Zapal, mykoza, svrbenie v posve

Lenze ked ako prevenciu, tak ako je dobre to pouzivat???

Vies co, ja som si ho vdaka kockam konecne kupila a ver mi, ze mam omnoho lepsi pocit teraz a nebojim sa ist ani niekam do bazena. Nejak ten strach zo mna proste opadol

Myslím, že v tvojom prípade by to nebolo najlepším rozhodnutím, že vynechať tie bazény, keď ti to má s chôdzou pomôcť.
Čo sa ti stalo, ak by ti nevadilo mi o tom napísať?? Voda dokáže pri mnohých problémoch pomôcť, ale zase niekomu vie aj problémy narobiť to je pravdou :confused:

No vsak to. Ako ja poviem tak, ze som velmi tada, ze sa na to liecenie vobec dostanem, kedze je to ted celkom problem a o to radsej som, ze mi to bude hradit zdravotka :slight_smile: Takze sa neviem dockat ked uz budem ok

Tak cez net je to aj pohodlnejsie by som povedala, ze nikam nemusis chodit, ja tiez podla toho co baby pisali som si povedala, ze ho vyskusam, tak som si ho objednala z tadeto http://www.australian-bodycare.sk/obchod/australian-bodycare/femigel-prirodny-vaginalny-gel#main :slight_smile:
Uz ho mam aj doma :wink: A poviem ti, ze bola som rada, ze som si ho takto cez net :slight_smile: Dodanie bolo tiez rychle a rovno domov :slight_smile:

Hmm no ak by mi takto vedel prísť domov, tak by to bolo super, keďže som aspoň ja v takom kolotoči, že pomaly nemám ani čas vybehnúť na wc

Helenita to je to najhorsie, ked sa takto nahaname a potom nemame cas riesit nase zdravie a vsetko odkladame na vedlajsiu kolaj a potom ked pridu problemy tak sa im este aj cudujeme :confused:

Ani nevravte. Uz asi 3 dni mam nadchu a nemam kedy si ani do lekarne ist kupit sprej na soplik… Katastrofa a celkovo ma to takto uz ani nebavi sa starat o vsetko.

A aká bola skúška? Podarilo sa ti s ním mykózu poraziť?

Ako sa vlastne ntento gel davkuje? Kolko krat denne sa aplikacia opakuje?

Lenze nebolo by vhodne ako prevencia aj nejake pravidelne umyvanie? Nejaka taka vacsia hygiena?

ako to myslis? Predsa len ved pravidelne sa nejako umyvas nie? Aspon teda ja ano. Ci myslis, ze urobit nejaku zmenu, ked pridu tieto problemy??

Podľa toho, čo baby písali mám pocit, že záleží od toho aké veľké sú tie problémy, čo nás trápia. Že od toho sa to odvíja.
@Janina223 poviem ti, že nad týmto tiež uvažujem, že či by nebolo vhodné zmeniť aj celkovo hygienu, či by to nemohlo pomocť aspoň z časti tiež nejako do budúcna :wink:

1 Like

Myslela som to tak, ze ci chyba nemoze byt aj v nespravnej hygiene. Alebo proste v niecom takom a ked problemy pridu a podari sa nam z nich dostat, tak aby sme opat do toho nepadli len skrz zlu hygienu alebo co. Preto nad tym premyslam :wink:

moze byt chyba aj tam, viem o tom svoje, kedysi som sa umyvala normalne sprchovym gelom aj tam dolu , ze nerobila som nejako rozdiel, co si umyvam chapes :slight_smile: no postupom casu sa u mna coraz castejsie zacalo objavovat palenie dolu, zo zaciatku som si to nevedela vysvetlit, len potom mi doslo, ze asi nerobim dobre co robim :confused:

To ti nepomoze, proste ked ju mas chytit tak ju chytis. Ako kazda sa si myslim umyvame dostatocne, takze sa neda povedat, ze mykozu dostanes preto, ze by si zanedbavala osobnu hygienu

Niektore zeny sa klasickym mydlom alebo sprchacom proste nemozu umyvat tam dole. Kazda z nam sa ine ako sa to povie PH a preto moze telo reagovat aj trocha nestandartne v niektorych pripadoch

tak ale to snáď každá zbadá, že jej to asi nepasuje. ono možno aj vekom je väčšia náchylnosť na takéto problémy

Ahoj honey19 - poviem ti, že veľa urobí správna hygiena. Tiež som si dlho myslela, že nie, že to nemá vplyv ale má a veľký. Pred približne dvomi rokmi mi bolo úplne jedno, čo som si kúpila na intímnu hygienu, no keď ma mesiac všetko svrbelo. Myslela som, že sa zbláznim!
Odvtedy už dbám na zloženie :wink:

Dbas na zlozenie? Co tym akoze myslis? Aby nejako nenarusovalo to prostredie, ktore dolu mame ci ako??