Vitamíny na posilnenie imunity

Potom teda asi už nemám nad čím premýšľať, nemám nad čím špekulovať :slight_smile:
Tak vidím to tak, že u nás budeme mať nový rituál, budeme dávať Oliverkovi teda sirupček a som zvedavá na to! :slight_smile:

…myslela som, ze podstata je ta ista…nie nie akoze v pohode, ja som len rada, ze mi pises svoj nazor…tvoj pohlad…ja nehovorim, ze moj nazor je spravny…ze sa nemozem mylit…len nahlas uvazujem a pisem ti ako to ja vnimam…ale mozno mas pravdu v tom, ze radsej podporit, ked este problemy nie su…skusim nad tym porozmyslat…

same sa proste nic nespravi a imunita sa pri zdravi duplom sama neudrzi, to by bola naivna predstava aj moja aj tvoja, to by bolo vsetko moc jednoduche, keby to takto fungovalo, ano bolo by to super, ale realita je ina :slight_smile:
ty si motko v tomto, ja som zase motko v inych veciach a myslim, ze to je horsie, ked si motko vo vztahoch :smiley:

je to rozdiel ako som ti pisala, pozri si zlozenie sirupu Kalcium-D, o ktorom som ti pisala, obsahuje len prospesne vitaminy, nic co by mohlo nejako uskodit, toto proste len tomu detskemu organizmu pomoze :slight_smile:
porozmyslaj nad tym, myslim, ze to ma nieco do seba a ze nie je na skodu pomoct detom aby zdrave ostali, aby sa vyhli zdravotnym problemom aj do buducna, ved to nie je tak vela, je toto podla mna to najmenej co mozeme pre nasich potomkov urobit :stuck_out_tongue:

my mamičky máme v niektorých veciach ozaj skreslené predstavy, či už ide o zdravie, o imunitu, ale rovnako či už ide o jedenie, ja som zase v tomto smere bola istú dobu naivná, že som myslela, že moje deti budú jesť všetko, čo si zmyslím, čo im dám, no rýchlo prišlo vytriezvenie, keď všetko končilo na zemi, každá zelenina :smiley:

trpím na ekzem apouživam nielen kvalitnejšiu kozmetiku, ale aj rozne vitaminy na imunitu, Jedno s druhym suvisi

Lenze ako to riesis pri detoch?? Ako pri detoch posilnujes imunitu a ako zabezpecujes to aby deti boli cely rok fit?
:slight_smile:

jedenie je problemom podla mna pri kazdom jednom dietati, jedno nechce to, druhe ono, kazde ma nieco co mu nie je po chuti. No nutit deti do niecoho nie je dobre, sice mi trvalo, kym som si to uvedomila, ale uz to viem. Treba im nechat priestor, samozrejme, ze nie aby od rana do vecera jedli sladkosti, ale tak ked nieco nelubia, tak preco ich do toho nutit :slight_smile:

vieš ale najlepšie je, že keď kamošky mi spomínali, že aké problémy majú, tak som len krútila hlavou, reku to je o tom ako si ich naučia, že moje deti proste budú iné :smiley: no jasné, moje deti evidentne nepočuli jaké som mala predstavy :smiley:

…rozmyslam neustale nad tym…idem si ten sirup najst, ked mi o nom pises…a asi sa nan aj v lekarni opytam…lebo ma to zacina zaujimat, ked si mi napisala, ze je medzi tym rozdiel…teda hovoris, ze v zlozeni neni nic viac len vitaminy??..

najdi si ho, kludne sa nan aj popytaj uvidis co ti povedia tam :slight_smile: keby som ja sama o tom nebola presvedcena, tak ti o nom pisat nebudem :slight_smile:
co by si este chcela aby tam bolo? ved deti nepotrebuju nic viac, len vitaminy v spravnom mnozstve :slight_smile: tie tiez dokazu velke divy! :slight_smile:

ale celkom ma upokojilo to, že v tom nie som sama, že aj ty si to tak brala, že nemám sama také predstavy očakávania, aj keď sa mi nesplnili no, hlavne, že ste mi to tu dali na pravú mieru :slight_smile:
tak neviem čo je lepšie v tomto prípade :smiley: :smiley:

ale sak to je prirodzene, ked som nemala deti, ked som este bola mlada, tak som ani len netusila, ze taketo problemy budem dakedy riesit. Som hadzala rukou nad takymito problemami a velmi rychlo sa tie problemy stali realitou aj u nas doma, ani som sa nestacila nazdat :smiley:

Hajeka tak som cakala, ze mi napises, ze mi das vediet, ze ako to je pri detoch z tvojho pohladu, ze ako pri nich riesis imunitu a ty nic :frowning:

dlhsie som tu nebola - az teraz som si nasla, co si mi pisala a aj fotku sirupu, co si mi posielala, v prvom rade ti za fotku a tvoj komentar dakujem :slight_smile:
za druhe som celkom prekvapena z toho, ze chutovo je dobry, ze ako cokolada, to taky sirup potom snad ziadne dieta nebude mat problem vypit, co myslim, ze je dobra sprava pre nas, pre rodicov, no nie???

v tomto si asi ruky môžeme podať, keď čítam čo píšeš, naše deti asi netušili, čo sme si predstavovali, čo sme od nich čakali aj čo sa týka stravy, čo? mali sme prehnané očakávania? :smiley: premotivované matky sme asi boli a to už skoro :smiley:

To bolo uz davnejsie co som ti to posielala, ale som rada, ze si sa vobec k tomu dostala :slight_smile: Aj ze ti to nieco dalo :wink:
Ano ano to je to paradne na tom, lebo kadejake ine sirupy si myslim, ze je do deti len velmi tazke dostat, lebo maloktory sirup je chutny, ze by nemali deti s nim problem. Ale tento je uplne jak cokoladka a to je pre deti radost :wink:

Poviem ti, že už keď náš Oliver nemá problém sirup vypiť, tak podľa mňa každé dieťa ho vypije a osobne nepoznám dieťa, čo by nemalo rado chuť čokolády, to také asi ani nejestvuje. Aspoň v mojom okolí nie.
U nás šak je to len pár týždňov, čo som sirup kúpila a zvykol si normálne každý deň už dávať, že si pýta sám :smiley:

mas priebercive dieta velmi?? :smiley: aka mama taky syn, ci to neplati??

dostala som sa k tomu to je to podstatne :slight_smile:
ano na to som narazala, ze mnohe co aj ja si pamatam z detstva, ze mnohe lieky, vitaminy chutili hrozne, ze sme furt s mamkou spolu bojovali, co som nechcela kadeco jest, co mi davala a mnohokrat si nevedela pomoct uz sama so mnou :confused: cize vnimam, ze je super, ze su uz aj chutne :slight_smile: