Tumescenčná liposukcia

Ahojte,
chcela by som sa spýtať či tu niekto nemá skúsenosti s tumescenčnou liposukciou stehien.Neviem sa totiž rozhodnúť či ju podstúpiť alebo nie.

Dobry den, ja som bola u doktora Simkanina viac krat vyhrala som totiz sutaz v casopise. Nemam ziadny dovod robit mu reklamu ale musim uznat ze ma naozaj sikovne ruky. Odsaval mi 4 partie, niektore sa zahojili rychlejsie niektore pomalsie. Za vyse 4 mesiace som schudla zo 71 na 61kg. Nebolo to len liposukciami ale aj zmenou stravy(ziadna dieta!)lymfodrenazami a cvicenim. V kazdom pripade to doporucujem skombinovat. Anna

ahoj rozmyslam nad tumes. liposukciou v medicom VIP mozete mi dat niekto prosim blizsie info o tejto klinike pripade doktorovi? mala som 60 kilo a mam 100 kilo zburili sa mi hormony a vacsinou sa mi uklada na bruchu vyzeram jak tehotna takze by som chcela vyskusat poslednu moznost lebo nic nepomaha. fakt dik

Ahoj Adka, teraz v marci idem podstúpiť tumescenčnú liposukciu stehien u doktora Simkanina, takže niekedy koncom marca môžem dať vedieť, ako to všetko prebiehalo

Ako to vyzerá teraz po 4 mesiacoch, o akú časť tela išlo.

Ahoj, ak si toto este citas tak mi prosim ta napis na email.Chystam sa totiz do KE na liposukciu ale vravis ze niesu dobre ohlasy… turmalina@atlas.sk moc dík

Pred týždňom som podstúpila tumescenčnú liposukciu vonkajších a vnútorných stehien. Zákrok bol naozaj bezbolestný, prvú bolesť ako pri svalovici som začala cítiť asi po troch hodinách, dala som si analgetikum a potom to už bolo v pohode. Prvých 24 hod. vytekala zo mňa tekutina, potom už nie. Do roboty by som mohla ísť tak po troch dňoch /som na MD/. Cez víkend mi pomáhal manžel, potom som už fungovala normálne sama s dvoma deťmi celý deň. Zatiaľ je to opuchnuté, čierno-žlté, bolestivé len na dotyk. Výsledok očakávam najskôr o mesiac-dva. Ak nebudú iné komplikácie, kľudne by som šla na zákrok znovu. Bola som u Dr. Šimkanina v Medicom Vip.

Ahoj bobochajka, chcem sa ta spytat ci ti ta liposukcia naozaj pomohla lebo pocujem same negativne ohlasy. Chcela by som vediet ci to boli co to dlho trva a ci sa zmenila viditelne postava. Vzhladom na to ze som studentka bolo by mi luto vyhodit viac ako 3Oooo za nieco co mi nepomoze takze ak robis len reklamu tak mi to prosim ta uprimne povedz. Dakujem

Ahoj Blanka, výsledok zatiaľ nevidno, to ale očakávam až tak o dva mesiace. Mňa to začalo bolieť tak o tri hodiny po zákroku, dala som si tabletku a už to nebolelo. Potom na druhý deň to začne bolieť ako modrina, keď sa riadne udrieš a zle sa leží na tom mieste, vstáva z postele a nastupuje do auta. Nie je to nič strašné, ja som na tretí deň fungovala normálne s dvoma deťmi doma a to nie je žiadne leháro. Určite nerobím reklamu, aj pre mňa to je veľa peňazí,ale rozmýšľala som o tom už dlho. Mám 34 rokov a najlepšie aj pre hojenie kože je to do 35. Výsledok zatiaľ nevidno, takže zodpovedne Ti to budem môcť povedať za dva mesiace. Ak Ťa bude ešte niečo zaujímať odpoviem.

Dakujem za odpoved…a kolko ta to vyslo na tych stehnach?

vyšlo ma to 36 tisíc.

dňa 1.4. som absolvovala liposukciu brucha , dnes 3.4 mam modriny po bokoch kde mi odsavali tuk a brucho mam opuchnuten. Neviete niekto kedy to začne odpuchat. V pondelok idem na kontrolu tak som zvedava čo povie doktor nejaký rozdiel už vidim len dufam že mi čoskoro splasne to brucho.

Ahoj Lenka,dufam,ze ta neotravujem,ale velmi by ma zaujimalo,kolko ta to stalo.Ja totiz nad tym taktiez rozmyslam,mam problematicke partie.Z cvicenim som uz skusala,ale aby to bolo viditelne,potrebujem poriadne schudnut a to ja uz nechcem,pretoze mi kazdy hovori,ze vyzeram ako chora,ked som taka chuda,takze,ja som v podstate spokojna so svojou postavou,len brusko a pas mi vadi.Mozes mi napisat,co vsetko si musela absolvovat a ako to vsetko prebiehalo?Dakujem

mNA TO STALO 26000,- v košiciach , musela som absolvovat krvne testy a to bolo v podstate všetko cele to trvalo od 8,00- o 11,00 som sa prebrala . Mne to robili v celkovej narkoze vraj je to lepšie kvoli bolesti pri operacii, lebo pri lokalne ti odsavaju tuk aj s anestetikom a na konci vraj citis bolest. Prve dva dni ma to sstrašne bolelo boky mam uplne modre nakolko mi tahal doktor aj z bokov a brucho ma boli ako pri svalovke. Da sa to prežiť ale potrebuješ aspon 3 dni na regenaraciu.

Ahoj chcela by som ta poprosit ja idem na zakrok k doktorovi Simkaninovi v maji… mozes mi mailom napisat ake mas pocity z toho a ako to prebiehalo a co to stalo. Dakujem moj mail je renynka@centrum.sk

praveze v lokalke to boli po operacii menej, pretoze to anestetikum tam zbytkovo ostava, ak to robia v celkovej a nenapustia to anestetikom, a roztokom, tak to nieje tumescencna liposka

ahoj,citala som tvoj prispevok ohladom liposukcie. Aj ja o nej uvazujem,avsak neviem sa rozhodnut pre kliniku, je ich dost na nete a kazda napise o sebe len to najlepsie. Mozem sa spytat,ze na ktorej klinike si si ju dala robit a ako si bola spokojna?Samozrejme ani cena nie je zanedbatelna. Uvazujem nad tymito klinikami interklinik,medicomvip,mediklinik.
Za tvoju odpoved ti dakujem
Lucia

medicomvip, 36 tisíc vnútorné a vonkajšie stehná

Ahoj Lenka,
aj ja rozmýšlam na TL brucha.Bola by si ochotná podeliť sa so mnou o svoje skúsenosti cez e-mail, prípadne prijala moje pozvanie na kávu?

ahoj lenka, chcela by som sa ta viac popytat ohladom tumes.liposunkcie, prosim napis mi svoj email
dakujem