Ultrazvukom na tukové vankúšiky

A čo nejde dole? Bola si niekde na zákroku?

Prosím o adresu a kontakt kde v Poprade robia ultrazvukovú liposunkciu. Dakujem

babenky nechystate sa teraz niektora na liposukciu ultrazvukom ak hej ozvite sa mi na mail kamaratka na to ide do blavy a ked najde este nejaku holku budu mat obidve 25 % zlavu…to maju taku akciu na marec tak sa ozvite ak by nieco :slight_smile:

ajooj prosim ta mozes mi napisat na mail kde v ziline si to bola a za akee ceny?:)dakujem mooocc

ajooj prosiim ta a kde si to bola mozes mi nap.na mail?:slight_smile:

Ahojky, bola som na ultraz. liposukcii v Proslime - myslim, ze sa tak volaju. Je to oproti AAA auto. Bola som fakt velmi spokolna. Dala som si robit brucho,uz som po druhom raze, isla som dole 3, 5 cm z obvodu pasa. Citim to aj na nohaviciach este tak 3-4 razy a mozem kupovat mensie nohavice.:)))). Su tam aj super zdr. sestricky,dobre sa venuju.Ja som si kupila taky balik - 6 sedeni, cena 508,-EUR. Ale myslim, ze sa tam da aj jednorazovo. Pa, skus, odporucam

Na celulitidu je to super. Mam pocit, ze sa to uplne straca. Predtym mi ju bolo vidiet aj cez nohavice, teraz vobec. Pa, vyskusaj…

A bolelo to???

Ja som tiež chlap .Absolvoval som 13 sedení v Nitre dnes som končil a mám dole 6 cm z brucha. Urobte si vlastný názor ale ja aj moja manželka sme spokojný

Vobec nebolelo…

Čítam tu rôzne názory tak som sa rozhodla prispieť aj ja. Dlho som sa odhodlávala pretože pre mňa je 900 euro naozaj dosť a tiež som musela do Nr dochádzať až od Trenčína.V štúdiu mi však baby všetko poukazovali boli naozaj milé tak som to riskla.Kupovala som si akciu kde som dostala 13 procedúr + lifting tváre + cvičenie na vybr stroji.Výsledok ? Dala som dole 8 cm z bokov a 5 cm brucho . Priznám sa že som dúfala viac no keď mi ukázali fotky pred a po zostala som zaskočená ako sa mi v bokoch zmenila postava aj rifle mi lepšie sedia na zadku. Teraz si postavu snažím udržať cvičením
Takže ak to chcete vyskúšať a nemáte prehnané očakávania dajte sa do toho .Počítajte s tým že budete musieť veľa ale naozaj veľa piť pre mňa bol práve toto problém lebo potom som musela stále chodiť na malú čo mi robilo v práci problémy ale myslím že to za to stálo

Baby držím palce

Ančika

ahoj anna,
ja som na tom bola tiez, vobec to nebolelo, robila som si brucho. Vecer som ale citila ako keby som mala velku modrinu na bruchu, ale brucho som nemala ani zacervenane, mala si to aj ty, alebo niektora z vas? No ja som bola bez lymfodrenaze a nepila som vela, je to zle? nema to potom taky ucinok?

Ten poprad je aktuálny. Je to salon Patricia, v pasáži. Kamoška tam bola, je po dvojičkách, vyťahané bruško a už má dole 6 cm a to tam bola len 2 x.

ahoj, aj ja rozmyslam o ultrazvukovej liposukcii,len neviem sa rozhodnut kde. Som z Ba,tak mozno by som stihla este tu akciu. Mam nastudovane skoro vsetky salony kde to robia,ale ziadnu akciu som nenasla.Mozes mi napisat kde to je? Dakujem Radka

Ahojte.
Chcem sa podeliť so skúsenosťou.Bola som na zákroku v centre PROSLIM, ultrazvuková liposukcia, mám po 4 sedeniach, je to výborná metóda na formovanie postavy.Chodím tam pre stehná a zadok, som maximálne spokojná.Veľmi pekné prostredie, zdravotné sestry su profesinálne, mala som aj vstupnú prehliadku u doktora, všetko na vysokej úrovni.

Ahoj. Skutočne aj ja som spokojná.V Žiline v Medicínskom centre Proslim majú ultrazvukovú liposukciu kombinovanú aj s vákuovou terapiou, zlepšuje efekt liposukcie, je to novinka.Po prvom sedení mám z obvodu brucha dole 3 cm…Netreba váhať, chodte do toho.

ahoj radka skus mi napisat na mail napisem ti viac :slight_smile: domincek4@azet.sk

Ahoj, mala by som záujem sa k Vám pridať na ten ultrazvuk. Ak je to ešze aktuálne…

ešte to len chystám.

Môžem vedieť čo a kde sa to chystá?