstvo injekcií a rehebilitácii a vôbec žiadna úľava. Stále som unavená a hlavne ma už nebaví jesť tie ich lieky aj tak mi nezaberajú. Najhoršie je že som PN a do roboty si vôbec netrúfam a ešte sa mi už pridružili tri chronické choroby chrbtice a už osem rokov mám aj stredne ťažkú astmu. Doktorke som naznačila, že či mám teda nárok na čiastočný inv. dôchodok tak povedala že to nič nieje a ja by som chcela vedieť i mám naň nárok. Poraďte niekto. ďakujem

Ahojte.
Ja mám tetániu už asi 3roky od kedy viem že je to hyperventilačná tetania, tak sa mi to zlepšilo. Ja som mal všetky tie asi najhoršie stavy. Mám spústu materiálu o tetánii. Je to nedostatok minerálov vitamínov skupiny B, D, E.
Aj vápnika, ale pozor na to, že vápnik je najlepšie užívať prírodný, aby ste nedostali kamene. Je toho strašne veľa. Tak, kto bude chcieť tak nech mi napíše na e: ipslovensko6@gmail.com

Ahoj noo to Ti nezavidim mne dignostikovali tetaniu asi pred mesiacom ale tie moje stavy cosi strasne pocit na odpadnutie a bolesti v hrudniku takze sa stale bojim ze je to srdce pritom mi uz asi 5 krat robili EKG aj brali krv na srdce aj zrazeniny v zilach a povedali ze srdiecko je v poriadku. Ja uz tiez neviem ako dalej kolkokrat ked mi je v noci zle a mam ist rano do prace tak sa strasne bojim ze co bude ak ma to chiti aj v praci?

Lubik, uz si prisla na to z coho mas to palenie? Mna to trapi uz dva roky. Pred tyzdnom mi zistili tetaniu.