Tourettov syndróm

Tourett je chemická porucha v mozgu, obávam sa, že nejaké spirituálne terapie to vôbec nevyliečia, aj keď každý rodič by urobil čokoľvek, aby sa deti uzdravili, len tá chémia (nadmerná tvorba dopamínu v mozgových gangliách)nepoviem, podpora psychológa na zvládnutie tejto choroby, ale môžem sa staviť, že vyliečenie touto metódou je absurdné.

NEHOVORIM ZE NEMATE PRAVDU,ALE POZRIME SA AJ DO DUSE DIETATKA,NELIECME LEN TO FYZICKE KTORE VIEME CHYTIT,PSYCHIKA CLOVEKA STOJI NAD JEHO TELOM.TO FIZICKE JE LEN UZ DOSLEDKOM KTORE VNIMAME AKO POSLEDNE ,COMU HOVORIME CHOROBA

tazko povedat ci ide o tourett.to mu si diag. skuseny lekar nam to diag. az po 3inych diag.a som vdacna 1super doktirke ak mate zaujem poslem adresu sme od ZH neviem od kiaL STE DOVI.

Chcem sa pripojiť k myšlienke založiť združenie na báze Touretta. Sme z Bernolákova a máme 12-ročného syna s týmto problémom. Prejavy sa u neho začali v 7. roku života. Tým, ktorí sú zdatní v angličtine, by som doporučila stránku www.latitudes.org, www.latitudes.blogs.com - je to blogová stránka Dr. Sheily J. Rogersovej, ktorá je autorkou publikácie Natural Treatments for tics & Tourette’s A pacient and Family Guides (Prirodzená liečba tikovej poruchy a Tourettovho syndrómu). Ďalej stránky www.tourettesyndrome.net, www.tsa-usa.org (stránka národnej asociácie T. syndrómu - USA).
My hľadáme informácie, kde sa dá. Možno nám všetkým pomôžu.

zistujem ze deti s tourettom je na sk dost len su roztratene po celom sk skoda neviem po anglicky ale pomohlo vam nieco z tej stranky liecba alebo co mam zaujem o vsetko velmi sa trapime a aj syn i ked on nevie svoje pocity definovat ale je to velmi neprehliadnutelne musela som nechat pracu a 24h.savenujem jemu.dik .

Mail na Vašu adresu mi nechce prejsť. Skúste sa mi ozvať na moju: viera.gabcova@zoznam.sk.

Prečítajte si rôzne skúsenosti. Ja som to našla vo vyhľadávači googla:
ADHD diéta - INFODOM

včera sme sa vrátili.chodíme na psychiatriu a robia psychologické a psychiatrické vyšetrenia.celé je to o tom.nie je tam zle,len keby tie lieky učinkovali dlhšie.

no v prvom rade kto to nezazije ten to ani nemoze pochopit aj my sme vyskusali rivitril aj risperdal ale ja som nevidela ziadny pozitivny ucinok len syn bol ako chodiaca mrtvola tak sme proste prestali brat lieky nebolo to potom ani horsie ani lepsie ale aspon som mala dobry pocit ze mu nezatazujem organizmus zbytocnou chemiou skolu sme zvladali vdaka dobrej pani ucitelke ktora mala trpezlivost ked nahodou v skole nekontrolovatelne vykrikoval s pisanim to bolo tazsie lebo mu mykalo rucickou s vela krat popisal alebo aj roztrhal zosit aj ja som bola vela krat nervozna aj som ho vyhresila potom ma to mrzelo lebo on sam by bol najradsej keby s tym vedel prestat lenze to nejde je tazke sa ovladat lebo je to zataz aj pre rodica a stale si opakujem preco prave on, no chce to len trpezlivost a dietatko potrebuje vela lasky aby vedelo ze ho lubite aj tak aj ked sa niekedy nahnevate teraz ma syn 14 a oproti zaciatkom je to o nieco lepsie vlastne o dost lepsie lebo vtedy si hocikde klakol na ulici,krical,mykal sa no bolo to hrozne a ja som nevedela ko mu pomoct jeden cas sme chodili aj k homeopaticke vtedy sa mu dost polepsilo inak je velmi sikovny v skole sa dobre uci len tie tiky sa este daju pozorovat niekde som citala ze podaktorým sa to v puberte zmiernilo alebo aj zmizlo

zalozt zdruzenie je dobry napad naozaj je vela deticiek ktore tym trpia neviem co to obnasa zalozit take zdruzenie ale som za

sona prosim napis tvoju mailovu adresu ,lebo u mojho syna sa to prejavuje doslova a dopismena tak isto ako aj tvojmu

Liecim s rekonektivnym liecenim a srt.tourettov syndrom je psychicka porucha,lieky iba docasne utlmia problemy ale nevyliecia cloveka

brano vies my napisat kolko by to vyslo euro keby sme sa rozhodli pre tvoju liecbu?prosim napis

tak to by dal vediet v maili

tu je mojm mail maros212@azet.sk

Ahojte! Opäť sa hlásim po terapii vitamínových doplnkov.Neverila som príliš, ale po intenzívnom užívaní, snažím sa obmedziť sladké,chem.farbivá, doplniť šport.aktivitu- VEĽKÉ ZLEPŠENIE!!! (asi 70
%)

daj vediet ake vitaminy si davala a v akom davkovani diky

mozno ze by pomohlo rekonektivne liecenie ,s ktorym liecim aj ja.

Pozri nižšie.Na jednom anglickom linku písali že B-čka 3násobok dopor.detskej dávky, Magnezium, lecitín dopor.dennú dávku

nenašiel náhodou niekto niečo o tom lieku chorean,čo písala pani alica že má zázračné účinky a že ho vyrábajú v kyjeve?