Zapal, mykoza, svrbenie v posve

tak tak, ale ako som pisala bolo obdobie kedy by mi ani len nenapadlo, ze by som mohla mat z toho nejake problemy alebo nieco :face_with_head_bandage:

Tak maloktoru z nas to napadne, ze robime nieco zle, az pokial nenastane problem

Mohla by si mi napísať, čo teraz používaš?? Teda len ak by ti to nevadilo.
Lebo myslím, že toto je vec, ktorá sa v živote minimálne raz dotkne každej z nás. A je pravda, že často je problémom to, že samé seba zanedbávame a nevenujeme svojmu zdraviu pozornosť ktorú by sme evidentne mali :confused:

Kočky ja by som tiež potrebovala s týmto pomôcť. Nejak my ráno začalo tak dole svrbkať a neviem, či to nie je tým, že som včera použila nový sprcháč… Ja nechcem mať žiadny probléééém :frowning:

Hlavne vopred nepanikár. Lebo to je to najhoršie, čo môžeš urobiť. Aj ja som taký stresák, že keď sa nejaký aj keď len malý problém objaví, tak chaos stres a panika, ale to vôbec nerobí dobrotu, práve naopak :wink:

Ahoj Marusiatko12 - prečo by mi to akože malo vadiť? Čo si blázon? :slight_smile: Používam Australian Bodycare Intim Wash, je to jemné mydlo, ktoré je fajn aj ako prevencia pred problémami. Teraz jak toto používam tak si uvedomujem, že je fakt veľký problém medzi klasickým sprcháčom a mydlom, ktoré je presne zložením určené na intímnu hygienu :wink:

Ahoj. Môžem sa ťa prosím ťa opýtať, ako dlho ho používaš? Ako ja som doposiaľ používala vodu a a klasické mydlo, no niečo sa deje, bo mi to normálne začalo hlavne pri intímnych partiách vadiť nejak

Ahoj Venecia33 - tak klasika mydlo nie je určené na takéto umývanie, takže je možné, že ti neprospieva, že ti naruší to prostredie, ktoré my ženy dolu máme.
Používam ho už dlhšie, ale poviem ti, že to bolo dobré rozhodnutie, že som si ho kúpila. Lebo aj pekne vonia a hlavne mi vôbec nevadí, ale práve naopak, prospieva :wink:

Díky, že si mi napísala. Idem si to nájsť, čo to obsahuje, čo je to teda zač. Toto je to ako píšeš, že dobrá je prevencia. Preto som sa aj o to začala zaujímať, aby som sa do budúcna vyhla takýmto problémom, lebo prechádzať si nimi je na nič :frowning:

Ako vieš ja som si myslela, že robím to najlepšie, no asi budem patriť medzi tie kočky, ktorým to nevyhovuje. Hmm no nič budem sa asi musieť aj ja takto zariadiť a budem teda dúfať, že sa to všetko upraví

ten Intim wash to je nejaka rada cela ci gel, pena? dost ma tato tema zaujima, kedze mam dost velky problem tam dole a uz neviem ako by som sa ho zbavila

Ahoj Marusiatko12 - skús pozrieť, nájsť. Veď ak by si mala nejaké otázky, tak kľudne mi napíš. Ak budem vedieť ti poradiť, tak ti pomôžem :slight_smile:
Ahoj viliana - je to jemné mydlo s prírodným Tea Tree olejom, posielam ti aj link, kde si ho vieš nájsť, tam je k nemu aj popis :wink: http://www.australian-bodycare.sk/obchod/znacka-1/abc-intim-wash-novinka-247.html Poviem ti, že kedysi by som ozaj nebola povedala, že budem dbať na také veci ako je kvalitné zloženie. No treba to ak chceme byť fit, ak nechceme mať problémy :slight_smile:

oo dakujem ti moc krasne, vies ja sa moc v takchto veciach nevyznam a som po pravde rada, ze sa mam s kym o tom poradit. no vsak to ja som to tiez asi nebrala vazne az pokial to nezaslo az do tohto stadia

vacsinou to tak byva, ze by nas ani nenapadlo kukat zlozenie a venovat vacsiu pozornost kupe niecoho speci, keby nas nechytili problemy, keby sme im nemuseli celit :confused:

@syminla Ahojky, chcela som len, že asi si na mňa zabudla, keď si mi nepísala, ale nevadí, už som si to aj ja zaobstarala. Myslím ten gél.
Zaujalo ma to, keď si písala ako ti pomohol a už som nechcela viac čakať :slight_smile:

Ahoj viliana - nemáš začo. Viem si to predstaviť, u mňa to bolo podobné, ale podstatné je to, že som si uvedomila, že už nechcem žiadnym takýmto problémom čeliť, chcem mať od nich pokoj!
Ahoj vandicka3 - je to pravda, je to pomaly na zaplakanie, ale čo si budeme klamať, keď taká je realita. Niekedy by sme sa mohli radšej poučiť z cudzích chýb a nie z tých svojich :wink:

Tak tak ani nevravte. Ja keby som vas tu neobjavila, tak by som sa trapila doteraz. Ten gel mi zoslalo samo nebo, uz som neverila, ze by som sa niekedy tej pliagy zbavila

nechceš pri milovani skusit nejake antibalterialne intimne gely?

ak sa ťa smiem spýtať, ako dlho ti vlastne trvalo, pokiaľ si sa tej mykózy zbavila. ja ich mam každú chvíľu a zakaždým to je taký strašný boj, pokiaľ sa ich zbavím

preco prave pri milovani? trosku nerozumiem kam tymto smerujes :slight_smile:
ono je praveze dobre milovaniu sa pri takychto problemoch vyhybat aspon kym sa nebude zena citit dolu lepsie :wink: