a cvicenia co tu dali si skusal? mozno by ti aj tie trosku pomohli.
aj na toto su odbornici, urcite by som zvazila objednanie sa. vie to pomoct, poznam viacej takych pripadov.
A treba skusit viacerych lekarov hlavne, z vlastnej skusenosti viem, ze ak jeden povie, ze sa neda, neznamena to, ze niekto iny by nevedel pomoct…
len ked ono je to dost demotivujuce, ked ta niekto odpinka a potom pomaly aby si sa isla prosit niekomu inemu. ale co viem, tak skutocne vedia tie cviky pomoct. ono samozrejme, ze po dvoch dnoch cvicenia zazraky nepridu, ale nic to nestoji, len par minut obetovat zo dna a moze to spravit vela.
Ako zvladaju vasi rodicia, stari rodicia, alebo teda aj vy leto s inkontinenciou? Moju maminu to teraz caka prvykrat a trochu sa toho obava…