Zapal, mykoza, svrbenie v posve

ako sa k tomu dostanes? :slight_smile: odfotila som ti letacik co je vo vnutri, co je v podstate ku tomu gelu a tam mas o tom napisane, ze pri akych problemoch je vhodne ho pouzivat a tiez ako ho pouzivat :slight_smile:IMG_20190403_1207

jeeej dakujem ti aj za fotku :slight_smile:
aspon viem co vsetko sa tam da najst, podstate vsetko, co potrebujem vediet o pouzivani, hej? :slight_smile:

Ved prave to, ze aj ja som citala, co pisala a preto mi take nieco nejde do hlavy.
Rozmyslam, ze by som si to aj ja skusila kupit. Ze by som to vyskusala, ked je to prirodny gel. Ked mi to nema ako uskodit, ze by mi to praveze pomoct malo :slight_smile:Ved v podstate stratit nemam co :slight_smile:

jeeej super dakujem ti krasne. no nic podla tohto si ho pojdem teda kupit. uzivanie vyzera velmi jednoducho, to je presne nieco pre mna

jak, ze nie? mozes stratit zdravotne problemy a to je podla mna super sprava nemyslis?
aspon ja to tak vnimam :smiley:
aj ked jasne, ze viem asi ako si to cele myslela s tym, ze nemas co stratit :wink: v podstate mozes vela ziskat a ziskat si zdravie je to najviacej :slight_smile:

ano tam vsetko najdes, kompletne tam mas napisane ako ho pouzivat, pri akych problemoch, to co proste treba aby si vedela :slight_smile:
anitka je to aj jednoduche, najma ked to ma ten aplikator, tak to ide jedna radost, je to easy :slight_smile: budem rada ak som ti pomohla aspon trochu :wink:

Ako prosím ťa ten aplikátor vyzerá? Neviem si to ani predstaviť :open_mouth:
Ale mňa veľmi napríklad potešilo to, že ten gél je prírodný, že to som sa tu dočítala, lebo dnes veľa chémie je všade vôkol nás a často s ňou prichádzame do kontaktu úplne zbytočne, že sú aj iné prírodné možnosti a práve tie si myslím, že by sme mali skôr využívať :wink:

Ano ano, ale myslela som to inak, som rada, ze sa napokon chapeme.
Teraz citam este raz ten letacik, co pridala fotku a kukam, ze je tam napisane, ze je dobre to pouzit aj prilezitostne ako prevenciu, to ma celkom prekvapilo :open_mouth:

daj vediet ak teda pojdes do toho, ze si ho kupis :slight_smile: aj ked pouzijes, tak daj vediet ci ti pomoze, bola by som rada, keby si sa mi aj ty ozvala potom aby som teda ja vedela tiez sa rozhodnut, ze co spravim :wink:

Možno ťa to prekvapilo, ale myslím, že je to fajn, že je možné to použiť aj ako prevenciu. Že proste vieš takto aspoň problémom predchádzať, lebo potom ich riešiť je oveľa komplikovanejšie a myslím, že o tom viaceré tu vieme a boli by sme radšej keby sme vedeli predtým čo robiť, ako by sa dalo tomu predísť :wink:

Hmmm kocky myslite si, teda ze by sa dal pouzivat aj ked take problemy nemam? Mam totizto nastupit na liecenie a mam tam kopec bazenovych procedur a dost sa obavam tej mykozy

Asi tak, u mna tieto problemy zakazdym zacali, ked sme sa vratili v lete z bazena a teda bohvieco to nebolo. Preto som sa zacala celkovo kupaliskam a bazenom vyhybat a v lete ti poviem, ze to neni jednoduche. Ked najradsej by som do nejakej vody skocila :smiley:

prirodny? co vsetko obsahuje, ked je prirodny? takze tym padom by nejako nemal byt problem ani s dlhodobejsim pouzivanim, ci?
neviem si celkom predstavit, co by som robila, keby sa u mna prejavilo nejake svrbenie alebo palenie :frowning: bola by som najradsej keby som vedela tomu predist, aby ma to nepostretlo :slight_smile:

@haniena odfotim ti to a poslem ti fotku nech si to vies predstavit, hej? :slight_smile:
@zampurka co obsahuje? obsahuje hlavne Tea Tree olej :slight_smile: a ten posobi proti roznym mikrobom, ktore sposobuju prave svrbenie, palenie a celkovo mykozu :wink:

Čajovníkový olej? O tom som už počula, že je fajn a na mnoho vecí, ale oskúšaný ho nemám. Ale vraj aj veľa záleží od jeho kvality.
Ale neviem čo je na tom pravdy. Jak pri čom sa tá kvalita môže prejaviť.

Tým by si ma potešila, ak by ťa to neobťažovalo teda :slight_smile:

pri com sa moze kvalita prejavit? pri ucinku :slight_smile:
kvalitu netreba zanedbavat, pretoze od tej zavisi velmi vela, preto aj ked nieco kupujes a v zlozeni je tento olej, tak je dolezite aby bol kvalitny a jemny :wink:

Lenze to liecenie mam pridelene po uraze a voda mi isto pri zlepseni chodze pomoze, takze tam sa tym bazenom asi tazko vyhnem :slight_smile:

to áno, to by bol nezmysel keby si tam nešla len preto, že máš strach z toho, že by ťa chytila mykóza, keď ti to môže výrazne pomôcť zase na niečo iné :slight_smile:
tak možno by bolo vhodné vyskúšať aj ten Femigel, o ktorom tu baby písali ako prevenciu, aby nevznikol problém :slight_smile:

kočky a kde by som ho kúpila? my tu totižto bohvie aké lekárne nemáme a ak by sa dal napríklad objednať niekde cez net, tak by mi to bolo omnoho lepšie