Vitamíny na posilnenie imunity

myslim, ze to sa nestane, aj keby si velmi chcela, aspon ja to tak vnimam :slight_smile:
maloktore dieta sa da nahovorit na zdravu stravu, my vieme, co potrebuju deti papat, len vysvetluj to nejakemu skolkarovi, to je trosku na dlhsie :confused:

Tak nechcela by som aby malo nadbytok, optimálne množstvo keby malo to by ma potešilo. Toto ozaj je kameň úrazu, ale tak myslím, že postupom času a možno aj veku sa tieto veci začnú meniť, že aj tie deti si začnú postupne uvedomovať, čo potrebujú aby sa cítili zdravo. Aby mali dostatok energie, nemyslíš?

ale az postupom casu a garantujem ti, ze tak skoro to zrejme nebude :smiley:

to asi teda nie a čím sú staršie deti, tým sú ešte aj tvrdohlavejšie :wink: takže neviem, som zvedavá ako to bude aj u nás časom :slight_smile:
nadbytok myslím, že pri deťoch nejako nehrozí, či ty myslíš, že áno?

Ani nehovor, keď si predstavím tú pubertu, čo nás bude čakať, obdobie vzdoru a tieto veci, tak neviem, či to prežijem :smiley:

To čaká každého z nás. Lebo proste každý človek si tým prejde.

U nás to tiež nebude iné, to mi je jasné, ale teraz sa tým netrápim. Teraz sa skôr zameriavam na to aby malý bol zdravý a aby nemal zdravotné problémy. Aby mal silnú imunitu, aby sa telo vedelo brániť, aby mal dosť vápnika a všetkého čo potrebuje, keďže rastie :slight_smile: Aj preto pravidelne mu dávam Kalcium-D, aby všetko bolo ako má byť, aby som mala srdce na mieste :slight_smile:

mohla by si mi @adel_ka prosim ta napisat ako davkujes tento sirup? aj to ako casto ho davas? mam na mysli, ci raz denne alebo sa dava viackrat??

Díky moc za tuto užitečnou diskuzi. Vlastně pořád jsem tápala, jaké vitamíny brat. Takže tohle taky vyzkouším. A tak trochu mimo téma…ráda bych zhubla do pěkného oblečené, které mám vyhlídlé tady a tápu, jaké bylinky by mi mohly pomoct. Na cvičení moc nejsem a když už, tak spíše rostou svaly, ale váha nejde dolů.

prírodné prostriedky su dobre na udrziavanie zdravia ale ked mate problemy s oslabenou imunitou treba stavit na lieky, mne pomohol velmi wobenzym, uz je to par rokov a odporucam ho vsade

My doma napríklad ppužívame tieto komplexné vitamíny na imunitu ale zas nie je to alfa a omega, doležitá je aj samotné stravovanie alebo fyzická aktivita tomu tiež pomôže dosť

Tiež sa snažím jesť vyváženú stravu, ale je to treba niečím doplniť, ja teraz beriem vitamín Naturevia, je to dôležité pre správnu funkciu imunitného systému, mimo iné…

Vitamín D je teraz vraj dôležité doplňovať a ešte omega-3 mastné kyseliny

na posilnenie imunity len wobenzym

Ja teraz užívam https://www.naturevia.sk/produkt/naturevia-imuno-help-60cps/

https://lipocaskor.sk/ vitamíny od nich sú veľmi dobré

vždy pred virusovým obdobím pred zimou doplnam deťom lipo c askor junior, má dobré chuť tak mi ho neodmietajú

niekedy to ovocie a zelenina nepostačuje, v chrípkovom období dopĺňam aj v tabletkovej forme

od lipo c askor máme vitamín c, aj pre dospelých aj pre deti

treba začať stravou, a potom pridať aj doplnky hlavne v zimných mesiacoch

strava je základ, ale v zime pridávam aj vo forme tabliet