Vitamíny na posilnenie imunity

Nie nie, je to sirup, ktory sa da normalne kupit. Obsahuje viacero dolezitych vitaminov, ktore detom v skolkarskom veku prospievaju. Ako som sa k tomu dostala? Tak tiez som mala problem s tym, aby nase slniecko malo vsetky potrebne vitaminy, aby nebol problem ani s rastom, lebo aj na ten vitaminy vo velkej miere vplyvaju, ale tiez aby aj co sa tyka imunity boli vsetko v poriadku :slight_smile:

lenze to nemas problem s tym, aby spapalo ten sirup? lebo toto je u nas konecna, dostat nieco, nejaky sirup do nasho pokladu, s tym problem ako svet, krik plac a zakazdym rezignujem, lebo nevladzem nasilu do niecoho vlastne dieta nutit :frowning:

Toto bola dalsia vec pred ktorou som mala tak respekt. Ktorej som sa trosku bala. Ale preto som aj tomu vyberu venovala viac casu. Aby som mala istotu, ze to bude fajn a ze ani s tymto nebude problem. Lebo bojovat, ze nechce vypit sirupcek to by som asi nedala. Ze nasilu by sme museli davat. Velkou vyhodou tohto je aj to, ze ma taku cokoladovu prichut, cize problem s uzitim nebol absolutne :stuck_out_tongue:

To je potom fajn, ze sa da bezne kupit len tak :slight_smile:
Cize si si v podstate robila taky prieskum ohladne toho? Lebo nam sa tato dilema evidentne tiez nevyhne, preto som rada, ze je tu niekto kto s tym ma skusenost a aspon mi bude vediet poradit :stuck_out_tongue:

myslite si, že ekzem a sucha pokožka ma niečo spoločne s imunitou?

Nasilu by som ani ja nič nedala, to by bolo u nás kriku a na to nemám ani nervy a ani srdce veru :open_mouth:
Rozprávala si sa o tomto aj s detským lekárom??

Ano taky mensi aby som mala istotu, ze to co kupim bude dobre a hlavne aby to prinasalo ucinky ake ocakavam, co sme potrebovali :slight_smile:
Dokira vies najhorsie je to, ze malokto o takychto veciach rozprava aj medzi kamoskami, ja som si musela vyhrnut rukavy a sama si zacat o tom cosi zistovat aby som vedela sa rozhodnut.
Milkaaa nieco na tom moze byt, len to uz je dobre potom s lekarom preberat :wink:
Marusiatko to nie, to ani ja nemam rada, ked by nieco muselo ist na silu, celkovo v zivote nemam rada veci, co su nasilu, ked na nieco sa tlaci :frowning: Vies co popytala som sa na to, ale tak mala som v tom uz viac menej jasno :slight_smile:

baby nechcem spochybňovať to čo ste písali, to čo zažívate len trošku si nie som istá, či je na mieste toto riešiť, či už pri deťoch ktoré majú málo rôčkov treba myslieť na imunitu, veď nemali by ju mať vo forme, keď sú ešte také malé?

neviem ako dlho si mamickou, ani nechcem do teba rypat ani nic podobne :slight_smile: ale asi si neuvedomujes ake je dolezite aby dieta bolo zdrave, ze ked bude chore tak ani pre teba to nebude med lizat, ked budes musiet s nim byt doma a nebudes moct ist napriklad do prace alebo niekam :wink: myslis, ze dokedy by sme mali cakat s tymto? do puberty??

neberiem to ako rýpanie, toho sa neboj, ja budem rada za každú radu, ktorú tu dostanem :slight_smile: napísala som len to, čo si myslím, keď tak nad tým logicky uvažujem :slight_smile: toho som si vedomá, že keď ochorie, že to nebude sranda, že budem v pozore stáť aj ja :smiley: :smiley:
neviem dokedy čakať, to som až tak nerozmýšľala, len som myslela, že možno to netreba siliť už v takomto veku jak sú škôlkari, či?

Tak tak ako si napisala, malo sa o tom bavime a potom sa musim ja doma po veceroch s tymto trapit, ze ako co vymysliet spravit, aby bolo dobre. Ale tak ty si to uspesne dobojovala podla toho, co citkam :slight_smile:

a nie len ty budes v pozore stat, ale cela rodina, to ked deti skoli nieco, ze vylahnu, tak vtedy sa este len zacne ta prava “zabava” o tom uz aj ja viem coto svoje a teda prechadzka ruzovou zahradou to nie je ani len za svet, raz tolko treba deti obskakovat, aby mali vsetko, aby boli ticho, neboli hladne a hlavne udrzat dieta lezat ked to je potrebne, aby nelietalo po celom dome, to je umenie :smiley:

takze ma dobru chut? prichut? ze neni problem? ooo to je parada :slight_smile: lebo zatial zakazdym kazdy jeden sirup, co sme mali, co som kupila to bolo velkym problemom dostat to do drobceka, sme bojovali, az som to vzdala :-/

Nie, nie je problem, chutovo je uplne ako sladka cokoladka, cize asi nepoznam dieta, ktory by take nieco malo problem spapat. Aspon teda u nas to problem neni ani len nahodou :smiley:
Posielam Ti aj fotku ako sirupcek vyzera, aj farbu ma taku krasne cokoladovu :slight_smile: IMG_0655

presne toto, čo si mi napísala si viem predstaviť, ale nechcem to radšej zažiť, lebo z toho by som sa asi veľmi dlho dostávala a spamätávala aj po psychickej stránke a asi aj štuple do uší by som musela mať v zásobe doma :smiley:

poviem ti, ze tie my mame neustale doma, kedysi som nakupila kvoli muzovi, lebo nenormalne chrapal, tak vtedy som ich furt musela mat po ruke a mam v zalohe do dnes, ale to proti chrapaniu stacilo, ale pri detoch ani to neni dostacujuce, aspon u nas teda vobec :smiley: to uz by ine stupliska museli byt :smiley:

Aké žirafky na obrázku, na obale. Možno keby sme deti viac otužovali, že by sme sa nebáli toľko o nich tak by ani také choré neboli, nemyslíte? Čoraz viac premýšľam nad tým, že prečo dietky teraz sú také náchylnejšie, tiež sa s tým doma neustále stretávam, najmä teraz jak škôlka začala a my sme už druhýkrát doma!!! Mám pocit, že zachvíľu sa z toho zbláznim. :weary::weary::weary:

Nie nemyslim si, podla mna dietatu musime dat, to co je potrebne a toto je podla mna fajn cesta k dobrej a hlavne odolnej imunite :wink: A prave to deti potrebuju mat dobre vybudovanu imunitu a vsetky vitaminy, ktore im pomahaju pri spravnom raste a vyvoji. Je to aj tym, ze mnohe si myslime, ze problemy pridu a odidu same :wink:

Keď ja by som si priala, keby sme nemuseli dávať žiadne sirupy ani lieky ani nič, keby to telo sa s tým nejako samé popasovalo. Nechcem zbytočne dávať takéto vecičky. Len podľa toto, čo ste písali, tak mám pocit, že asi sa mi nejako nepodarí tomu vyhnúť. Ešte keď prvýkrát sa to stalo, že sme museli ostať doma, tak si hovorím, že fajn, to sa stáva, no teraz keď už druhýkrát sme, tak už mi to nie je moc po chuti!

keby bolo keby - boli by sme v nebi :wink: toto by ti povedala moja starka keby videla, co si napisala :slight_smile:
zdravie nam bude sluzit kym sa on budeme starat, pamatam si, ze toto mi casto opakovala a poviem ti, ze kedze uz som dospela, uz som si nejakymi tymi vecami, aj zdravotnymi problemami presla a nie len so sebou, tak viem, ze nic nejde len tak, ze musime robit nieco preto ak chceme si udrzat zdravie :wink: