Vitamíny na posilnenie imunity

(Marusiatko12) #101

Tak myslím, že v tomto má niečo aj zo mňa aj z drahého, lebo obaja sme tak trošku prieberčivý, ale tak kto nie je. Myslím, že v istých veciach sme každý, len každý v niečom inom :smiley:

(slavcitka) #102

sama v tom niesi ani len nahodou, myslim, ze kazda mamicka sa s tymto stretneme v zivote, aspon teda minimalne raz a je to uplne prirodzene, len nemozeme sa tym nechat strhnut, musime si zachovat chladnu hlavu :wink:

(LaLaurita) #103

Ani nehovor a pritom sirupu a vitaminy take dolezite len vysvetli to malemu dietatu, ked citi na chuti, ze to nie je nic prijemne, nic chutne, nic vabne. Take cosi do dietatka len velmi tazko dostat :slight_smile:

(mirihia) #104

je to možné, ale myslela som, že sama som v tom, lebo na oko mám pocit akoby iné mamičky vôkol mňa boli dokonalé, že všetko vedia alebo neviem čo :-/
zachovať si chladnú hlavu, nie je zakaždým také easy :confused:

(slavcitka) #105

viem, ze to nie je jednoduche, ani pre mna to nebolo, ale panikou a stresom sa nic nevyriesi, radsej si zachovat chladnu hlavu a skor premyslat nad tym co spravit aby sme podobnym problemom celit nemuseli, aby sme sa im vyhli aj do buducna, aj ked budu uz deticky vacsie :slight_smile:

(dokira) #106

A to nie je len so sirupmi, to je aj so stravou, tazko cosi vysvetlovat, tazko by nam deti rozumeli v takychto veciach a dali si povedat. Ked su starsie, tak skor pochopia preco co robime, preco im vitaminy chceme dat, ci uz v strave alebo v nejakom doplnku, ale ked deti maju len tri, styri roky, tak to je darmo, to je zbytocne :confused:

(LaLaurita) #107

Toto je ozaj tak. Snad vekom vysvetlovanie k niecomu bude, ze nase deti zacnu casom a vekom chapat to, preco co robime. Ze im chceme pomoct, preco im chceme pomoct a podobne veci :slight_smile:
Velmi by som si priala, keby to pochopili co najskor :slight_smile:

(Swetluska) #108

presne to, ze dieta nezaujima to, co mu to ma dat, ale jeho zaujima to ako to chuti a tam to teda vela razy troskota :smiley:
ale tak chapem to ved ja som nebola ina, ked som bola mala, takze za zle to nemam, len sa tesim z toho, ze dnes su aj ine moznosti, ze uz vyrobcovia myslia aj na chut tych vitaminov :slight_smile:

(kubiara) #109

a ked este vitaminy chutia ako cokoladka tak to je jedna basen :stuck_out_tongue:

(adel_ka) #110

To je jedna báseň.

Lebo je to asi fakt tak, že ja osobne nepoznám dieťa, čo by po čokoláde nebažalo. A na druhej strane, keď má sirup čokoládovú chuť, tak dieťatko nemá potrebu si potom počas dňa ešte dáku čokoládu pýtať :stuck_out_tongue: