Žihľavka

Ahoj, mne pomohol na tento typ žihlavky intravenózne podaný penicilín.

OMG preboha ludia nepocuvajte Ivu, je to z najvacsou pravdepodobnostou nejaky pubertiak, ktory sa takto zabava. Pozitivne myslenie (viem ze tazke), navsteva lekara a v pripade, ze je to fakt zle, urychlena hospitalizacia. Ziadny chlast, cista voda ani kravske mlieko nadojene v 3 den po splne so zatvorenymi ocami, rozmyslajte, toto je internet a ludia su anonymni. Ked napisem ze mne pomohlo skok pod vlak, tak skocite tiez?

A ty si kto, ked ma nazyvas pubertackou? Pisem len vlastnu skusemost, o com ty nemas ani sajnu podla tvojho trapneho komentara.

Ahojte, tiez mam tieto problemy a tiez budem rada, ak nekto da nejaku radu ako sa zabvit tejto pliagy. Uz to mam skoro rok, a tiez som si najprv myslela, ze je nieco s vodou, potom som to nejako neriesila, ale teraz je to cim dalej neprijemnejsie. Mne sa to prejavuje najma vecer, ked pridem domov a vyzleciem sa, to sa idem zblaznit, koza najma na nohach mi oflakatie, svrbi a nemozem si to ani suchat, lebo sa to zhorsuje, potom sa to tak do polhodiny - hodiny ukludni. Ale cely ten cas tie flaky a svrbenie su priserne. Ja osobne sa stravujem dost zdravo, nedavno som bol na krvi a krvny obraz mam tiez velmi dobry, tak nechapem, ze ci to spsobuju teplotne vykyvy alebo co. Ak viete ako sa toho zbavit, dajte vediet.

Pekný večer prajem, ale pre mňa to neplatí, mám 12 rokov žihlavku, ešte mi nezistili z čoho a to som pochodila všetkých možných lekárov a po vyšetreniach. Teraz som 6. deň bez liekov pred testom a prežívam peklo. Nielen, že ma svrbí telo, ale aj uši, oči, podnebie. Asi zošaliem. Tiež si myslím, že tie celé roky užívanie. Tak strašne moje telo vyžaduje liek. Čo bolo keby som mu ho vôbec nikdy nedala, zošalela by som? Ako sa máte teraz vy? Ako ste to ďalej riešili? Ďakujem.

Ahojte skúšal už niekto na žihľavku urinoterapiu ?

Zdravim, som uz zufaly, tak som sa rozhodol vam napisat, uz 4 dni ma trapia vyrazky, ktore neviem vobec z coho mam je to priserne uz si myslim, ze zosaliem od svrbenia, bol som aj na pohotovosti, kde mi pichli iniekciu, bral som aj Ditiaden, teraz berem Zodac a natieral som si to aj kortizonovou mastou aj Flexitolom, ale nic nepomaha, pijem aj precistujuci caj, ale ziadna ulava a nechce to prejst, mam to na nohach okolo clenkov na kolenach trocha na zadku aj pod pazusim brutal to svrbi neviem ani spat, nic ma nebavi, je to priserne, vzdy som bol zdravy, nebol som nikdy alergicky na nic, tak si to neviem vysvetlit, zajtra sa chystam ku koznemu, neviem normalne fungovat, nemozem ani do prace, poradte mi prosim, ak viete o co sa jedna zasielam aj zopar foto, ako to vyzera tie vyrazky.

Zihlavku mam uz tretikrat, 2x som bol donuteny navstivit lekara, lebo to svrbenie bolo neznesitelne. Ten mi predpisal kortikoidnu mast, s ktorou nemam dobre skusenosti, takze som ju odlozil len pre najnutnejsi pripad. Najprv sa mi to vyhodilo na krku, potom na bruchu a rozsirovalo sa to az na chrbat. Momentalne som tiez cely vyhadzany, skusam co sa da, hlavne prirodne veci. Solny kupel zabera celkom dobre na ukludnenie, ale najlepsie co mi zabralo, je kupel v odvare orechovych listov, harmanceka a salvie, po kupeli sa natieram panenskym kokosovym olejom a zihlavka pekne mizne (stale beriem antihistaminove tablety a popijam tiez caj z orechovych listov a zihlavy na precistenie krvi)… som zvedavy jak to dopadne, ked ich prestanem brat, dufam ze sa ta pliaga uz nevrati. (spustac bol pravdepodobne slnko, jahody, salama alebo reakcia na praci prasok)

Ahojte, aj s ňou bojujem asi 3 mesiac. Mne to začalo po kosení trávy a spálenia od slnka. Potom som zjedla jahody a teraz sa vyhadzujem vždy, ak niečo nevhodné zjem. Chcem ísť k alergológovi, lebo moja kožná lekárka má podozrenie na Histamínovú intoleranciu. Musela som vysadiť veľa potravín, ktoré mi robili zle. A stále sa testujem. Nejem žiadne mliečne výrobky, syry, mäso - viď. stránky o histamíne. Beriem Daosin. A škodí mi aj čaj zo žihľavy, ktorý obsahuje veľa histamínu. Všetkým držím palce, aby sa z tej pliagy dostali.

Ahoj. mas vzdy kazdy den flaky na inom miesteebo ja hej. chodim do posilovne a potom v ten isty den do pra e ako casnik a som dost vyhadzany potom, predpomladam, ze to mam tiez z fyzickej nadmernej namahy.

Ak mate zihlavku vyvolanu stresom, tak mi napiste email, mame na to super pripravky

Prosim Vas o ake pripravky sa jedna? Dakujem.

Prosim Vas o ake pripravky sa jedna? Dakujem.

Ahoj prosím ťa o aké prípravky sa jedná ktoré by pomihli na tú žihľavku?

Zdraavim rosim vas o radu manzel ma zihlavku uz 1 rok chodiem po lekaroch astale sme na nule nie a nie sa jej zbavit ak mozete pomozte dobra rada nad zlato dakujem pekny vecer prajem…

Má niekto žihľavku len na predkolení? Ja s tým bojujem už niekoľko rokov a vždy sa potvora objaví v období august. september a niekedy pokračuje do októbra, ako teraz.

Má niekto žihľavku len na predkolení? Ja s tým bojujem už niekoľko rokov a vždy sa potvora objaví v období august. september a niekedy pokračuje do októbra, ako teraz.

Dobry den, mne sa ties vyhodili vyrazky asi je to zihlavka lebo sa to podoba len mam problem ze som v zahranici a tu lekari su nic moc, pisal si ze ti pomaha solni kupel davas si to do vane ? aky pomer soli, moze bit aj morska sol? a ta druha kupel orechove liste, harmancek a salvia ako si ten odvar robil napis mi postup. a tie tabletky ako casto beries su na predpis?
Vopred vdaka za informacie
Stevo

Mohol by si mi poslat aj stranku na tie antihistaminove tabletky ze ako vyzeraju?
vdaka

Ahoj
takze po pri poberani tych pripravkou sa ti zihlavka nevratila?
10messi10@zoznam.sk