Urológ

Myskim,ze mas nejaku infekciu,vacsinou to mava zena.neboj sa nie je to nic vazne,ale umyvaj sa intim gelom,takym co je pre zeny a pripadne si kup krem canesten a natri si to.A opytaj sa partnerky,ci nema nejake podobne problemy,potom by mala ist na gyndu a nemalo by ste mat pohl.styk.

Chcem sa opytat,ci nepoznate nejakeho dobreho urologa v NR.dakujem

ahoj, to iste som nahmatal aj ja… ale mna to neboli… Urolog mi povedal, ze su to tukove gulocky… neskodne… ak ta bolia tak vyhladaj lekara…

urcite zajdite za lekarom, nemusi ist len o BWR

serus…mas este ten problem ?. jam mam asi nieco podobne, ako ti to riesili ?

ja som to tiez mal … ale ked som bol velmi mali , mal som mozno 10 rokov …Bolo to z toho ze som si nestahoval predkozku tak sa mi to zrastlo … Bol som s tym na chirurgii … on mi to surovo chytil a strhol mi to silou dole … Vtedy som takmer odpadol … Bola to strasna bolest. Najvacsia aku som dovtedy citil …

mam biele vriedky na semenikoch a predkožke trápi ma to už dost dlho a bojím sa či nejde o niečo vážne. Pohlavný styk som ešte nemal.Nebolí ma to ani nesvrbí. Prosím poradte mi. dakujem

ahojte, chcel by som sa opytat a poprosit o radu cim najrychlesie (vopred dakujem)
na penise sa m objevil taky modry flak ide to zospodu na obe strany a ked sa mi stopory tak to vyzera jak keby mi odumieral
zospodu na penise ale vidim taku malu cievku a je velmi cervena tak sa pytam ci sa nemohlo stat ze mi njak praskla a naliala sa mi tam krv alebo nieco…a ako si stymm mozem pomoct?

presnejsie ten flak je na zaludi

Dobry vecer asi rok a pol sa licim na kvasinky no bola som u urologa,ginekologa na imunite a infekcnom a vsetky vysledky boli dore len kvasinky sa mi potvrdzuju furt no liky ktore berem mi nezaberaju alebo zaberu na tyzden a znova mam kvasinky poziadala som aj o hvp no nikde mi to nechcu spravit uz som s toho zufala a neviem co dalej prosim mozte mi poradit?

vyskusaj koloidne striebro , je to aj na to…

ja by som chcelsa spitat mam obrezku a zalud mam norrmalne sarbeny pokade mi dosiahne ,ale potom mam ho trochu tmavsi zalud je to normalne vdaka

prosim poradte mi niekto

nemoze to byt onanovanim ,ze mi stmavol zalud lebo virasku ziadnu nemam keby bol spinavi tak by sa mi porobily ne

Ahoj Zuzana
Spomínaš vyšetrenie u gynekologa, veď v rámci preventívnej prehliadky u gynekologa sa odoberá ster z krčka maternice na cytologiu a podľa výsledku sa zisťuje či žena má HPV vírus aktívnej formy. Takže nechápen na čo to potrebuješ ešte raz, keď si bola gyn. vyš. A okrem toho HPV vírus nesúvisí s mykozou, ani chronickou.

Mám veľmi opuchnutú kožu.

opuchnuta koža nastáva na penise ke´d si si nan ublizil alebo pritlacil chod za urologom

Dobrý deň,
pe sexe s priateľkou sa mi na žaludi spravili vyrážky, ktoré potom ako som si dal canesten zmizli. Asi 3 dni na to sme mali opať s priateľkou sex a opať sa mi vrátili vyrážky, no tentokrát aj boli pri dotyku, sú červené a začínajú mokvať. Čo to môže byť? Za radu ďakujem.

Pripájam sa - mám do bodky podobné obtiaže. Urológ povedal, že z jeho strany je všetko v poriadku - zahlásil to po ohmate a kontrole moču, čo sa mi zdá dosť slabé vyšetrenie na takú diagnózu. Takže plánujem navštíviť iného urológa, keďže bolesti neustúpili a už je to odvtedy trištvrte roka.

POuzivaj na všetko inu žiletku…na bradu inu,na pazuchy inu,a na bradu inu…ja som mal taky isty problem ale s pazuchami…a začal som to riešiť takto a pohoda…Skus to možno to pomože