Vitamíny na posilnenie imunity

Tak myslím, že v tomto má niečo aj zo mňa aj z drahého, lebo obaja sme tak trošku prieberčivý, ale tak kto nie je. Myslím, že v istých veciach sme každý, len každý v niečom inom :smiley:

sama v tom niesi ani len nahodou, myslim, ze kazda mamicka sa s tymto stretneme v zivote, aspon teda minimalne raz a je to uplne prirodzene, len nemozeme sa tym nechat strhnut, musime si zachovat chladnu hlavu :wink:

Ani nehovor a pritom sirupu a vitaminy take dolezite len vysvetli to malemu dietatu, ked citi na chuti, ze to nie je nic prijemne, nic chutne, nic vabne. Take cosi do dietatka len velmi tazko dostat :slight_smile:

je to možné, ale myslela som, že sama som v tom, lebo na oko mám pocit akoby iné mamičky vôkol mňa boli dokonalé, že všetko vedia alebo neviem čo :-/
zachovať si chladnú hlavu, nie je zakaždým také easy :confused:

viem, ze to nie je jednoduche, ani pre mna to nebolo, ale panikou a stresom sa nic nevyriesi, radsej si zachovat chladnu hlavu a skor premyslat nad tym co spravit aby sme podobnym problemom celit nemuseli, aby sme sa im vyhli aj do buducna, aj ked budu uz deticky vacsie :slight_smile:

A to nie je len so sirupmi, to je aj so stravou, tazko cosi vysvetlovat, tazko by nam deti rozumeli v takychto veciach a dali si povedat. Ked su starsie, tak skor pochopia preco co robime, preco im vitaminy chceme dat, ci uz v strave alebo v nejakom doplnku, ale ked deti maju len tri, styri roky, tak to je darmo, to je zbytocne :confused:

Toto je ozaj tak. Snad vekom vysvetlovanie k niecomu bude, ze nase deti zacnu casom a vekom chapat to, preco co robime. Ze im chceme pomoct, preco im chceme pomoct a podobne veci :slight_smile:
Velmi by som si priala, keby to pochopili co najskor :slight_smile:

presne to, ze dieta nezaujima to, co mu to ma dat, ale jeho zaujima to ako to chuti a tam to teda vela razy troskota :smiley:
ale tak chapem to ved ja som nebola ina, ked som bola mala, takze za zle to nemam, len sa tesim z toho, ze dnes su aj ine moznosti, ze uz vyrobcovia myslia aj na chut tych vitaminov :slight_smile:

a ked este vitaminy chutia ako cokoladka tak to je jedna basen :stuck_out_tongue:

To je jedna báseň.

Lebo je to asi fakt tak, že ja osobne nepoznám dieťa, čo by po čokoláde nebažalo. A na druhej strane, keď má sirup čokoládovú chuť, tak dieťatko nemá potrebu si potom počas dňa ešte dáku čokoládu pýtať :stuck_out_tongue:

Myslim, ze ziadna sme nebola ina, proste je to tak, ze dieta si vybera uz potom, ze je priebercive, najma ten vek okolo troch rokov je taky, ze dieta uz prichadza na to, co mu chuti, co mu nechuti, co ma rado a uz proste skusa, vymysla :wink:

Keby deti neskusali nevymyslali by sme sa asi aj nudili mam taky pocit, nemyslis? By nam nebolo jak rodicom tak veselo, aj ked pri vitaminoch a liekoch to by som bola najpokojnejsia keby priebercive neboli. Ze by zjedli vsetko, co im dame :smiley:
No to je asi moje zbozne prianie akurat tak :smiley:

presne, tu miluje asi kazde dieta, taky sirup by som si normalne asi aj ja dala a ked este aj je prospesny pre zdravie tak duplom, aj fajn chut, aj ucinky jak vinko, sak to je parada :open_mouth:

Teoreticky aj môžeš si ho aj ty nasadiť :smiley:

Oceňujem tú príchuť sirupu Kalcium-D, je to veľká pomoc pri deťoch, že je chutný. Málo sirupov a vitamínov je aj chutných aj prospešných. Táto kombinácia by som povedala, že je dosť zriedkavá :wink:

jo a myslim, ze tomu sa nevyhneme ani jedna, kazde dieta bude skusat kolko vydrzime :smiley:

Asi sa s tym len proste musime stotoznit a hladat moznosti ako dat detom vitaminy bez toho aby s tym mali nejaky velky problem. Rozculovat sa nad tym, nad nimi asi moc zmysel nema, len my si tym viac vrasok na celo privodime :smiley:

Ale to je tak jak som aj ja pisala, keby to tie deti nerobili ani by sa nam to asi neratalo, to proste k tomu patri, ale samozrejme, ze ked to nejde cez stravu musime mysliet na ine moznosti, ale tak odmietanie jedla, tym si podla mna v zivote prejde kazdy :smiley:
Kto si tym nepresiel akoby ani nezil :stuck_out_tongue:

hej len s niektorymi liekmi ma aj moj muz problem, to by som tiez privitala, keby aj tie jeho mali taku prichut :smiley:

Tam toho asi moc nenašpekuluješ, nevymyslíš.

On si musí uvedomiť, čo je pre jeho zdravie dôležité. Pri deťoch našťastie vieme s tým ešte niečo spraviť. Vieme im tie vitamíny dať aj v takej forme aby nemali problém ich spapať, lebo škôlkarovi proste nevysvetlíš niektoré veci :slight_smile:

Nemôže sa stať, že by dieťa malo nadbytok vitamínov?
Že by malo pestrú stravu a ešte aj vitamíny v nejakom doplnku? Nemôže to potom spôsobiť nejaké problémy?